Telefona Kasko Nasıl Yapılır

Telefona Kasko Nasıl Yapılır

Telefona Kasko Nasıl Yapılır Cevabı, Bir telefon kaskının nasıl yapılacağı sorusundan Evvel, bunun hakkında konuşalım. Kaskad, cihazın karşılamadığı arızalar vaziyetinde devreye girer. Bu hatalar kullanıcı tarafından oluşturulan hatalardır.Güvence altındaki hizmetler, bu hataların onarımı için özüt ve yüksek ücretler gerektirir.

Telefonu nasıl yaptı kask? oldukça Çok telefon artık otomobil. basitçe rastgele bir telefon operatörüne cep telefonu almak ve basitçe yapılabilir alabilirsiniz.Kasko için yıllık bir fiyat ödenecektir. Çoğunlukla bir çağlayan 1 yıllık bir müddet için yapılır. Ücret, bir telefon satın alırken ödenen ücretin %10 ila %20 arasında değişir.

TELEFON KASKOSU NELERİ KAPSAR?

Telefon kaskı, kullanıcı konusunda arızalar ve güvence kapsamında olmayan durumlarda ücretsiz bir akıllı telefon Onarım servisidir.Telefon Kasko gibi ilçe, damla, likid temas, yüksek gerilim, çalıntı gibi arızalara karşı telefon sağlayan bir hizmet paketidir.Bu hizmet Ayrı olarak danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık, lojistik ve davet merkezi hizmetleri de içermektedir.vuruş, düşme, likid temas, kısa dönem, yüksek gerilim, natürel afetler, natürel afetler, aygıt kaybı, duman ve ücretsiz maruz kalırsanız, kask telefonlarınızı onarabilirsiniz.

Telefona Kasko Nasıl Yapılır
Telefona Kasko Nasıl Yapılır

TELEFON KASKOSU NELERİ KAPSAMAZ?

  1. Cep telefonu metro, alışveriş ve pazar gibi halka Aleni yerlerde çalınırsa, araba ile kaplanmaz, ancak dairede çalınırsa vasıta sigortası ile kaplıdır
  2. 18 yaşın altındaki bir şahıs cihazı yıkarsa, aracı kullanamaz .
  3. Aygıt Biricik bir yerde unutulursa, kapsamdan çıkarılır.
  4. Şarj cihazları, kulaklıklar, Bellek kartları, piller gibi telefon aksesuarları aracın kapsamı dışındadır.

Mobil kaskonun mantığı aynı araba kaskolarındaki mantık gibidir. Aracınız yandığı zaman, kaza yapınca, çalınınca v.s gibi durumların yaşanmasında size yenisini vermektedir. Mobil kasko ise aynı şekilde telefonunuz yanınca, düşünce, çalınınca, parçasından birisinin hasar görmesi gibi durumlarda size yeni telefonunuzu verir. Sizce güzel değil mi ? Neden telefonunuz zarar gördüğünde yenisini almak yerine eski telefonları kullanasınız ki ?

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

Nerde ne zaman başımıza ne geleceği belli olmaz, bu yüzden telefonlarımızın başına bir çok talihsiz olaylar gelir. Tabii bu olaylar telefonsuz kalmamıza sebep olabilecek olaylar olabiliyor. Hemen garantiye gönderiyoruz telefonumuzu fakat garantinin cevabı herzaman ki gibi hazır “Kullanıcı Hatası”. İnsanlar bu durumda çoğu zaman mecburen son model telefonlarından oluyorlar ve mecburen eski ve ucuz telefonlar ile idare etmek zorunda kalıyorlar.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın