Telefon Ekranı Değiştirme

Telefon Ekranı Değiştirme

Telefon Ekranı Değiştirme Günümüzde kullanılan telefon sayısının aşırı artmasıyla birlikte telefon yedek parçalarına da bir o denli ihtiyaç duyulmaktadır. Telefon yedek parça pazarında binlerce parça çeşidi bulunmaktadır. Bunun sebebi piyasada bulunan tüm markaların çok çeşitli telefonları olması ve her geçen gün bu telefon çeşitliliğine yenisini eklenmesidir. Her yeni telefon çeşidi de yeni parça çeşidi ihtiyacını doğurmaktadır. Yedek Parçalar içinde en çok ihtiyaç duyulanlardan birisi de telefonun ekranıdır. Her parça her telefona uymadığı benzer biçimde aynı marka adı altında farklı seri ürünlerde hatta aynı seri ürünlerde bile bazen parça değişiklıkları olmaktadır. şundan dolayı Telefon Ekranı değişiklik yapma işleminde de yedek parça bulmak kimi zaman zor olmaktadır.

Telefonunuza Yedek Parçayı Nereden Alabilirsiniz?

Çoğu insan, cep telefonu arızalandığında ve cep telefonunun garanti süresi sonlanmış olduğinde veya oluşan hasarın güvence kapsamı haricinde kalması durumunda cep telefonuna yedek parça satın alıp, parça değişimi yapmaktadır. Bir başka seçenekte eli cep telefonu tamirine yatkın olmayan ya da cep telefonu tamirini bilmeyen insanoğluın, cep telefonu tamiri icra eden teknik servislere cep telefonunu götürerek tamirini gerçekleştirmektedir. Genelde bu tamirat işlemleri ekran üzerine olmaktadır. Alışveriş sitelerinde satılan telefon ekranlarından alınarak Telefon Ekranı değişiklik yapma işlemine kalkışılır.

Telefon Ekranı Değiştirme
Telefon Ekranı Değiştirme

Cep telefonu teknik servisleri yedek bölüme ulaşım yollarını belirlemişlerdir. Bu belirledikleri yollarla yedek bölüme ulaşmaktadırlar. Fakat alışveriş sitelerinden yada elden yedek parça alacaksınız çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Orijinaline bire bir benzeyen ürünleri orijinal diye satın alabilir. Cep telefonunuzda sorunlara yol açabilirsiniz yada orijinal parası ödeyerek yan sanayi ürüne sahip olabilirsiniz. Malum yerlerden ve emin kişilerden telefon yedek parça alışverişi yapmayı tercih etmenizde yarar olacaktır.

Telefon Ekranını Kullanıcı Kendi Değiştirebilir mi?

İnsanlar, cep telefonu tamirat işleminin pahalı olması sebebiyle kendilerince, internette bulunan telefon yedek parça değişimi videolarından yedek parça değişimi yapmaya kalkışmaktadır. Telefon ekranların da git gide büyümesiyle beraber en çok karşılaşılan sorun telefonların ekran hasarlarıdır. Telefon Ekranı değişiklik yapma videoları oldukca popüler duruma gelmiştir.  Bu mevzuda çok bilgisi olmayan insanların cep telefonlarını geri dönüşü olmayan veya daha fazla masraflı durumlara sokmaktadırlar. Zira bu mevzularda bilginiz yoksa çevrenizde bulunan cep telefonu teknik servislerine başvurabilirsiniz.

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532  Whatsapp: 0532 245 0532

iPhone XR Ekran Değişimi

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın