Pendik iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatları

Pendik iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatları

Pendik iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatları alanında uzman ve tecrübeli teknik servislerde ve bu işlem için özel olarak oluşturulan odalarda gerçekleştirilmesi ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Tamir odası tam anlamıyla statik elektrikten arındırılmış ve titizlikle sterilize edilmiş olmalıdır. Akıllı telefonunuzu teknik servise bizzat elden teslim ettiğiniz durumlarda telefonunuzu geri almanız için beklemeniz ihtiyaç duyulan süre ortalama 30 dakika olmakla birlikte, ikili olarak anlaşarak kargo teslim hizmetinden yararlanmayı tercih ettiğinizde 3 (üç) iş günü şeklinde adresinize teslim şeklindedir.

Bu yazımızda iPhone hoparlör değişimi fiyatları hakkında ihtiyacınız olan bilgileri vererek, değişimin nasıl gerçekleştirildiğini açıklayacağız. Telefonunuzla ilgili hangi durumları yaşamış olduğunız takdirde hiç vakit kaybetmeden hoparlör değişimi yaptırmanız icap ettiğini detaylı bir halde makalemizin ilerleyen cümlelerinde bulabilirsiniz.

Pendik iPhone hoparlör değişimi fiyatları kullanmakta olduğunuz iPhone marka telefonun modeline göre değişim gösterir. iPhone 7 Plus için belirlenen hoparlör değişimi fiyatı 150 tl iken iPhone 6 için 100 tl, iPhone 5 için 70 tl, iPhone 4 için 50 tl şeklindedir.


"<yoastmark

Pendik iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatları Nasıldır ?

1- 7 / 24 güvenlik kameraları gözetiminde, statik elektrik sızdırmayan, tam anlamıyla sterilize edilmiş özel teknik servis odalarında işlem gerçekleştirilir. Değişimin alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından uygulanması oldukça önemlidir.

2- Hoparlör değişimi işlemi yapılırken ve sonrasında akıllı telefonunuzda bulunan bilgiler korunur, hiçbir şekilde silinmeleri gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

3- Değişim işlemi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar test etme hakkınız bulunur. Memnun olmama ya da herhangi bir tereddüt yaşamanız halinde ödediğiniz ücret hiçbir sorgu sual yaşamadan tarafınıza geri iade edilir.

4- Onay verdiğiniz takdirde hoparlör değişimi yapılan telefonunuzu 6 ay boyunca geçerliliğini koruyacak, kaşeli ve imzalı özel garanti kartı ile birlikte teslim alırsınız. Bu garanti kartı sayesinde 6 ay içerisinde telefonunuzla ilgili yaşayacağınız (kullanıcı hatası bulunmadığı tespit edilen) sorunlarda ücretsiz olarak teknik servis yardımı alabilirsiniz. Yalnız bu kartı kaybetmemeniz, evinizin ya da çantanızın güvenli bir yerinde ve nereye koyduğunuzu daha sonra unutmayacağınız bir şekilde saklamanız önemlidir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri

TEL : 0216 596 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın