iPhone Yetkili Servis Ekran Değişimi

iPhone Yetkili Servis Ekran Değişimi

iPhone Yetkili Servis Ekran Değişimi Apple’ın mobil iletişim dünyasına bir armağanı olan iPhone marka cihazlar ileri teknoloji barındıran modellere sahiptir. Zaman içerisinde ihtiyaç duyulabilen iPhone yetkili servis ekran değişimi hizmeti ise ileri teknik beceri ve tecrübe gerektiren bir husustur. Eli tornavida tutabilen herkesin harcı değildir. iPhone markasına ait bütün modellere yönelik ekran değişimi hizmeti veren teknik servisimiz, home tuşu, ses tuşu, anakart arızası ve batarya değişimi gibi çeşitli hizmetlere de sahiptir. Zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti ise kalite politikamızın bir gereğidir. Ekran değişiminde söz konusu olan dış panel, ön cam, dokunmatik yüzey değişimi itina ile yapılmaktadır.

Yetkili Servisimizin Farkı

Teknik servisimizde verilen iPhone ekran değişimi hizmeti garantili bir şekilde yerine getirilmektedir. Garanti belgesi imzalanıp kaşelendikten sonra cihazın teslimi yapılmaktadır. Ekran değişim hizmetinin sonrasında yapılan dokunmatik testi ve ekran parlaklığı ölçümü de bu konuda farkımızı oluşturmaktadır. Müşterinin beğenisinin ardından teslim edilen cihazlarımıza yönelik, garanti süresinin sonunda da makul işçilik fiyatlarımızla tamirat ve değişim hizmeti sunuyoruz. Statik elektrikten tamamen arındırılmış bir ortamda teknik servisi hizmeti vermekteyiz. Ön cam, iç ekran ve dokunmatik yüzey gibi iPhone ekran değişimi hizmetlerini itina ile yapıyoruz. Yazılım problemleri konusunda da uzman olan ekibimiz süratle sorunları çözmektedir. Uygun fiyatlarla işçilik hizmetleriyle iPhone kullanıcılarının yanındayız.

"<yoastmark

iPhone Cihazınız Uzman personelimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Firmamız 12 senedir bakım, onarım ve değişimi hizmetleri vermektedir. Değişiklik sırasında kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için temiz ve titiz bir ustalıkla çalışmaktadır. Değişiklik sırasında telefonun LCD ekranı işlem görmediği için renk ve parlaklık kalitesinde herhangi bir problem olmaz.

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone 6 2016 Yılları Arasında En Çok Tutulan Telefonlar Arasına Girmeyi Başarmıştır.iPhone  Ekran Değişimi , iPhone  Cam Değişimi , iPhone  Batarya Değişimi , iPhone  Şarj Soketi Değişimi , iPhone  Hoparlör Değişimi , iPhone Mikrofon Değişimi , iPhone  Anakart Değişimi , iPhone  Kasa , iPhone  Arka Kamera Değişimi , iPhone  Ön Kamera Değişimi Arızaları’ndada Yardımcı Olmaktayız.

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın