iPhone XS Şarj Soketi Değişimi

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi fiyatı 350 TL .Akıllı telefonların şarj soketleri zaman içinde deformasyona uğramış olabilir, bu da cihazı şarj etmemek veya şarj etmemek benzer biçimde sorunlara neden olabilir. Şarj soketleri onarım edilemez. Bunun için yapılacak en iyi şey soketi değiştirmektir. iPhone XS Şarj Soketi Değişimi, Cep Hastanesi hizmetimizdeki deneyimli teknisyenlerimiz tarafından çok kısa sürede gerçekleştirilir. Cihazınızı servisimize getiremiyorsanız, ücretsiz gönderim ile gönderebilirsiniz.

iPhone Xs şarj soketleri için yedek hizmetler sunan hizmetimiz, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı teslimat yapar. Telefonunuz iPhone Xs üzerindeki şarj soketi sorununun bir sonucu olarak şarj edilmiyorsa, şarj bağlantı noktasında bir kusur vardır yada bir tek şarj sembolü görünür, şarj soketinin değiştirilmesi gerekir.

iPhone XS Şarj Soketi Sorunu

Şarj soketi hasar gördükten sonra telefonu şarj etmek mümkün değildir. Şarj sorununu çözmenin tek yolu, yeni bir şarj soketi satın almak ve değiştirmektir. Bu şekilde, herhangi bir bilgi kaybı olmadan kullanılan gibi telefonunuzu kullanmak mümkün olacak ve telefonda şarj sıkıntısı olmaz. Buna ek olarak, hizmetimizden yararlandığınız hizmet sonucunda size 6 aylık bir güvence süresi veriyoruz. Bu 6 aylık süre süresince herhangi bir şarj soketi sıkıntısı yaşarsanız, garanti kapsamında yine size yardımcı olacağız.

Bahsettiğimiz bir başka hata, telefonun temassızlık sorunu sebebiyle tam olarak görevli olmamasıdır. Bu hata, kullanıcılar tarafınca da sık karşılaşılan. Bu hatayla karşılaşan kullanıcılar çoğu zaman şarj aletiyla ilgili problemler bulurlar. Yeni şarj cihazlarıyla bu hata çözülemez. Genellikle, bu hatanın ana kaynağı Şarj soketi ile ilgili problemlerdir. Hizmetimiz bu sorunları hızlı bir şekilde çözecek ve telefonu olduğu gibi teslim edecektir.

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone Xs Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi, rutin olarak sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış, cihazınıza zarar verebilecek servis odamızda gerçekleştirilir. Servis odamız güvenlik kameraları tarafınca 7/24 izlenmektedir. Cihazınız hizmetimize geldiği andan itibaren hizmetimizin garantisi altındadır. iPhone XS Şarj Soketi Değişimi için servisimize getirdiğiniz cihazınız, başka bir problem olup olmadığını denetim ettikten sonrasında teknisyen ekibimiz tarafınca servis odasına alınır. Cihazınızın şarj soketi uygun ekipmanla dikkatlice kesilir. Cihazınızın şarj soketi çıkarıldıktan sonrasında, lüzumlu ekipman tarafınca temizlenir. Bu işlem sırasında cihazınızdan asla bir bilgi silinmeyecek, böylece veri kaybetmeyeceksiniz.

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi esnasında, Orjinal Ürün kullanılarak değiştirme yapılır. Cihazınızı toplayan teknisyenimiz rutin kontrol kontrolleri yapar ve cihazınızı 1 saat içinde size sunar. Cihazınızı dilediğiniz kadar denetim edebilirsiniz. İşlemden memnunsanız, onaylamanız ile size teslim edilecektir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

Şarj Soketinin Bozulmasına Sebep Olabilecek Hatalar

  • Cihazı şarj ederken kullanmayın.
  • Cihazı orijinal olmayan şarj cihazlarıyla şarj etmeye çalışın
  • Sıvı kaçan şarj soketi yada nem oluşturulan şarj soketi
  • Elektrik kaçağı sebebiyle şarj soketinde yanma

Bu, şarj soketinde sorunlara neden olur. Bu, şarj soketinin artık pili şarj edemeyeceği ve sonuç olarak tamamen yok olacağı anlamına gelir.

Cihazların şarj soketini değiştirdikten sonra, telefonun şarj olmaması gibi herhangi bir problemi olmayacaktır. Müşterilerimiz için kaliteli, hızlı ve güvenli şarj soketi değişimi sağlıyoruz. Bu işlemden sonra, bizler müşteriye cihazı teslim ve 6 ay garanti süresi sağlamak, müşterilerimize memnun bırakarak. Apple teknisyenlerimizle birlikte, iPhone Xs telefonları da dahil olmak üzere diğer Apple cihazlarının sorunlarını çözüyoruz.

iPhone Xs Şarj Soketi Değişimi Cep Hastanesi’nde Yapılmalıdır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın