iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi

iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi

iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi fiyatı 350 TL’dir. Telefonunuzun şarj problemi varsa, şarj kablosunu bağladığınızda telefonunuz şarj olmuyor ve şarj soketinde temas yok, iPhone Xs Max şarj soketi değiştirilmelidir. Cep Hastanesi Teknik Servisi olarak, aletinizin şarj soketi 1 saat içinde uzman teknik personelimiz tarafınca değiştirilir. Aletinizi manuel olarak servisimize getiremiyorsanız, her iki tarafta da ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz gönderim ile gönderdiğiniz cihazınız 3 iş günü içinde size teslim edilecektir. Kullanıcıların çoğu zaman zaman yanlış anlayan iPhone XS max telefonları da dahil olmak üzere yeni telefonların çoğunda görülen problem, şarj soketinin eksikliğidir. iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi ile şarj benzer biçimde görünüyor olsa da, yavaş bir şarj alır, ya da daha ileri giderse, şarj adım atar asla. Kullanıcılar genellikle bu sorunun şarj cihazından kaynaklandığını düşünür ve çoğu zaman birden fazla şarj aygıtı değiştirmesine gider.

iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi

Uzun kullanımdan sonrasında aletinizin şarj soketi girişinde deformasyon meydana geleceğinden, aletiniz bir şarj problemiyle karşı karşıya kalabilir. Bu benzer biçimde durumlarda, iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi gerekir. Bu işlemi 45 dakika içinde hizmetimizde gerçekleştiriyoruz. Hizmetimizde, cihazınızın şarj soketi değişiklik yapma nitelikli Apple sertifikalı teknisyenler tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilir. Şarj soketi aletinizin şarj probleminin değiştirilmesi çözüldü. Orijinal olmayan şarj cihazları tarafından daha da yıpranmış olan telefon, şarj soketi değiştirilene kadar aynı soruna maruz kalmaya devam edecektir. Şarj soketleri, iPhone cihazlarınızdaki kullanıcı hatalarından veya doğal nedenlerden kaynaklanan şarj hataları nedeniyle önemle değiştirilir.

iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi

iPhone Xs Max Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Deneyimli teknik personelimiz tarafınca 1 saat içinde şarj cihazını tutmamak gibi nedenlerle hizmetimize getirdiğiniz iPhone Xs Max’inizin şarj soketini değiştirebilirsiniz. Cihazınız servisimize ulaştığı andan itibaren, teknik personelimiz cihazınızın tüm kontrollerini gerçekleştirecek ve cihazınızı servis odasına götürecektir. iPhone Xs Max şarj soketi değiştirme statik elektrik ve toz ve kir her türlü ücretsiz bir ortamda yapılır. Aletinizin şarj soketi deneyimli teknisyenlerimiz tarafından çıkarıldıktan sonrasında, aletinizin içi cihazınız için uygun ekipman aracılığıyla temizlenir. Orijinal iPhone Xs Max şarj soketi daha sonra cihazınıza dikkatlice monte edilir. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonrasında, teknik personelimiz aletinizda gerekli testleri meydana getirecek ve herhangi bir problem olmadığını teyit edecektir. İki taraflı ücretsiz kargo ile bizlere gönderebilirsiniz. Bizim ücretsiz Kargo bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi

Şarj Soketinin Bozulmasına Sebep Olabilecek Hatalar

  • Şarj ederken cihazı kullanma.
  • Aygıtı orijinal olmayan şarj cihazlarıyla şarj etmeye çalışmak
  • Sıvı kaçan şarj soketi yada rutubet oluşturulan şarj soketi
  • Elektrik kadarağı nedeniyle şarj soketinde yanma

Bu tür nedenler şarj soketinde sorunlar yaratır. Bu, şarj soketinin artık pili şarj edemeyeceği ve sonucunda tamamen bozulacağı anlamına gelir.

Cihazların şarj soketini değiştirdikten sonrasında, telefonun şarj olmaması gibi herhangi bir problemi olmayacaktır. Hizmetimize gelen müşteriler için kalite, hızlı ve emin şarj soketi değişimi sağlıyoruz. Bu işlemden sonrasında, bizler müşteriye aygıtı teslim ve 6 ay garanti süresi sağlamak, müşterilerimize memnun bırakarak. Apple teknisyenlerimizle beraber, iPhone XS max telefonları da dahil olmak üzere diğer Apple cihazlarının sorunlarını çözüyoruz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone Xs Max Şarj Soketi Değişimi Cep Hastanesi’nde Yapılmalıdır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın