iPhone XS Max Ekran Değişimi

iPhone XS Max Ekran Değişimi

iPhone XS Max Ekran Değişimi için fiyatı 2950 TL’dir. Telefonunuzun ekranı kırılırsa, periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış ve deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanarak 30 dakika içinde ekran değişikliği yapabilirsiniz. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. İç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Telefon sıfırlanmayacak ve bilgileriniz asla silinmeyecek.

iPhone XS Max Ekran Değişimi yapılmış olduktan sonrasında, telefonunuz 6 ay süresince bir Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) ekran güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, APPLE teknisyenleri herhangi bir ücret ödemeden kullanıcı hatası haricinde garanti süresi süresince karşılaşılan teknik sorunları çözebilir. Ekranın yine kırılmasını önlemek için telefona ücretsiz bir tamperli cam koruyucu takılır.

iPhone XS Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone XS Max Ekran Değişimi alanında deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, lüzumlu tüm teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda cihazınıza özgü özel üretim teknisyeni ekipmanı ve Orijinal Ürün kullanılarak yapılır. Teknik Servisimizi ziyaret ederseniz ekran onarım süresi ortalama 30 dakikadır. Teknik servisimize gelemiyorsanız, 3 (üç) iş günü içinde ekran değişiklikleri yapmak için 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullanabilirsiniz.

 • iPhone XS Max Ekran Değişimi gerçekleştirirken telefonunuz sıfırlanmayacaktır. Bu şekilde, bilgileriniz asla silinmez.
 • Telefonun ekran performansında herhangi bir değişim yoktur, kısaca dokunmatik hız-duyarlılık ve parlaklık-çözünürlük.
 • Telefonun görüntü kalitesi telefonun orijinal durumuna geri basar. iPhone XS Max Ekran Değişimi videosu yazımızda paylaşılıyor. Oradan izleyebilirsiniz.
 • Ekran kırılması, ön cam çatlaması veya dahili ekran kırılması gibi sorunları önlemek için ekrana ücretsiz olarak tamperli kırılmaz bir cam koruyucu takılır.
 • iPhone Xs Max ekran değiştirme sonra, istediğiniz kadar birçok defa telefonunuzun ekranını kontrol edebilirsiniz. İnceleme aşamasında herhangi bir şüpheniz var ise geri ödeme hakkına sahipsiniz.
 • Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekran garanti kartı ile size teslim edilecektir.
  Garanti süresi boyunca, kullanıcı hatası dışındaki ekranla ilgili teknik problemler (ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı temas, ekran hasarı vb.)) APPLE teknisyenleri tarafınca ücretsiz olarak çözülür.
Telefon Ekranında Beyaz Nokta Var

Şimdi, ilk temas hemen altındaki alanı incelerseniz Türkiye’de Cep Hastanesi iPhone ekran değişiklik yapma videoları Xs Max tarafınca yapılan.

DİKKAT: Telefonunuzda görüntü veya dokunmatik çalışmıyorsa komple ekran değişmesi gerekir

iPhone Xs Max Ön Cam Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone Xs Max Uygun Fiyata Ekran Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone Xs Max 100% Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı2950 TL

iPhone XS Max Ekranım Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi

iPhone Xs Max ekran kırılması, cam çatlama, sıvı temas ve darbe hasar ekran, ve benzer zararlar telefon üreticileri tarafından kabul edilir olmak tamamen kullanıcı hatası güvence haricinde tutulur. Telefonda sigortalı iseniz ifademizi okumaya devam etmenizi öneririz.

Telefonunuzu alırken telefonunuz sigortalı ise indirimli sigorta sözleşmesi veya ücretsiz ekran değiştirme öğeleri olabilir. Eğer bir Kasko varsa, şiddetle sigorta sözleşmesini gözden geçirmek ve sigorta şirketi başvurmanızı öneririz. Ekran ücretsiz yada indirimli olarak değiştirilebilir.

iPhone XS Max Dokunmatik Çalışmıyor

iPhone Xs Max dokunmatik bir kısmının yada tüm bunların çalışmamasının birkaç nedeni vardır. Bu nedenler hemen aşağıda paylaşılmaktadır.

 • Ekranın dokunuşu hasar görebilir. Ekran değişiklik yapma gereklidir.
 • Anakart üzerinde entegre dokunmatik başarısız olabilir. Dokunmatik entegrasyon değiştirilmelidir.
 • Uygulamaların aşırı kullanımı, telefon belleğinin tükenmesi veya yazılım güncellemelerinin alınması dokunmatiğin çalışmasını engelleyebilir.
 • Kullandığınız koruyucu cam, kılıf veya jelatin, dokunmatiğin arızalanmasına neden olabilir. İlgili koruyucuları kaldırmayı deneyin.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone XS Max Ekran Değişimi Videosu

Teknik servisimizde iPhone XS Max Ekran Değişimi işleminin nasıl yapılacağını incelemek için Apple teknisyenlerimiz tarafınca çekilen videolar Cep Hastanesi resmi Youtube kanalımıza yüklenir.

iPhone Xs Max ekran değişimini, aşağıda paylaştığımız video vasıtasıyla Cep hastanesi nasıl yapılacağı ile ilgili tüm ayrıntılarla seyredebilirsiniz. Cep Hastanesi iletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer tüm ekranları ve parça değişim videolarını da kontrol edebilirsiniz.

iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone X Ekran Tamiri Cephastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını denetim etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını denetim edebilirsiniz.

Cep Hastanesi sadece bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları güvence eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam veya ekran değişimi yaptıysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değişimleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj problemleri ve ses problemleri, tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence konusunda endişelenmenize gerek kalmamıştır.

Onarım formumuzda karşılaştığınız problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda yaşadığınız problemi tanımlayabilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir veya daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın