iPhone XS Ekran Değişimi

iPhone XS Ekran Değişimi

iPhone XS Ekran Değişimi fiyatı 2850 TL. Telefon ekranınız kırılırsa, alanında uzman ve deneyimli olan APPLE teknisyenlerimiz ortalama 1 saat içinde ekran değişikliğine sahip olabilirler. Bu süreç 3 (üç) iş günü bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti yarar. Ekran değişiklik yapma için ön cam + dokunmatik ekran + iç ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Bilgileriniz iPhone XS Ekran Değişimi sonra silinecektir asla. Telefon sıfırlanmadı. Cihazınız 6 ay Cep Hastanesi ekran güvence kartı ile size teslim edilir. Bu şekilde, APPLE teknisyenleri kullanıcı hatası dışında güvence süresi boyunca karşılaşılan teknik problemleri çözebilir.

iPhone Xs Ekran Tamiri Nasıl Yapılır

iPhone XS Ekran Değişimi, ekran değişiklik yapma alanında deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca, ekran değiştirme için tüm teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyeni ekipmanı ve aletinize özgü Orijinal Ürün kullanılarak yapılır. Teknik Servisimizi ziyaret ederseniz ekran onarım süresi yaklaşık 1 saattir. Hizmetimize gelemiyorsanız, 3 (üç) iş günü içinde ekran değişimleri yapmak için tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullanabilirsiniz.

  • iPhone XS ekran değişiklik yapma gerçekleştirildiğinde, telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz asla silinmeyecek.
  • Telefonunuzun ekran performansında herhangi bir değişiklik yoktur, şu demek oluyor ki dokunmatik hız-hassasiyet ve ekran parlaklığı-çözünürlük.
  • Ekran kalitesi telefonun orijinal durumuna geri döner. Aşağıdaki ekran değiştirme videosunu inceleyebilirsiniz.
  • Ekran kırılması, ön cam çatlaması yada dahili ekran kırılması şeklinde problemleri önlemek için ekrana ücretsiz olarak temperli kırılmaz bir cam koruyucu takılır.
  • iPhone XS ekran değiştirildikten sonra, telefonunuzun ekranını dilediğiniz kadar kontrol etme ve muayene aşamasında herhangi bir şüpheniz var ise geri ödeme yapma hakkına sahipsiniz.

Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekran güvence kartı ile size teslim edilecektir.
Garanti süresi boyunca, kullanıcı hatası dışındaki ekranla ilgili teknik sorunlar (ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı temas, ekran hasarı vb.)) APPLE teknisyenleri tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

DİKKAT: Telefonunuzda görüntü veya dokunmatik çalışmıyor ise komple ekran değişmesi gerekir

iPhone Xs Ön Cam Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone Xs Uygun Fiyata Ekran Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone Xs 100% Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı2850 TL
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone Xs Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone XS Ekran Değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis ekran garantisi ile 2850 TL’dir. Tam bir iç ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal iPhone XS ekranı kullanılır.

Hizmetimizde bir tek ön cam değişimi yapılır. Orijinal tek parça ürün kullanılır. Ön cam değişiklikleri durumunda, takılan cam kısa sürede ekrandan boşaltılır ve cihaza geri döndürülemez hasara neden olur.

iPhone Xs Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone XS akıllı telefonların yanı sıra öteki parçaların görüntülenmesiyle ilgili sorunlar olması durumunda, APPLE teknisyenlerimiz bunları değiştirecektir. Aşağıdaki tabloda, değiştirilen parçalar ve fiyatları paylaşılmaktadır.

iPhone Xs Ekran Değişimi Fiyatı2850 TL
iPhone Xs Batarya Değişimi Fiyatı300 TL
iPhone Xs Kasa Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xs Power Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xs Şarj Soketi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xs Home Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xs Mikrofon Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xs Ses Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xs Sensör Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone Xs Wifi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xs Hoparlör Kulaklık Değişimi Fiyatı150 TL

iPhone Xs Dokunmatik Çalışmıyor

iPhone XS dokunmatiğin bir kısmının yada tüm bunların çalışmamasının birkaç nedeni olabilir. Bu nedenler aşağıda paylaşılmaktadır.

  • Ekranın dokunuşu hasar görebilir. Ekran değiştirme gereklidir.
  • Anakart üzerinde entegre dokunmatik başarısız olabilir. Dokunmatik entegrasyon değiştirilmelidir.
  • Uygulamaların aşırı kullanımı, telefon belleğinin tükenmesi yada yazılım güncellemelerinin alınması dokunmatiğin çalışmasını engelleyebilir.
  • Kullandığınız koruyucu cam, kılıf yada jelatin, dokunmatiğin arızalanmasına niçin olabilir. İlgili koruyucuları kaldırmayı deneyin.

iPhone XS ekran değiştirme ve öteki parça değiştirme hakkında herhangi bir sorunuz var ise, bizim müşteri hizmetleri hattı üzerinden hizmet sormak veya yorum alanında yazmak ve bizim profesyonel teknisyenler tarafınca yanıt var.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone Xs Ekran Onarımı videosu

Teknik servisimizde iPhone XS ekran değiştirmesini incelemenizi sağlamak için Apple teknisyenleri tarafından çekilen videolar Cep Hastanesi resmi Youtube kanalımıza yüklenir.

iPhone Ekran Renk Kayması

iPhone X Ekran Tamiri Cep Hastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını denetim etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi yalnız bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam veya ekran değişimi yaptıysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, bir tek tek bir ekran değil, pil değişimleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları yapmak için benzer bir halde onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek kalmamıştır.

Onarım formumuzda karşılaştığınız problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda yaşamış olduğunız problemi ayrıntılı olarak anlatabilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın