iPhone Xs Batarya Değişimi

iPhone Xs Batarya Değişimi

iPhone Xs Batarya Değişimi fiyatı 350 TL’dir. Orijinal 2658 mAh pil kullanılır. Değişiklikten sonra, telefon şarj dayanıklılık süresi ilk günün performansına geri rotatif. Pil değişiklik yapma süresi hizmetimizde 45 dakika ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

iPhone Xs Batarya Değişimi sonrasında, telefonunuz 6 ay boyunca bir Cep Hastanesi onaylı pil güvence kartı ile size teslim edilecektir. Onarımlardan sonra bilgileriniz silinmeyecektir.

iPhone Xs Batarya Değişim Fiyatı

iPhone Xs Batarya Değişimi fiyatı 350 TL. Değişiklik yapma, cihazınıza özgü ekipmanı kullanarak deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Teknik servisimiz söz konusu olduğunda pil değişiklik yapma süresi 30 dakikadır ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günü.

 • Şarj süresi, iPhone XS pil değiştirildikten sonra ilk günkü performansa geri basar.
 • Orijinal 2658 mAh pil pil değişiklik yapma için kullanılır.
 • Telefondaki bilgileriniz asla silinmez.
 • Akü değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.

iPhone XS pil değiştirildikten sonrasında, telefonunuz Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile 6 ay boyunca size teslim edilecektir. Bu şekilde, kullanıcı hatası dışındaki bataryada karşılaşılan teknik problemler Apple teknisyenleri tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

Hangi durumlarda iPhone Xs Batarya değişim Yapılırmaktadır

Herhangi bir pilde olduğu gibi, iPhone cihazlarının bir takım kullanımları ve bir ömrü vardır. Bu sayı ve Ömrü azaldıkça, pil ömrü azalır. İlk başta birkaç gün devam eden ücret, saatlere kadar gidebilir. Peki, pil ne vakit değiştirilir?

 • Aşırı ısınma veya benzeri sebebiyle pil şişmişse,
 • Şarj yüzdesi yüksekten düşüğe düşerse,
 • Telefonda sohbet ederken aygıt kapanırsa,
 • Herhangi bir Uygulamayı kullanırken veya bir oyun oynarken, şarj yüzdesi çok hızlı bir şekilde azalırsa pilin değiştirilmesi gerekir.
iPhone 7 Batarya Değişimi

iPhone Xs Batarya Değişimi Teknik hizmet, yedek iş APPLE teknisyenleri tarafınca tamamen steril, statik elektriği ücretsiz ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda aletiniz için özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servisimizde meydana getirilen işlemleri aşağıdaki video ile inceleyebilirsiniz.

iPhone Xs Batarya Değişimi hizmeti, yoğunluğunuza nazaran birkaç dakika içinde veya aynı gün teslim edilir. Şehir dışından gelen cihazlar için, onarım işlemi aygıt servisimize ulaştıktan sonra, pil değişimi aynı gün yapılır ve size tekrar ücretsiz olarak gönderilir.

iPhone Xs çok yeni bir cihaz olmasına karşın, araç şarj cihazında şarj etmek veya powerbank ile şarj etmek pili çok kısa sürede kırabilir. Uzun pil ömrü için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

iPhone XS Batarya Ömrünü Uzatmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli

iPhone XS pil ve öteki tüm iPhone modellerinin pilleri 500 tam şarj döngüsünü tamamlamak için tasarlanmıştır. Pil ömrünü uzatmak hakkında internette birçok yazı bulunduğunu görmüş olacaksınız. Lityum iyon pillerin sürekli şarj edildiğinde ve boşaldığında bozulmadığını iddia edenler olabilir. 100% dolduğunda elektriği kestiği ve 99% ‘ a ulaşana kadar pili şarj etmediği söylenir. iPhone pillerini uzun süre kullanmak istiyorsanız, asla yapılmaması gereken şeylere bir göz atın;

 • Bir araç şarj cihazı ile şarj edilmesi mutlaka yapılmamalıdır ve cihaza entegre edilen şarj bozulabilir.
 • Taşınabilir şarj tankları ile şarj etmek, araç şarjı kadar etkilemese bile cihazın pilini bozabilir.
 • Orijinal olmayan şarj cihazlarıyla şarj etme.
 • % 100 şarj ve şarj şarj etmeden önce sık sık çıkarın.

iPhone Xs Batarya Değişimi Cephastanesi’nde Yapılmalıdır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın