iPhone XR Şarj Soketi Değişimi

iPhone XR Şarj Soketi Değişimi

iPhone XR Şarj Soketi Değişimi fiyatı 350 TL. Akıllı telefonlardaki yaygın sorunlardan biri şarj soketi arızasıdır. Şarj soketi başarısız olursa, telefon şarj yada temas olmaz. Bu gibi durumlarda, şarj soketi değiştirilmelidir. iPhone XR şarj soketi değişiklik yapma servisimiz, 1 saat içinde iPhone sertifikalı ve Apple sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilir. Ek olarak, iki yönlü kargo servisimizden yararlanırsanız, cihazınız 3 iş günü içinde onarım edilecektir.

iPhone XR Şarj Olmuyor

Piliniz şarj edilmiyorsa, yavaşça şarj edilmiyorsa veya bir uyarı mesajı görürseniz, şarj soketini değiştirmeniz gerekebilir. Şarj soketinizde bir arıza var ise, 1 saat içinde orijinal yedek parçalarla değiştirebilirsiniz.

Servisimizde iPhone XR Şarj Soketi Değişimi deneyimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Şarj soketi tam bir modül olduğundan, değişiklik yapma gereklidir ve sadece deneyimli teknisyenler tarafınca yapılmalıdır. Bunu yapmamak aletinizde kalıcı hasar yaratabilir.

iPhone XR Şarj Soketi değiştirdikten sonrasında, aletinizin lüzumlu ölçümleri alınmalı ve lüzumlu değerlerde olup olmadıklarını görmek için şarj sırasında çekilen akım kontrol edilmelidir. Bu testler yapıldıktan sonra testlerimiz telefonunuza teslim edilecek ve 6 ay Cep Hastanesi servis garantisine sahip olacaksınız.

Not: bazı şarj arızaları anakart üzerinde entegre şarj neden olabilir, böylece bizim hizmet entegre bir yedek hizmet alabilirsiniz. Lütfen entegre değişiklik isteyin.

iPhone XR Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

iPhone XR Şarj Soketi Değişimi, Apple sertifikalı teknisyenlerimiz tarafınca, uygun servis koşullarının sağlandığı bir ortamda uzman teknisyen ekipmanı tarafından gerçekleştirilir. Aletinizin yedek parçalarının değiştirilmesi orijinal ürünlerle yapılır. Cihazınızın içindeki iPhone XR şarj soketi değişimi için servisimize getirdiğiniz herhangi bir informasyon asla silinmez. Aletiniz, servisimize geldiği andan itibaren teknisyenlerimiz tarafınca güvence altına alınmıştır. Teknisyenlerimiz gerekli ön kontrollerden sonrasında cihazınızı servis odasına getirecektir.

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı

Burada, iPhone XR Şarj Soketi Değişimi cihazınız için uygun ekipman kullanılarak yapılır. Cihazınızın sökme işlemi titizlikle gerçekleştirilir ve hasarlı şarj soketi cihazınızdan kaldırılır. Apple Orijinal şarj soketi aletinize takılmadan önce, aletinizin içi kir ve toz içermez. iPhone XR Şarj Soketi Değişimi için orijinal yedek parçalar daha sonra cihazınıza dikkatlice monte edilir. Kurulumdan sonra, aygıt test formuna göre teknik servis personelimiz tarafınca test edilir.

iPhone XR Şarj Soketi Değişimi

Aletiniz tüm testleri başarıyla geçer ve kontrol etmek için size teslim edilir. Cihazınızı kontrol edecek ve memnun değilseniz, ücretiniz herhangi bir sorunuz olmadan iade edilecektir. Memnun kalırsanız, onayınızı aletimize vereceksiniz ve servis uzmanlarımız size hazırlayacak ve teslim edecektir.

Şarj Soketinin Arızalı Olup Olmadığından Şüpheliyseniz

Telefonunuzda sorunlar varsa ve bunun şarj soketinden kaynaklandığından kesin değilseniz, aşağıdaki talimatları deneyin.

  • Farklı bir şarj kablosu kullanın veya orijinal bir Apple ürünü olduğundan kararlı olun.
  • Farklı bir şarj adaptörü kullanın ve orijinal olduğundan emin olun.
  • Kablo ile bilgisayar bağlantısı yaparak şarj etmeye çalışın.
  • Telefonunuzun şarj portunu dikkatlice yada büyüteçle kontrol edin, ezikleri kontrol edin.
  • Telefonun şarj soketini bir çift cımbızla ve kablo uçlarıyla paklayın. Şarj kızağında aşırı toz birikebilir.

iPhone XR Şarj Soketi Değişimi Cephastanesi’nde Yapılmalıdır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın