iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone XR Ekran Değişimi fiyatı 2900 TL’dir. Telefonunuzun ekranı bozulursa, averaj 1 saat içinde kendi alanında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafınca ekran değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün ekran değiştirme için kullanılır. Bilgileriniz iPhone XR ekran değişiklik yapma  sonra silinecektir asla. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı ekran garanti kartı ile beraber geliyor. Bu şekilde APPLE teknisyenleri, kullanıcı hatalarına ek olarak ekran işleminde karşılaşılan teknik ve Donanım problemlerini çözmektedir.

iPhone XR Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

iPhone XR Ekran Değişimi periyodik sterilize ve statik elektrikten tamamen ücretsiz, 24/7 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur teknik servis odasında yapılır.

  • Ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Ekranı değiştirirken telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz asla silinmeyecek.
  • Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yoktur, doğrusu dokunmatik hız-hassasiyet ve ekran parlaklığı-çözünürlük.
  • Ekran kalitesi orijinal görünümüne geri döner.
  • Onarımdan sonrasında, telefonunuzu istediğiniz kadar kontrol etme ve herhangi bir tereddüt geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.
  • Cihazınız 6 aylık Cep Hastanesi onaylı ekran garanti kartı ile size teslim edilecektir.

Garanti süresi süresince, APPLE teknisyenleri kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemleri çözecektir.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü veya dokunmatiği bozuksa ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

iPhone Xr Ön Cam Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone Xr Muadil Ekran Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone Xr Orjinal Parça Ekran Değişimi Fiyatı2900 TL
iPhone XS Max Ekran Değişimi

iPhone XR Ekranım Kırıldı, Garanti Kapsamına Girecek Mi

iPhone ekranı bozuksa, güvence kapsamı dışındadır. Ekran üreticileri, ön cam çatlaması, sıvı teması ve telefondaki kırığın niçin olduğu hasar, kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garantiden tamamen çıkarılır.

Telefonunuzu aldığınızda telefon sigortanızı yaptıysanız, ücretsiz veya indirimli ekran değiştirme için telefon sigorta şirketinizle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone Ekran Değişimi Videosu

Cep Hastanesi teknik servis odasında yapılan ekran değişimleri Youtube kanalımıza yüklenir. Aşağıdaki video oynatma listesi yardımıyla, herhangi bir iPhone ekran değişikliği videosunu izleyebilirsiniz.

iPhone Xr Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone XR akıllı telefonların yanı sıra öteki parçaların görüntülenmesiyle ilgili problemler olması durumunda, APPLE teknisyenlerimiz bunları değiştirir. Aşağıdaki tabloda, değiştirilen parçalar ve fiyatları paylaşılmaktadır.

iPhone Xr Ekran Değişimi Fiyatı2900 TL
iPhone Xr Batarya Değişimi Fiyatı300 TL
iPhone Xr Kasa Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Power Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Şarj Soketi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Home Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Mikrofon Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Ses Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Sensör Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone Xr Wifi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı150 TL

iPhone X Ekran Tamiri Cep Hastanesi’nde Yapılır

Aracınızın onarım fiyatını denetim etmek için, mobil hastane ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını denetim edebilirsiniz.

Cep Hastanesi sadece bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları güvence eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir tüm olarak yapıldığından, tek bir cam veya ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, yalnız tek bir ekran değil, pil değişiklikleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj problemleri ve ses sorunları yapmak için benzer bir şekilde onarılır.

Telefon Ekranı Değiştirme

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek kalmamıştır.

Onarım formumuzda karşılaştığınız sorunu ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda yaşadığınız problemi detaylı olarak anlatabilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın