iPhone XR Batarya Değişimi

iPhone XR Batarya Değişimi

iPhone XR Batarya Değişimi, yapma fiyatı 300 TL‘dir. Bizler herhangi bir zamanda ve her yerde bizimle aşırı etken bir şekilde kullanmak bizim akıllı telefonlar ile bir bütün haline gelmiştir. Toplumsal medyanın bugün çok popüler hale gelmesi ve hem iş bununla birlikte eğlence amaçlı kullanımı ana faktörlerden biridir. Bu olduğunda, akıllı telefonumuzun pili zaman içinde ve küçümsemeye bağlı olarak birçok nedenden dolayı bozulabilir. Bu durumlarda ne yaparsanız yapın, yapılabilecek tek şey pilin değiştirilmesidir. Biz, Cep Hastanesi ekibi olarak, bu bölümde ve size iPhone XR pil değiştirme hakkında kısa bilgi vermeye çalışacağız.

iPhone XR Batarya Değişimi hakkında bazı kısa detayları paylaşmak isterim. iPhone XR pil değişiklik . Buna ek olarak, aletinizin pili altı (6) aylık bir süre için değiştirilir. Bu değişiklik işlemi yaklaşık 10 dakika süre gelir ve nakliye durumunda, üç (3) iş günü içinde aletinizi alabilirsiniz.

iPhone X Batarya Değişimi Hangi Koşullarda Yapılmalıdır?

Müşterilerimizin pili değiştirmeden önce farklı problemleri ve durumları bulunduğunu gözlemledik. Bu sorunlara ve Apple teknisyenlerimizin deneyimine dayanarak, pili sizin için değiştirmeniz ihtiyaç duyulan durumları listeledik.

 • iPhone-batarya-sismik iyon telefonunuz pil hızlı ve sürekli güç tükeniyor ve
 • Şarjınız %80’den %90’a düşerse ve ansızın %10 veya daha azına ,düşerse,
 • Telefonla mevzuşurken telefonunuz aniden kapanırsa,
 • Piliniz şişmişse (ekranın biraz yukarı çıkmasıyla gösterilir),
 • Cihazınız şarj edilmezse ve şarj edilmiyorsa,
 • Telefonunuz şarj olurken ansızın açılıp kapanırsa,

Sohbet ederken, bir uygulama kullanırken veya telefonunuz kilitlenip yine durursa, iPhone XR Batarya Değişimi gerekir. Pil değiştikten sonra, cihazınız ilk gün gerçekleştirecek ve aynı problemler önlenecektir.

iPhone Xs Batarya Değişimi

iPhone Pilinin Ömrü Ne Kadardır

Her pil / pil şarj ömrü vardır. Apple’ın şarj ömrü 500 ücrete tabidir. 500 şarj 2 yıl anlama gelir. Bu durumda, kapasitesinin %20’sini kaybedeceği söylenir. Ancak bu değerler hakkında spekülasyon var. Her iPhone kullanıcısı telefonu kullanmanın farklı bir alışkanlığına sahiptir. Sen çok oynamak ve oyun her gün biterse. Bu durumda 1 yıl sonunda şarj – boşalma döngüsü 500, ve pil biterse 20% kapasiteli. Aslına bakarsan CNET gibi ciddi kurumlar, bu 500 rakamın doğru olmadığını yazmışlardır.

iPhone’unuzun şarj döngüsünü ibackupbot for adlı bir programla denetim etmek de mümkündür.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone Xr Batarya Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

iPhone’unuz hızlı bir halde pil biterse, telefonunuzu gün boyunca birden fazla şarj aletine bağlamanız gerekiyorsa hatalı bir piliniz olabilir. Garantili iPhone XR Batarya Değişimi hizmetimizde mevcuttur.

Şarj problemleri müşterilerimizin en sık şikayetlerinden biridir. Birkaç yıl sonra, iPhone pil ilk gün performansını kaybeder. Müşterilerimizin hizmet formlarındaki arıza başlıkları aşağıdaki gibidir.

 • Telefonum pil sona erdi, günde üç defa şarj etmeliyim.
 • iPhone’um ansızın 10 % şarjında kapanıyor.
 • Tamamen şarj oldum ve takılı kaldım ve telefonum saatlerce şarj ettikten sonra bile hala açılmadı.
 • Telefonum çok hızlı pil sona erdi.
 • iPhone’um şarjsız, kapat tekrar açılmıyor.
 • Telefonum aniden pil sona erdi, şarj etmeliyim.
 • Şarj %40’ın altında olduğunda iPhone derhal kapanıyor.
 • iPhone bataryası hızlı bir halde tükeniyor.
 • iPhone sadece şarj olurken yanar, pili kullanamıyorum.
 • Şarj ederken telefonum açılır ve kapanır
 • iPhone dururken kapanmıyor şarj olmuyor.
 • iPhone şarj gösterir ama değil.

iPhone X Batarya Değişimi Cephastanesi’nde Yapılmalıdır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

iPhone 5S Batarya Değişimi

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın