iPhone X Şarj Soketi Değişimi

iPhone X Şarj Soketi Değişimi

iPhone X Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 250 TL. Şarj girişi değişiklik yapma, ortalama 45 dakika içinde sahada uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafınca yapılır. Bu dehemmiyet 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Telefon onarım süreçlerinde asla sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez. Telefonunuzdaki şarj problemi çözülür. Aygıt sorunsuz şarj etmeye devam edecektir.

Sonrasında iPhone X Şarj Soketi Değişimi, telefonunuz 6 ay boyunca Cep Hastanesi şarj soketi güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu süre zarfında, soket ile ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

Pil değiştirildikten sonrasında en yaygın mesele iPhone X Şarj Soketi Değişimidir. Çünkü alt endüstri şarj cihazları ve kabloları pil ve şarj soketi parçalarını negatif yönde etkiler. Buna ek olarak, bu sorunlar, aletler ve mobil ücretli şarj cihazlarında artan şarj alışkanlığı sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar ortaya çıktığında, biz iPhone Teknik Servis bir uzman, sizin tarafınızdan durmak ve bu problemlerin üstesinden gelmek için yardımcı olmayı amaçlayan. İlkeli hizmet ile sizlere tüm hizmetlerimizi sunan ve alan kişi memnuniyetini önemseyen bir ekibiz.

iPhone X Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone X Şarj Soketi Değişimi periyodik olarak sterilize edilir, tamamen statik elektrikten arındırılır, 7/24 güvenlik kameraları kontrol altındadır ve sigortalı teknik servis odaları yapılır.

  • Orijinal Ürün şarj soketi değişiklik yapma için kullanılır.
  • Telefon sıfırlanmadı. Bilgileriniz asla silinmeyecek.
  • Telefonunuz sorunsuz şarj etmeye devam edecektir.
  • Aletiniz 6 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı – damgalı) teknik servis şarj soketi güvence kartı ile teslim edilir.
iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

Garanti süresi boyunca, kullanıcı hataları dışındaki şarj soketi ile ilgili herhangi bir teknik sorun, APPLE teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

iPhone X Şarj Olmuyor

iPhone X cep telefonu kullanıcılarının yaşadığı sorunlardan biri şarj sorunudur. Şarj performansı şok, su veya soketin kuvveti ile temas sonucu azalır veya cihaz hiç şarj olmaz. Bu durumda, tek yapmanız ihtiyaç duyulan cep telefonunu yetkili bir servis merkezine göndermek ve ustalaşmış yardım almak. Alt merdiven bakım şirketlerine teslim edilen telefonlarda çok daha büyük geri dönüşü olmayan hatalar var.

iPhone X Şarj Soketi Değişimi

Cep Hastanesi uzman ekibi ve en son teknoloji ekipmanları ile cihazınızı huzur içinde teslim edecek bir iphone x teknik servisidir. Telefonunuzu derhal bizlere alın, kısa sürede teslimatta ilk gün performansında ücretsiz arıza tespiti ve kaliteli onarım bakımı.

iPhone Şarj Soketi Çalışmıyor Garantiye Girer Mi

Telefon üreticilerinin telefon parçalarının hasar görmesi tamamen kullanıcı tarafından kusurlu sayılır ve bu nedenle güvence kapsamında değildir.

Telefonunuzun bir güvenlik sigortası varsa, lütfen sigorta şirketiyle iletişime geçin. Telefon sigorta şirketiniz soketi ücretsiz veya indirimli olarak şarj edebilir.

iPhone X Şarj Soketi Değişimi ile ilgili herhangi bir sorunuz var ise, müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir veya yorumlar alanına yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone X Şarj Soketi Değişimi Cep Hastanesi’nde Yapılmalıdır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın