iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Ekran Değişimi yapma fiyatı 1800 TL. Ekran değişiklik yapma sadece 1 saat içinde deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyeni personeli tarafından yapılır. İç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Ekran değiştirme aşamalarında, bilgileriniz asla silinmeyecek ve telefon performansında, doğrusu dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü herhangi bir değişiklik olmayacak.

Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir böylece güvence süresi boyunca yaşanmış olan en minik sorun bile ücretsiz olarak çözülebilir.

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X ekranı kırılırsa, ön cam kırılır veya iç ekran bir darbe veya düşme sonucu kırılırsa, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran değiştirilmelidir. Cep Hastanesi tarafından sağlanan 6 aylık teknik servis garantisi ile iPhone X ekran değiştirme fiyatı 1800 TL’dir.

iPhone X ekran değiştirme, teknik servis koşullarının sağlandığı hizmetimizde uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ek olarak 24/7 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.

 • iPhone X ekranı değiştikten sonrasında aletinizdeki tüm bilgiler (fotoğraflar, videolar, kişiler, Notlar vb.) asla silinmez. Aygıt performansında, doğrusu dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü hiçbir değişiklik olmayacaktır.
 • iPhone X ekran değiştirme süresi, Pendik’de teknik servisimize geldiğinizde bir tek 1 saat ve tek taraflı Cep Hastanesi ile sağlanan kargo teslimat hizmetimizden yararlandığınız 3 (üç) iş günüdür.
 • Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
 • Telefonunuzu değişimden sonrasında dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir anlaşmazlığınız yada tereddütünüz var ise geri ödeme yapma hakkına sahipsiniz.

iPhone X ekranınızı tamir ettikten sonra, Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile telefonunuz 6 ay boyunca size teslim edilecektir. Bir güvence kartınız olduğundan, ekranla ilgili herhangi bir problem ücretsiz olarak çözülür.

DİKKAT: Telefonunuzda görüntü veya dokunmatik çalımıyor ise ekran değişmesi gerekir

iPhone X Ön Cam Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone X Yan Sanayi Ekran Değişimi Fiyatı1100 TL
iPhone X 100% Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı1800 TL
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi

iPhone X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone X Ekran Değişimi, enstrümanınız için özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir. Gerekli tüm koşullar teknik servisimizde sağlanmaktadır. Hizmetimiz tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Buna ek olarak, hem de güvenliğiniz için 24/7 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

 • Kırık telefon servis ekranımıza getirilir, müşteri Hizmetleri temsilcileri teknik servis odamıza alınır.
 • İlk olarak, arıza tespiti ücretsiz yapılır.
 • Kırık ekran özel ekipman ile telefonunuzdan kaldırılır.
 • Çıkarıldıktan sonra, telefonda biriken kir, toz ve benzeri parçacıklar özel olarak temizlenir.
 • Demonte ekran orijinal iPhone X ekran ile değiştirilir.
 • Telefonunuz teknisyenlerimize onaylama formunu denetim edin.
 • Aletiniz başarıyla kontrol onay formunu geçtikten sonra araştırma için size sunulacaktır.

iPhone X Ekran Değişimi

Telefonunuz 6 aylık bir Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile teslim edilir. Güvence süresi boyunca, kullanıcı hatası dışındaki tüm Ekran sorunları ücretsiz olarak çözülür.

iPhone X Ekranı Kırıldı Garantiye Girer Mi

iPhone X ve öteki akıllı telefon kullanıcıları tarafınca akla gelen ilk sual ekran sonu garanti kapsamında olup olmadığıdır. Telefon üreticileri tarafından ekran sonları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve garanti kapsamında değildir. Bununla birlikte, sigorta sözleşmesi ücretsiz olarak değiştirilebiliyorsa, telefon satın alma kasko yapılırsa. Bu nedenle, bizler araç sigorta şirketi ile sigorta şirketi başvurmanızı öneririz.

iPhone X Ekran Değişimi ve aklınızda bulundurduğunuz öteki onarım prosedürleri hakkında tüm sorularınızı isterseniz Servisimizi arayabileceğiniz yorum alanına yazarak sorabilirsiniz. Her soru tüm detayları ile uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından cevap verilecektir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone X Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone X akıllı telefonlarının ekranının yanı sıra diğer parçalarında da sorun yaşandığında değişimi APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıda tabloda değişim yapılan parçalar ve fiyatları paylaşılmıştır.

Telefon Cam Değişimi
iPhone X Batarya Değişimi Fiyatı300 TL
iPhone X Kasa Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone X Power Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone X Şarj Soketi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone X Home Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone X Mikrofon Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone X Ses Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone X Sensör Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone X Hoporlor Değişimi Fiyatı150 TL

iPhone X Ekran Tamiri Cep Hastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını denetim etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını denetim edebilirsiniz.

Cep Hastanesi sadece bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımlarımızı garanti ederiz.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir tüm olarak yapıldığından, bir tek bir cam yada ekran değişimi yaptıysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi tek bir ekran değil, sadece, pil değişiklikleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları yapmak için benzer şekilde tamir edilir.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence konusunda endişelenmenize gerek kalmamıştır.

Onarım formumuzda karşılaştığınız sorunu ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda yaşadığınız sorunu ayrıntılı olarak anlatabilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın