iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi yapma fiyatı 300 TL’dir. Müşterileri ile makul fiyat ilkesini uygulamak isteyen bir teknik servis sitesi olarak, bizlerden iPhone x pil değişiklik yapma hizmeti satın almış olduğunuzda sizi karlı hale getirmeyi hedef koyan bir ekibiz. Bununla beraber size kalite kazancı sunmak için, pili orijinal iPhone x pil ile değiştiriyoruz. Bu şekilde, sizi ve telefonlarınızı patlamaya niçin olabilecek alt endüstri pil kullanımı risklerine karşı koruyoruz. Tüm hizmetlerimizi 3 (üç) ay garanti ile sağlıyoruz. Hizmet esnasında ve daha sonra memnuniyetinizi sağlamak için size kaliteyi sunuyoruz. Buna ek olarak, ziyaretinizden birkaç dakika içinde pili değiştireceğiz. Eğer şehir dışından bize ulaşın, biz yalnız 1 ila 3 gün içinde telefonunuzu teslim edecek.

iPhone X Batarya Pil Ömrü

iPhone pilleri kullanımla bozulur. Bu yüzden, zaman içinde, tamamen şarj etme yeteneklerini kaybederler. IPhone kullananlarının %80’i ortalama 18-24 ay içinde 500 şarj döngüsünü tamamladı. iPhone piliniz kimyasal olarak arızalı olduğunda, iphone’unuzun daha yavaş çalışmasına neden olabilir. Pilinizi değişiklik yapmak ve iPhone’unuzu eski performansına geri yüklemek için hizmetimizdeki iPhone X Batarya Değişimi yaptırabilirsiniz.

Apple iPhone X Batarya Değişimi uzmanlık gerektirir. Pilinizin servis departmanımız tarafından değiştirilmesini öneririz. Pilin yapışkan şeritlerine daha iyi erişim için, ekran tamamen çıkarılmalı ve alt hoparlör ve Taptic motoru çıkarılmalıdır. Bu onarım, ekranın ve alt hoparlörün çevresindeki su geçirmez vidalara zarar verecektir. Yapışkan bantlar tekrar kullanılamaz ve ayrı olarak değiştirilmelidir. Yapışkan contalar değiştirilmezse, telefonunuz düzgüsel şekilde çalışır, ancak artık suya dayanıklı olmayacaktır.

iPhone X Batarya Değişimi işlemini bitirdiktan sonra en iyi performans için yeni pili kalibre etmek için:
minimum 2 saat süresince %100’e kadar sürekli şarj edin. Daha sonra pil bitene kadar kullanın. 100 % şarj yine. Daha sonra normal iPhone x kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone 7 Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi fiyatı 300 TL’dir. Değiştirme, aletinize özgü ekipmanı kullanarak deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Teknik servisimiz söz konusu olduğunda pil değişiklik yapma süresi 1 saattir ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günü.

  • iPhone x pili değiştirildikten sonrasında, şarj süresi orijinal durumuna geri yüklenir.
  • Orijinal 2716 mAh pil kullanılır.
  • Telefondaki bilgileriniz asla silinmez.
  • Akü değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.

iPhone x pil değiştirildikten sonrasında, telefonunuz Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile 6 ay süresince size teslim edilecektir. Bu şekilde, kullanıcı hatası dışındaki bataryada karşılaşılan teknik problemler Apple teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülür.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

Hangi Durumlarda iPhone X Batarya Değişimi Yapılmaktadır

Herhangi bir pilde olduğu şeklinde, iPhone cihazlarının bir takım kullanımları ve bir ömrü vardır. Bu sayı ve Ömrü azaldıkça, pil ömrü azalır. İlk başta birkaç gün devam eden ücret, saatlere kadar gidebilir. Peki, pil ne zaman değiştirilir?

  • Cihazın pili aşırı ısınma yada benzeri faktörlerden dolayı şişmişse,
  • Şarj yüzdesi yüksekten düşüğe düşerse,
  • Telefonda konuşurken aygıt kapanırsa,
  • Herhangi bir Uygulamayı kullanırken yada bir oyun oynarken, şarj yüzdesi çok hızlı bir şekilde azalırsa pilin değiştirilmesi gerekir.

Teknik hizmet, yedek iş APPLE teknisyenleri tarafınca tamamen steril, statik elektriği ücretsiz ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda aletiniz için özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servisimizde meydana getirilen işlemleri aşağıdaki video ile inceleyebilirsiniz.

iPhone X Batarya Değişimi Cephastanesi’nde Yapılmaktadır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

iPhone XR Batarya Değişimi

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın