iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer iPhone satın almak isteyen kullanıcılar fiyatlarından Ötürü Arka çekilmektedir. iPhone fiyatlarının ne vakit düşeceği  merak konusu halne geldi. Vatan dışı ürünü olduğu için dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Dolar arttığı vakit fiyatta da artma oluyor. hem de nihayet 2 ay da bütün apple ürünlerinde ağırbaşlı bir artış gözlemlenmektedir. İphone severlerini epey üzen bu vaziyet karşısında şimdi ,  dört gözle indirime girmesini ve ücret değişikliğini bekliyorlar. Her geçen gün kendisini yenileyen apple Yepyeni ürünler ve modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Apple Yepyeni Mahsul çıkarttığı vakit bir inme Laf konusu olabilir. Özellikle nihayet çıkan iPhone x modeli kullanıcıların  cebini yakıyor.

Apple piyasada hem en nitelikli hem de en pahalı cihazı. Bunlara Karşın talep de epey Çok olmaktadır. Apple’ın yaptığı bir açıklamaya göre ; yıl nihayetinde çıkacak olan 2 Yepyeni Mahsul olduğundan bahsediyor. Bununla beraber fiyatta çok büyük bir değişme olmasa da bir düşüş Laf konusu.

İphone Yepyeni modelleri arasında iphone 8, 8 plus, 7 ve 7 plus, iPhone x ve iPhone xl bulunmaktadır. 2018 yılı nihayetinde bu modellerde bir oynama olabilir. Çünkü ; iphone 5C modelinde Mahsul getireceği duyumlarımız arasındadır.

iPhone Fiyatları Konusunda Nasıl ?

Bu ürünü; gri, Kara, Al, mavi, turuncu ve ak renkleri olacağı söyleniyor. Tabi net bilgi vermiyoruz. Duyumlarımızı sizlerle paylaşmak istedik. iPhone hayranlarına küçük tavsiyelerde bulunursak belki henüz uyguna gelebilir:

Biliniyor ki iPhone Hariç ülkeden geldiği için istence kuru ve vergilerle beraber epey maliyetli hale gelebiliyor. Bir pasaport ile telefon almak olası olabiliyor. Hem de henüz Müsait fiyatlara bulmak olası olabiliyor. Pasaport ile almak, yurtdışına gitmek Koşul.

Kendi Numaramı Öğrenme
iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?
iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

En Müsait iPhone modellerini soracak olursanız elbette ki çok henüz önceki modelleri. Bir iPhone meraklısıysanız ve bana henüz önceki model de Kafi diyorsanız bunları çok Müsait fiyatlara da bulmanız olası.Piyasadan kalkmışı da Mevcut tabi ki.. Bu modellerde umumi olarak 2. El modeller satılıyor. iPhone 3, 3s,4-4s hem de 5s cihazları dahi artık henüz önceki model olarak görülüyor. 2. Model kişinin tercihen kalmış bir durumdur. Ürün hasarlı, çizik veya sıkıntılı olabilir.  Ama henüz uyguna getirmek için ayrımlı bir yolda yok..

iPhone serisinde, Yepyeni modelleri çıktıkça, henüz önceki ürünlerin ücretleri biraz henüz geriye çekilebiliyor. fakat henüz önceki ürünlerde şöyle bir vaziyet Laf konusu: Bazen güncelleme de Mesele yaşanabiliyor. Mesele yaşanmaması yerine kullanıcı ya güncellemeyecek Veyahut Yepyeni bir Mahsul alması gerekecektir.

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?
iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

şayet siz de iPhone almak istiyor ve fiyatlar yüksek geliyorsa Yepyeni Mahsul çıkmasını beklemekten bir çare yoktur. Yepyeni bir Mahsul almak için ya Vatan dışına gittikçe ürünü bizzat yerinden temin etmek Veyahut belli kampanyaları takip ederek, henüz uyguna alabilmek.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın