iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi fiyatı 150 TL’dir. Telefonun şarj girişi bozulursa, bir temas problemi varsa, aygıt şarj olmaz ve Pil şarj olmaz, alanlarında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz şarj soketini ortalama 1 saat içinde değiştirebilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Telefon onarım işlemleri sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.

Devamını oku…iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Telefonunuz şarj almıyor veya şarj girişi bölgesinde temassızlık var ise alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından ortalama 1 saat içerisinde değişimi yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.

Devamını oku…iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 200 TL’dir. Telefonunuzun şarj portu kırılırsa, cihaz şarj edilmezse, alanında uzman ve deneyimli olan APPLE teknisyenlerine orijinal şarj soketini kullanarak değiştirme yapabilirsiniz. Şarj soketi süre içinde değişim 1 saat bizim hizmet ve 3 (üç) iş günü zaman 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır.

Devamını oku…iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 250 TL’dir. Ekran değişiklik yapma aletinize özgü ekipman kullanılarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyeni mensubu tarafından gerçekleştirilir. Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Bilgileriniz değişiklikten sonra silinmeyecek ve telefon performansında herhangi bir değişim olmayacaktır.

Devamını oku…iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 230 TL’dir. Ekran değiştirme telefonunuz için özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından yapılır. Ekran değişiklik yapma süresi 1 saatir bizim teknik servis ve 3 (üç) iş günü bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullandığınızda. İç ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum + dış panelden oluşan tek parça ürün kullanılır. Ekran değiştikten sonrasında, telefondaki bilgiler asla silinmez.

Devamını oku…iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone 4S Ekran Değişimi

iPhone 4S Ekran Değişimi

iPhone 4S Ekran Değişimi fiyatı 120 TL olup 1 saat içinde deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamir edilmektedir. Bu ehemmiyet 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Zorla ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış ekrandan oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

Devamını oku…iPhone 4S Ekran Değişimi

Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü

Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü

Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü Hemen hemen herkes şikayet ve sık sık soru-cevap bölümünde telefon kaldırdı, donma veya asılı sorunu, biz çözüm için bazı çözümler sunduk.Marka veya modele bakılmaksızın, Android cihazınız bir kullanım süresinden sonra kapanmaya ve yavaşlamaya başlar. Hafızada veya indirdiğiniz oyunda biriken veriler uygulama nedeniyle olabilir. Türk prosedürü kapanıp bu sorunu çözse bile, aşağıdaki ilaçlar kalıcı bir çözüm arayanlar için yararlı olabilir.

Devamını oku…Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü

Telefona Kasko Nasıl Yapılır

Telefona Kasko Nasıl Yapılır

Telefona Kasko Nasıl Yapılır Cevabı, Bir telefon kaskının nasıl yapılacağı sorusundan Evvel, bunun hakkında konuşalım. Kaskad, cihazın karşılamadığı arızalar vaziyetinde devreye girer. Bu hatalar kullanıcı tarafından oluşturulan hatalardır.Güvence altındaki hizmetler, bu hataların onarımı için özüt ve yüksek ücretler gerektirir.

Devamını oku…Telefona Kasko Nasıl Yapılır

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor daimi olarak değişen ve gelişen dijital dünyada internet sitelerine ve internet ile alakalı ayrımlı alanlara kullanıcıların ilgisi git gide artmaktadır. Bu alanlardan biri de kuşkusuz Youtube’ dir. Youtube kullanıcılarına video izleme, müzik dinleme gibi işlevlerin yanı Dizi müzik indirme imkanı da sunmaktadır.

Devamını oku…iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer iPhone satın almak isteyen kullanıcılar fiyatlarından Ötürü Arka çekilmektedir. iPhone fiyatlarının ne vakit düşeceği  merak konusu halne geldi. Vatan dışı ürünü olduğu için dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Dolar arttığı vakit fiyatta da artma oluyor. hem de nihayet 2 ay da bütün apple ürünlerinde ağırbaşlı bir artış gözlemlenmektedir. İphone severlerini epey üzen bu vaziyet karşısında şimdi ,  dört gözle indirime girmesini ve ücret değişikliğini bekliyorlar. Her geçen gün kendisini yenileyen apple Yepyeni ürünler ve modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Apple Yepyeni Mahsul çıkarttığı vakit bir inme Laf konusu olabilir. Özellikle nihayet çıkan iPhone x modeli kullanıcıların  cebini yakıyor.

Devamını oku…iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

Bizi Arayın