iPhone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler

iPhone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler

iPhone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler iletişim, geçmişten günümüze her daim olan bir kavramdır. İnsanlar bazen sözlü bazen de sözsüz olacak şekilde birbirleri ile iletişime girerler. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, hayatımızda da birçok kavram değişmeye başladı. Bunlardan biri de şüphesiz, cep telefonlarıdır. Artık nerede olduğunuz, anında gözlemlenebiliyor. Daha bunun gibi birçok örnek sayılabilir. Cep telefonları, insanlar için neredeyse bir organları gibi olmaya başladı. Cep telefonları olmadan dışarıya çıkamazlar, çıkarlarsa da unutmuş gibi yaparlar.

Suya Düşen İphone

Cep telefonları, son yıllarda epey ilerleme kaydetti. İsterseniz hem telefon hem bilgisayar olarak kullanabilirsiniz. Cep telefonları içinde en kaliteli ürünler, birazcık pahalı da olsa İphone’dur. Ürünlerin yapım aşamasında kullanılan malzemeler son modellerdir. Sağlamlık açısından değerlendirilmeye alındığında, iphone öteki markalara nazaran daha önde duruyor. İphone’nun suya düşme ihtimalini de göz önünde bulundurmak gereklidir. Her işin kendine bakılırsa riskli durumları olabiliyor. İphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler şunlardır:

iPhone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler

2 gün geçtikten sonra tekrardan aynı şikâyetler devam ediyorsa, yapılması ihtiyaç duyulan tekrardan 2-3 gün aynı şekilde bekletmek olacaktır. Bu önlemleri tertipli bir şekilde uygulamaya devam edersiniz. Eğer müdahale yapıldıktan sonrasında da cep telefonunuz benzer şekilde eskisi gibi sıkıntı veriyor ise yapılması ihtiyaç duyulan teknik servise göndermek olacaktır. İphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler ilk anda telefonunuzu kapatmanız gerekecektir.

Çünkü kısa devre yapabilir. Bu şeklinde sıkıntılara yol açtıktan sonra yapılması ihtiyaç duyulan, cep telefonlarımızı daha dikkatli kullanmaya gayret etmektir. İlk anda telefonunuzu üflemeyin ya da sarsmayın. Bu benzer biçimde yanlış davranışlar da cep telefonlarınızın bozulmasına neden olabilir. Firmamız bu mevzuda size özel olarak yardımcı olmaktadır. Gerekli tamir ve bakımlar alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır. Ayrıca yapılan tüm tamirat işlemi de güvence kapsamı içinde sunulur. Bundan dolayı güvenli bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532  Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın