iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım gün boyunca elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonların haiz olmaları ihtiyaç duyulan en önemli özelliklerden birisi de hiç kuşkusuz uzun batarya ömrüne haiz olmaları gerektiğidir. Telefonumuzu ambalajından çıkarıp yeni kullanmaya başladığımız gün ile 1000 . Defa şarja taktığımız telefon arasında epeyce bir fark olması doğaldır. Her batarya benzer biçimde iPhone marka telefonlarında bir pil ömrü vardır ve vakitı dolduğunda sonlanır. Son zamanlarda kullanıcılardan çoğunlukla şu suali duyar olduk.

iPhone 5S Batarya Değişimi

Teknisyenlerin hummalı incelemelerinden ve çok çeşitli testlerden geçen telefonunuz almış olduğunız hizmete onay verdiğiniz takdirde yanında 6 ay geçerli yetkili teknisyen tarafından imzalı ve kaşeli güvence belgesi ile size teslim edilir. 6 ay boyunca geçerli bu güvence kartı yardımıyla 6 ay içinde yaşayacağınız sorunlarda Cep Hastanesinde ücretsiz şekilde değişimini yaptırabilirsiniz.

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım

iPhone Şarjı Dayanmamaya Başladığında Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

Telefonla konuştuğunuz sırada , oyun oynarken ya da tam yeni bir program indirmeye çalışırken beklenmedik bir halde kapanarak size mesele çıkartıyorsa hiç zaman kaybetmeden yetkili bir servise başvurarak telefon bataryanızı değiştirme vakitınız gelmiş anlamına gelir. iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım batarya değişiklik fiyatları Iphone modelleri içinde farklılık göstermekle beraber Iphone 7 Plus için 250 tl’ den başlayarak Iphone 4 için 40 tl’ ye gerileyen bir tablo karşımıza çıkar.

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım

iPhone batarya değişiminin orijinal parça kullanılarak statik elektrikten tamamen arındırılmış, gerçek anlamda sterilize edilmiş bir ortamda ve alanında tecrübeli uzman kişiler tarafınca gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

Apple Batarya değişimi ile birlikte telefonunuzu olası hasarlardan ve batarya şişmesi sonucu oluşabilecek ekran kırılmalarından da korumuş olursunuz.

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın