iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 120 TL’dir. Diğer bir oldukça telefonlarda olduğu benzer biçimde, iPhone 5 şarj soketi başarısız olabilir. Bunun ana nedeni telefonun şarj etmek için kullanılması olmasına rağmen, başka nedenlerden dolayı da bozulabilir. Böyle bir durumda, telefonu şarj etmek mümkün değildir. Tüm bu problemleri önlemek için firmamız size soket değiştirme hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanarak bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.

Devamını oku…iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 120 TL’dir. Diğer bir oldukça telefonlarda olduğu benzer biçimde, iPhone 5 şarj soketi başarısız olabilir. Bunun ana nedeni telefonun şarj etmek için kullanılması olmasına rağmen, başka nedenlerden dolayı da bozulabilir. Böyle bir durumda, telefonu şarj etmek mümkün değildir. Tüm bu problemleri önlemek için firmamız size soket değiştirme hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanarak bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.

Devamını oku…iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 100 TL’dir. Diğer bir oldukça telefonlarda olduğu benzer biçimde, iPhone 5 şarj soketi başarısız olabilir. Bunun ana nedeni telefonun şarj etmek için kullanılması olmasına rağmen, başka nedenlerden dolayı da bozulabilir. Böyle bir durumda, telefonu şarj etmek mümkün değildir. Tüm bu problemleri önlemek için firmamız size soket değiştirme hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanarak bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.

Devamını oku…iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi fiyatı 150 TL’dir. Telefonun şarj girişi bozulursa, bir temas problemi varsa, aygıt şarj olmaz ve Pil şarj olmaz, alanlarında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz şarj soketini ortalama 1 saat içinde değiştirebilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Telefon onarım işlemleri sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.

Devamını oku…iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 150 TL’dir. Telefonda şarj olmayan bir problem var ise, şarj girişi bozulur, temassız ise, değiştirme orijinal ürünü kullanarak ustalaşmış APPLE teknisyenlerimiz tarafınca yapılır. Şarj soketi değişim süresi hizmetimizde 1 saat ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Devamını oku…iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi fiyatı 150 TL’dir. Telefonun şarj girişi bozulursa, bir temas problemi varsa, aygıt şarj olmaz ve Pil şarj olmaz, alanlarında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz şarj soketini ortalama 1 saat içinde değiştirebilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Telefon onarım işlemleri sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.

Devamını oku…iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi fiyatı 150 TL’dir. Telefonun şarj girişi bozulursa, bir temas problemi varsa, aygıt şarj olmaz ve Pil şarj olmaz, alanlarında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz şarj soketini ortalama 1 saat içinde değiştirebilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Telefon onarım işlemleri sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.

Devamını oku…iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 200 TL’dir. Telefonunuz şarj değilse, orada bazı vakit şarj takılı ve benzer problemleri deneyimli, bizim Apple teknisyenleri şarj soket değişiklik yapma çözecektir. Şarj giriş değişim süresi ortalama 45 dakika bizim hizmet ve 3 (üç) iş günü süre 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır.

Devamını oku…iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 200 TL’dir. Orijinal parçaların değiştirilmesi, telefonunuzu herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanızı sağlar. Hizmetimizle icra ettiğimiz görüşmeler yardımıyla ihtiyacınız olan her durumda her türlü soruna karşı profesyonel destek alabilirsiniz. Canlı Destek hattımız size herhangi bir arızaya karşı çözüm odaklı hizmet sunar.

Devamını oku…iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi