iPhone Şarj Aleti Bozuldu

iPhone Şarj Aleti Bozuldu

iPhone Şarj Aleti Bozuldu taşıma sırasında kablonun eğilip bükülmesi, vuruş alma, prize Katı şekilde takıp çıkarma gibi nedenlere bağlı olarak ipad Veyahut ipone şarj aleti bozuldu problemi bir hayli kişinin başına gelen bir problem. Şayet siz de iphone şarj aleti bozuldu ne yapabilirim? Problemini yaşayanlardansanız yazımızın devamında konuya yönelik çözüm teklifleri bulabilirsiniz.

Bozulan iphone Şarj Aleti İçin Ne Yapılabilir?

Elbette bunun için uygulayabileceğiniz en basit metot Yepyeni bir şarj adaptörü satın almak olacaktır. Ancak Yepyeni bir sarj adaptörü satın almak maliyetli olacağından haklı olarak bu seçeneğe yanaşmak istemeyebilirsiniz. Sizler için derlemiş olduğumuz bu yazıda, bozulan iphone şarj aletinizi, adına yenisini alıp Nakit ödemek zorunda kalmadan onarıp onaramayacağınızdan güvenilir olmanıza Muavin olacağız.

Şarj Aletinin Çalışıp Çalışmadığı Nasıl Denetim Edilir?

Bir iphone şarj cihazı kuvvet adaptörü ve Lightning USB kablosu olmak üzere iki parçaya sahiptir. Şarj adaptörünü prize, Lightning kablosunun bir ucu da telefonunuzun girişine dikkatli bir şekilde takın. Her şeyi doğru olarak bağladığınıza güvenilir olduktan sonra buna Karşın telefonunuz şarj almıyor ise birkaç şeyi Denetim faktörüz gerekmektedir. İlk etapta problemli olanın hangisi olduğunu kestirebilmek için sistemin bütün parçalarını teker teker değiştirmeniz gerekmektedir. Bu manada Laf konusu olabilecek 4 ayrımlı ihtimal Laf konusudur. Bunlar;

iPhone Şarj Aleti Bozuldu
iPhone Şarj Aleti Bozuldu

1) Prizde bir bozukluk meydana gelmiş olabilir. Bu nedenle cihazınızı ayrımlı bir prize takarak şarj etmeyi deneyin.

2) Cihazınızın şarj girişinde bir bozukluk meydana gelmiş olabilir. Bunu test etmek için şarj aletinizi, ahenkli olan ayrımlı bir iphone Veyahut ipad cihazına takmayı deneyin.

3) Şarj aletinizin kâbusunda bir bozukluk meydana gelmiş olabilir. Bunu test etmek için de özdeş sarj adaptörüne ayrımlı bir kablo takarak telefonunuzu şarj etmeyi deneyin. Bunun yanı Dizi kablonuzun bozuk olup olmadığını kablonuzu bir Mac’a bağlamak suretiyle de test edebilirsiniz. Şayet kullandığınız Mac cihazınızı görüyor ise kablonuzda rastgele bir Mesele yoktur.

4) Yapmış olduğunuz denemeler sonucunda priz, iphone şarj girişi ve kabloda bir bozukluk Laf konusu değilse büyük bir ihtimalle şarj aletiniz bozuktur. Böyle bir vaziyette da, şayet mümkünse bir arkadaşınızdan iphone şarj aleti temin ederek Gene özdeş priz, kablo ve IOS cihazı kullanarak bunu test edebilirsiniz. Bu şekilde telefonunuzu şarj edebiliyorsanız bu vaziyet, şarj aletinizin arızalı olduğunu gösterir.

bütün bu adımları dikkatli bir şekilde deneyip test ettiğinizde, hangi parçada bir yanılgı Laf konusu olduğunu ve natürel olarak da hangisinin tamir edilmesi Veyahut tamir görmesi gerektiğini kestirebilirsiniz. Peki iphone şarj aleti bozulursa ne yapılmalı? Yepyeni bir şarj aleti almak zorunda kalmadan onarımını sağlamak olası mü?

Cep Hastanesi Şarj Aletinizi de Onarıyor

Evet iphone şarj aleti bozulması sebebiyle cihazınızı şarj edemiyorsanız biz telefon hastanesi olarak bu konuda da devreye girerek yardımınıza koşmaya hazırız. rastgele bir nedenle şarj aletinizin bozulması vaziyetinde bize teslim ettiğiniz şarj aletinizin Derhal onarımını sağlıyor ve ilk günkü sağlamlığı ile en kısa müddette tarafınıza teslim ediyoruz. Marka ve modeli her ne olursa olsun rastgele bir hasar Veyahut bozulma vaziyetinde sana en üstün hizmeti sunmayı hedef edinmiş olan firmamız, onarılması şart olan şarj aletlerinizin de tamirini sağlıyor.

iPhone Şarj Aleti Bozuldu
iPhone Şarj Aleti Bozuldu

Gün içerisinde yanımızdan hiç ayıramadığımız telefonlarımız son zamanlarda, gelişmiş üstün özellikleri sayesinde Derhal hemen her işimizi görmemize Muavin oluyor ve bu da sık sık bozulmalarına ve hasar görmelerine yol açabiliyor. Bu vaziyette başvurabileceğiniz ve sana en iyi hizmeti sunacak olan firmamız, her türlü bozukluk ve tamir ihtiyaçlarınızda sizlerin emrinde olacaktır.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

Yorum yapın

Bizi Arayın