iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor daimi olarak değişen ve gelişen dijital dünyada internet sitelerine ve internet ile alakalı ayrımlı alanlara kullanıcıların ilgisi git gide artmaktadır. Bu alanlardan biri de kuşkusuz Youtube’ dir. Youtube kullanıcılarına video izleme, müzik dinleme gibi işlevlerin yanı Dizi müzik indirme imkanı da sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar günlük yaşantılarında cep telefonlarında etken olarak çevrimiçi müzik indirip dinleyebilmenin keyfine varacaklardır. Android ve İOS için Youtube platformundan müzik indirmek için Muavin programlar bulunmaktadır. Herkesin merak ettiği konulardan biri de iPhone üzerinde MP3 dönüştürücü nasıl kullanılmaktadır. Bilgisayar üzerinde Youtube Mp3 Dönüştürücü nasıl kullanılıyorsa mobil cihazlarınızda da MP3 dönüştürücüyü tarayıcınız üzerinden gerçekleştireceksiniz.

iPhone MP3 Dönüştürme 

iPhone MP3 dönüştürücü birkaç ayrımlı görevde kullanılabilmektedir. Bunlardan biri de Daimi severek dinlediğiniz Youtube parçalarını MP3 haline getirerek iPhone cihazınızda bir ses dosyası olarak muhafaza edebilir ve internetinizin olmadığı vakitlerde bile Daimi dinleyebilirsiniz. Peki, iPhone MP3 dönüştürücü nasıl yapılır? Dilerseniz şimdi bunun aşamalarını inceleyelim. Evvela Documents uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde hem dönüştürdüğünüz MP3’ ü iPhone ’ a kaydedebilir hatta müzik oynatıcısı sayesinde dönüştürmüş olduğunuz MP3 iPhone ’ nizde oynatmanızı sağlamaktadır. Documents uygulamasını indirdikten sonra youtube’ da dinlediğiniz ve MP3 olarak kaydetmek istediğiniz ses veya video dosyasına değin bağlantıyı kopyalayınız. Sonrasında Documents uygulamasını başlatarak alt kısımda yer Meydan pusula simgesine dokunarak internet sayfa tarayıcısına geçiş yapmanız gerekmektedir.

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor
iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor

Youtube MP3 dönüştürücüyü kullanmak için henüz Evvel kopyalamış olduğunuz video veya müzik bağlantısını yapıştırıp Dönüştür butonuna tıklamanız gerekmektedir. Youtube MP3 müziği veya video dosyasını indirirken özdeş vakitte şarkının ismini ve sanatçının isiminin düzenlenmesini sağlamaktadır. Düzenlemeler kısmında yapacak bir işleminiz olmadığından Ötürü burayı atlayabilirsiniz. Sonrasında sürek kısmına dokunarak ilerleyin. İndirme bağlantısı tamamlandıktan sonra İndir kısmına dokunmanız gereklidir. İndirmiş olduğunuz MP3’ ü iPhone ’ nizde yer Meydan yer Meydan Documents uygulamasında ki belleğe kayıt edebilirsiniz. MP3 dosyanız MP3 dönüştürücü sayesinde başarılı bir şekilde indirildikten sonra telefonunuzda ki İndirilenler klasöründe kolaylıkla bulabilirsiniz. özdeş vakitte Documents’ in müzik oynatıcısını kullanarak indirmiş olduğunuz MP3’ ü oynatabilirsiniz.

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone Şarkı Nasıl İndirilir

iPhone telefonlarda natürel bir MP3 dönüştürücü bulunmamaktadır. Bundan Ötürü üçüncü parti uygulamalardan destek almak gereklidir. ama iPhone telefonunuzda iTunes uygulamasından destek alabilirsiniz. Telefonunuz üzerinden Youtubedan rastgele bir müzik seçebilirsiniz. Sonra iTunes uygulamasını açın. sonrasın da üst kısımda yer Meydan Dosya< Dönüştür adımını izleyerek MP3 dönüştürücü özelliğini kullanarak istediğiniz sesi indirebilirsiniz. iPhone telefonlarınızda yukarıda verdiğimiz yöntemler dahilinde MP3 dönüştürme işlemini başaramadıysanız konu ile alakalı firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Firmamız telefon tamiri, tamir ve bakım, teknik servis vb. konular hakkında hizmet vermektedir. Bunun yanı Dizi Android ve İOS cihazlar ile alakadar takıldığınız her noktada sizlere en iyi şekilde Muavin olmaya çalışmaktayız.

iPhone Mp3
iPhone Mp3

Uzun yıllardır hizmet veren firmamızın vermiş olduğu hizmet alanlarından biri de iPhone MP3 dönüştürme işlemidir. Özellikle Android cihazlardan iPhone cihaza geçiş yapan kullanıcılar iPhone cihaza MP3 indirmek istediklerinde bu işlemi nasıl gerçekleştirecekleri hakkında kifayetsiz kalmaktadırlar. Biz iPhone kullanıcıları hakkında MP3 dönüştürme noktasında yukarıda birkaç yönteme değindik. ama kullanıcılar bu yöntemleri kullanarak MP3 dönüştürme ile alakadar başarılı olamadıkları taktirde firmamız ile iletişime geçerek destek talep edebilirler. Firmamızda etken olarak çalışma gösteren Apple teknisyenlerimiz iPhone cihazlarınız için MP3 dönüştürücü için yapılması şart olan bütün aşamaları yerleştirip uygulamaktadır. özdeş vakitte dilediğiniz video ve müziği de indirmeniz ile alakadar Muavin olmaktayız.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın