iPhone Ekran Çatlaması

iPhone Ekran Çatlaması

iPhone Ekran Çatlaması Teknik Servis’imizde profesyonel ekipman ile yapılmaktadır.

Apple şirketinin her yeni çıkardığı Iphone marka telefonlarında ekranları için kullandığı teknoloji artmaktadır. iPhone Ekran Çatlaması Fakat teknoloji ne kadar artarsa artsın bu da yanında ekranların darbelere karşı olan hassasiyetini getirmektedir. Günümüzde popüler bir şekilde kullanılan iPhone 6 ekran değişimi akıllı telefonların sık sık düşürülmesi veya darbe alması sonucu ekranları çatlayıp, kırılabilmektedir. Bununla beraber çoğu ekran hasarları kullanıcı hatalı darbelerden yada düşürülmekten kaynaklandığı için garanti kapsamına girmemektedir.

Iphone Ekran Çatlamasını Engellemek için Neler Yapılabilir?

iPhone Ekran Çatlamasını önleyebilmek için çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemler telefon ekranını yüzde yüz korumasa da yüzde yüze yakın bir koruma sağlayabilmektedir. Telefonunuza kırılmaz cam diye tabir edilen ekran koruyucularından takabilirsiniz. Bu ekran koruyucularının da kaliteleri değişim göstermektedir. Kalitesinden kararlı olduğunuz bir kırılmaz cam ekran koruyucu takmanız halinde ekranı darbelerden koruyabilirsiniz. Kırılmaz cam ekran koruyucunun yanında Iphone akıllı telefonunuza ergonomik olarak tabir edilen hem akıllı telefonun kullanımını zorlaştırmayacak bununla beraber dış etkilere karşı koruma sağlayacak telefon kılıfı takmanız da akıllı telefonunuza hem koruma hem de güzel bir görüntü elde edecektir.

Iphone Ekran Çatlaması
Iphone Ekran Çatlaması

Iphone Ekran Çatlaması Olduktan sonra Neler Yapılmalı?

Almış olduğunız tüm önlemlere rağmen iPhone Ekran Çatlaması yaşandıktan sonra, öncelikle gidebiliyorsanız Apple Store’dan buluşma alıp gitmeniz olacaktır. Bazı durumlarda, Apple ürünlerinde Iphone telefonun bir kereye mahsus değişim hakkı olmaktadır. Bu da sizi büyük bir harcamadan bir kereye mahsus olmak üzere kurtarmış olmaktadır. Eğer İstanbul’a uzaktaysanız ve yalnız İstanbul’da bulunan iki tane Apple Store’a ulaşımınız zor ise, telefonla Apple teknik servis çağrı merkezine bağlanarak sorununuzu operatörlere aktarın. Çağrı merkezinde çalışan operatörler mevzuyla ilgilenecek ve size yardımcı olacaklardır. iPhone Ekran Çatlaması durumunda Apple yetkili servislerinin fiyatı fazla vardığında, ucuza dışarıdan yapmış oldurma tekniğine başvurmuş olabilirsiniz. Bir çok fert günümüzde bu yöntemi kullanmaktadır. Fakat değişimi yapılıp yerine yenisi takılan vizyonun çok kalitesiz yan sanayi ürünlerinden yapılabileceğini ihmal etmeyin ve bu ürünler için kimse sizde asla güvence veremez. En minik bir sarsıntıda yeniden yerinden atabilir veya çatlama, kırılma yapabilir. Yetkili serviste onarımı yapılan ürünlerin garantili, orijinal ve kaliteli bulunduğunu unutmayalım.

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532  Whatsapp: 0532 245 0532

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın