iPhone XR Batarya Değişimi

iPhone XR Batarya Değişimi

iPhone XR Batarya Değişimi, yapma fiyatı 300 TL‘dir. Bizler herhangi bir zamanda ve her yerde bizimle aşırı etken bir şekilde kullanmak bizim akıllı telefonlar ile bir bütün haline gelmiştir. Toplumsal medyanın bugün çok popüler hale gelmesi ve hem iş bununla birlikte eğlence amaçlı kullanımı ana faktörlerden biridir. Bu olduğunda, akıllı telefonumuzun pili zaman içinde ve küçümsemeye bağlı olarak birçok nedenden dolayı bozulabilir.

Devamını oku…iPhone XR Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi yapma fiyatı 300 TL’dir. Müşterileri ile makul fiyat ilkesini uygulamak isteyen bir teknik servis sitesi olarak, bizlerden iPhone x pil değişiklik yapma hizmeti satın almış olduğunuzda sizi karlı hale getirmeyi hedef koyan bir ekibiz. Bununla beraber size kalite kazancı sunmak için, pili orijinal iPhone x pil ile değiştiriyoruz. Bu şekilde, sizi ve telefonlarınızı patlamaya niçin olabilecek alt endüstri pil kullanımı risklerine karşı koruyoruz.

Devamını oku…iPhone X Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi yapma fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 250 TL’dir. Pil değişiklik yapma, orijinal 2675 mAh ürününü kullanarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ek olarak 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetlenir. Bir pil değişiminden sonra, bilgileriniz asla silinmeyecek ve şarj süresi orijinal güne geri yüklenecektir.

Devamını oku…iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 8 Batarya Değişimi fiyatı 250 TL. Pil değişiklik yapma 30 dakika içinde deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz nakliye hizmeti yarar. Bir pil değişiminden sonra, telefonunuzun şarj süresi orijinal durumuna geri döner. Pil değişiminden sonra bilgileriniz asla silinmeyecektir.

Devamını oku…iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 220 TL’dir. Pil değiştirme orijinal 1960 mAh piller ve özel ekipman kullanarak deneyimli APPLE teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir. Değişiklikten sonra bilgileriniz asla silinmeyecek ve şarj süresi orijinal güne geri yüklenecektir.

Devamını oku…iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır ,iPhone 7 pil ömrü zamanla sona başlayabilir. Telefon ilk günden daha hızlı şarj edilebilir. Bununla birlikte, pil şişmesi sorunu olabilir.Yukarıda paylaştığımız sorunlarla karşılaşıldığında, çözüm pilleri değiştirmektir. Bu yazıda, Cep Hastanesi iPhone 7 pil değişimi nasıl yapılır tüm ayrıntılarla açıklanmaktadır.

Devamını oku…iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. iPhone marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter ve değişmesi gerekir. Telefonunuzun pil göstergesi yüzde 80 iken bir anda yüzde 30’lara veya yüzde 20’lere düştüğünü görebilirsiniz.

Devamını oku…iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı kendine özgü özellikleri ve tasarımıyla, kısa sürede yeni modeliyle piyasada ilgi toplayan iPhone serisi ülkemizde birçok kullanıcının tercih sıralamasında yükseklerde görünüyor. Bu şekilde olunca da bu telefon modelinde meydana gelen sorunlarda çözüm arayan kullanıcı, karşısında bir çok seçenek buluyor. iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı konusunda farklı seçeneklerle karşılaşan kullanıcı için uygun tercihi yapmak oldukca güç. Üstelik değiştirilen ürünün orijinalliği konusunda şüphelerin olmaması oldukça önemli. Kullanıcıların iPhone telefona olan ilgisi sebebiyle doğmuş ihtiyaçlarınızın sömürülmemesi için fazlaca dikkatli olmalı ve tanınmış bir ekipten yardım almalısınız.

Devamını oku…iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

Bizi Arayın