iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 200 TL’dir. Orijinal parçaların değiştirilmesi, telefonunuzu herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanızı sağlar. Hizmetimizle icra ettiğimiz görüşmeler yardımıyla ihtiyacınız olan her durumda her türlü soruna karşı profesyonel destek alabilirsiniz. Canlı Destek hattımız size herhangi bir arızaya karşı çözüm odaklı hizmet sunar.

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi fiyatı hakkında data almak isteyenler, hizmetimizle meydana getirdiğimiz toplantılarla detaylı bilgi alabilirler. Özel parçalarla değişiklik yapma kısa sürede tamamlanır ve telefonunuz kullanıma hazırdır. Hizmetimiz, alan kişi memnuniyetini sağlamak için yüksek kaliteli hizmet ile kesintisiz çalışmaya devam etmektedir.

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi

Yanlış şarj nedeniyle iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi, şarj soketinde oluşabilecek sorunları güvence eder. Bizler personelimiz ile alanında en iyi bilgi ve tecrübe sunmak.

  • Telefon şarj edilmiyorsa,
  • Şarj soketi hasar görmüşse,
  • Telefonun şarj soketi hareket ederse
  • Eğer telefonunuzda böyle bir mesele varsa, avantajı sizlere hizmet ile müzakereler için teşekkürler sunuyoruz ustalaşmış hizmet alabilir.

Ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak arızayı kısa sürede ortadan kaldırmak için müdahale eder. Satın alan memnuniyetini sağlamak için sağladığımız hizmetler her durumda kaliteli neticeler sağlar. Apple Telefonunuz kısa bir süre sonrasında kullanıma hazır olarak teslim edilir.

iPhone 8 Şarj Olmuyorsa

Piliniz şarj edilmiyorsa, yavaşça şarj edilmiyorsa yada bir uyarı bildiri görürseniz, şarj soketini değiştirmeniz gerekebilir. Şarj soketinizde bir arıza var ise, 1 saat içinde orijinal yedek parçalarla değiştirebilirsiniz.

Servisimizde şarj soketi değişimi deneyimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Şarj soketi tam bir modül olduğundan, değiştirme gereklidir ve yalnız deneyimli teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Bunu yapmamak aletinizde kalıcı hasara niçin olabilir.

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

Şarj soketini değiştirdikten sonrasında, aletinizin lüzumlu ölçümleri alınmalı ve gerekli değerlerde olup olmadıklarını görmek için şarj esnasında çekilen akım denetim edilmelidir. Bu testler yapıldıktan sonra testlerimiz telefonunuza teslim edilecek ve 6 ay Cep Hastanesi servis garantisine sahip olacaksınız.

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi

Not: bazı şarj arızaları anakart üzerinde entegre şarj niçin olabilir, böylece bizim hizmet entegre bir yedek hizmet alabilirsiniz. Lütfen entegre değişiklik isteyin.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi Cephastanesi’nde Yapılmalır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın