iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 200 TL’dir. Telefonunuzun şarj portu kırılırsa, cihaz şarj edilmezse, alanında uzman ve deneyimli olan APPLE teknisyenlerine orijinal şarj soketini kullanarak değiştirme yapabilirsiniz. Şarj soketi süre içinde değişim 1 saat bizim hizmet ve 3 (üç) iş günü zaman 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır.

Bilgileriniz iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi sonrası silinmeyecektir. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı şarj soketi garanti kartı ile birlikte gelir. Bu süre zarfında, şarj soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

Telefonunuz artık şarj edilmiyorsa, şarj soketi çeşitli nedenlerden dolayı işlevini kaybetti ve iPhone 8 Plus şarj soketi değiştirme servisini almanız gerekecek. iPhone 8 Plus cihazlarında şarj soketi arızası en mutsuz durumlardan biridir. Çünkü akıllı telefon pilleri esasen kısa ömürlüdür. Şarj soketi başarısız olursa, telefonunuz artık mevcut olmayacaktır. Bununla beraber, aletinizin şarj soketini teknik servisimizden kalite ve orijinal ile değiştirebilir ve kalmış olduğunuz yerden telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi fiyatı 200 TL’dir. Şarj portu kırılırsa, temassız şarj gerçekleşir ve aletinız şarj edilmez, alanlarında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz averaj 1 saat içinde şarj soketi değiştirmelerini yapabilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2-sided ücretsiz nakliye hizmeti.

  • Orijinal Ürün şarj soketi değiştirme için kullanılır.
  • Onarım işlemleri esnasında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  • Cihaz sorunsuz şarj etmeye devam edecektir.
  • Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı şarj soketi güvence kartı ile beraber gelir.
iPhone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi servis odası tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Periyodik olarak sterilize edilir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. En ufak bir aksilik için sigortalıdır.

iPhone 8 Plus Şarj Edilmiyor

iPhone 8 Plus akıllı telefonların şarj olmamasının nedeni, şarj soketinin sıvı – rutubet temasından sonra şarj soketinin oksidasyonu yada alınan etkiler ve şarj terminalinin aşırı şarj edilmesi nedeniyle şarj soketinin kırılmış / kırılmış olmasıdır. Çözüm şarj soketini değiştirmektir.

Şarj cihazı konektörü girişi tıkanmış olabilir veya yukarıdaki durumlarda değil, şarj cihazı yada kablo başarısız olabilir. Tıkanıklık, bir kürdan desteğiyle hafifçe açılabilir. Ayrıca farklı bir şarj cihazı yada kablo ile denemeniz önerilir.

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus şarj soketinin değiştirilmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz var ise, alan kişi Hizmetleri hattımızı istediğiniz vakit arayabilir yada yorumlar alanına yanıt verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Tamir Süreci

iPhone 8 Plus şarj soketi arızalı aygıt iPhone 8 Plus şarj soketi onarım işlemi ile bize ulaştı. Cihazı bize getirdiğinizde, cihazınızın niçin çalışmadığını anlıyoruz ve arıza tespit işlemini tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Bazı durumlarda, kullanıcılarımız cihazın sorununun bir şarj soketi problemi bulunduğunu düşünse de, probleminin aslında arıza tespit işlemi esnasında çok farklı bir nedenden kaynaklandığını belirleyebiliriz. Böyle bir durumda, telefonun çalışması değişeceğinden doğrudan fiyatlandırma da değişecektir. Bu nedenle, hata algılama aşaması önemli bir adımdır. Bu aşama, cihazın yanlış çalışmasını önler ve müşterilerimizi gereksiz maliyetlerden korur. iPhone 8 Plus‘ın arızasını belirledikten sonrasında ücretsiz olarak kullandıysanız, onarım işlemi ve onarımın fiyatı hakkında sizi bilgilendireceğiz. Siz kıymetli müşterilerimizin onayına uygun fiyat teklifi sunuyoruz. Onaylarsanız, onarım oluşturmaya karar verirsiniz.

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi Cep Hastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın