iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 250 TL’dir. Ekran değişiklik yapma aletinize özgü ekipman kullanılarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyeni mensubu tarafından gerçekleştirilir. Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Bilgileriniz değişiklikten sonra silinmeyecek ve telefon performansında herhangi bir değişim olmayacaktır.

Servisimizde yapılan tüm onarımlardan sonra, telefonunuz 6 ay boyunca Cep Hastanesi ile imzalanmış ve damgalanmış teknik servis güvence kartınızla size teslim edilecektir. Garanti kartınız sayesinde, ekranla ilgili problemler ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 250 TL’dir. Ekran onarımı uzman ve deneyimli APPLE personelimiz tarafınca özel ekipmanlarla yapılmaktadır. Değişiklik süresi, teknik servisimizde 30 dakika ve tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılıyorsa 3 (üç) iş günüdür.

 • iPhone 8 Plus ekranını değiştirirken, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
 • Değişiklikten sonra bilgileriniz (kişiler, fotoğraflar, uygulamalar, Notlar vb.) silinmeyecektir.
 • Telefon performansında, doğrusu dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü aynı kalacaktır.
 • Ekran onarımından sonra, cihazınızı istediğiniz kadar kontrol etme ve sevmedikleri veya tereddütleri iade etme hakkına sahipsiniz.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi işleminden sonrasında, telefonunuz 6 ay süresince imzalanmış ve damgalanmış Cep Hastanesi sahip bir teknik servis güvence kartı ile size teslim edilir, böylece ekranla ilgili tüm sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi aletiniz için özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Gerekli tüm koşullar teknik servisimizde sağlanmaktadır. Servisimiz tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bunlara ek olarak, güvenliğiniz için 7/24 güvenlik kameraları ile de kontrol altında tutulur.

 • Servis ekranımıza kırık olarak getirilen telefonunuz, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla teknik servis odamıza götürülür.
 • İlk olarak, arıza tespiti ücretsiz yapılır.
 • Kırık ekran özel ekipman ile telefonunuzdan kaldırılır.
 • Çıkarıldıktan sonrasında, telefonda biriken kir, toz ve benzeri parçacıklar özel olarak temizlenir.
 • Demonte ekran orijinal iPhone 8 Plus ekran ile değiştirilir.
 • Telefonunuz teknisyenlerimiz kontrol onaylama formu geçirilir.
 • Test onay formunu başarıyla geçen cihazınız araştırma için size sunulacaktır.
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

Aletiniz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile teslim edilir. Güvence süresi boyunca, kullanıcı hatası dışındaki tüm Ekran problemlerı ücretsiz olarak çözülür.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü veya dokunmatiği çalışmıyorsa tümüyle LCD ekran değişmesi gerekmektedir.

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi Fiyatı349 TL
iPhone 8 Plus Muadil Ekran Değişimi Fiyatı550 TL
iPhone 8 Plus 100% Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı850 TL

iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Videosu

Ancak teknik servisimiz iPhone 8 Plus ekran değiştirme videosu çekildikten sonrasında Türkiye’ye geldi, ancak aygıt özellikle video görüntüleri olacak ve sizinle paylaşılacak. İletişim Cep Hastanesi iPhone ekran değişiklikleri Türkiye’de ve bizim kayıtları vardır, bu kayıt hem bizim fotoğraf ve video ile kayıtlı olması gerekir.

Teknik servisimizde ekran değişiklik yapma işleminin iyi mi yapılacağını daha yakından görmek için iPhone 8 Plus ekran cam değişiklik yapma videosu aşağıda paylaşılmıştır. Videoda tüm değişiklik aşamaları tek tek gösterilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 8 Plus Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone 8 Plus akıllı telefonların yanı sıra diğer parçaların görüntülenmesiyle ilgili sorunlar olması durumunda, APPLE teknisyenlerimiz bunları değiştirir. Aşağıdaki tabloda, değiştirilen parçalar ve fiyatları paylaşılmaktadır.

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi Fiyatı300 TL
iPhone 8 Plus Kasa Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Plus Power Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Plus Home Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Plus Mikrofon Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Plus Ses Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Plus Sensör Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone 8 Plus Wifi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Plus Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı150 TL

iPhone 8 Plus Ekran Tamiri Cephastanesi’nde Yapılır

Aracınızın onarım fiyatını öğrenmek için, Cep Hastanesi ana sayfasındaki formdaki mevcut onarım tutarlarını denetim edebilirsiniz.

iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

Cep Hastanesi yalnız bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımlarımızı güvence ederiz.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, yalnızca bir cam veya ekran değişimi yaptıysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi tek bir ekran değil, ancak, pil değişiklik yapma, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları benzer şekilde onarım edilir.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaştığınız problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda yaşamış olduğunız sorunu detaylı olarak anlatabilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir veya daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın