iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi yapma fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 250 TL’dir. Pil değişiklik yapma, orijinal 2675 mAh ürününü kullanarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ek olarak 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetlenir. Bir pil değişiminden sonra, bilgileriniz asla silinmeyecek ve şarj süresi orijinal güne geri yüklenecektir.

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi süresi, teknik servisimiz ve 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günü söz mevzusu olduğunda 30 dakikadır. Pil değişiminden sonrasında, telefonunuz Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile 6 ay süresince size teslim edilecektir. Bu şekilde, kullanıcı hatası haricinde batarya ile ilgili her türlü teknik mesele ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 8 Plus Pil Ömrü

iPhone 8 Plus pilleri kullanımla bozulur. Bundan dolayı, zamanla, tamamen şarj etme kabiliyetlerini kaybederler. iPhone kullanıcılarının %80’i ortalama 18-24 ay içinde 500 şarj döngüsünü tamamladı.

iPhone 8 Plus piliniz kimyasal olarak arızalı olduğunda, iphone’unuzun daha yavaş çalışmasına niçin olabilir. Pilinizi değiştirmek ve iPhone’unuzu eski performansına geri yüklemek için hizmetimizdeki pili değiştirebilirsiniz.

Bazı iPhone modelleri ekranın tamamen sökülmesini ve alt hoparlörün ve Taptic motorunun pilin yapışkan şeritlerine daha iyi erişim için çıkarılmasını gerektirdiğinden, pilin servisimizde değiştirilmesini öneririz.

Bu onarım, ekranın ve alt hoparlörün çevrendeki su geçirmez contalara zarar verecektir. Contalar yine kullanılamayacağından, ayrı olarak değiştirilmelidir. Yapışkan contalar değiştirilmezse, telefonunuz normal şekilde çalışır, sadece artık suya dayanıklı olmayacaktır.

iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi tamamlamış olduktan sonrasında, en iyi performans için yeni pil kalibre:
%10’dan daha azca boşaltın ve daha sonra %100’e kadar sürekli şarj edin. Daha sonrasında iPhone’unuzu normal olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 250 TL’dir. Pil değişiklik yapma cihazınıza özgü ekipman kullanarak deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir.

  • iPhone 8 Plus pil değişiklik yapma süresi, 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullandığınızda teknik servisimize ve 3 (üç) iş gününe geldiğinizde 30 dakikadır.
  • Pil değişiminden sonra bilgileriniz asla silinmeyecektir.
  • 2675 mAh Orijinal Ürün kullanılır.
  • Pil değiştirildikten sonrasında, şarj süresi başlangıç durumuna geri yüklenir.

  • Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir. Bu şekilde, pil ile ilgili tüm sorunlar kullanıcı hatası haricinde ücretsiz olarak çözülür.

Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ayrıca 24/7 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi Hangi Durumlarda Yapılır

Herhangi bir pilde olduğu şeklinde, iPhone 8 Plus‘ın bir ömrü var. Bu ömür dolduğunda, şarjın dayanıklılığı azalmaya başlar. Örneğin, ilk günlerde birkaç gün idame eden ücret saatlere kadar düşebilir (örneğin 300’den fazla kullanım). Pil ömrünü ilk güne geri yüklemek için Pil değiştirilmelidir. İkincisi pil şişmesidir. Pil şişmesi ile karşılaşılmış olduğunda doğrudan değişiklik yapma yapılmalıdır. Aksi takdirde, şişmiş pil anakart ve ekrana zarar verebilir.

iPhone 8 Batarya Değişimi Cephastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını denetim etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

iPhone XR Batarya Değişimi

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam veya ekran değişimi yaptıysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses problemleri tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Ana sayfadaki onarım formumuzda karşılaştığınız problemi bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın