iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi, 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile fiyatı şu anda 299 TL ‘dir. Ekran değişiklik yapma alanında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafınca teknik servisimize gelirseniz, 1 saat içinde ve tek taraflı ücretsiz gönderim servisimizin kullanıldığı 3 (üç) iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Değişiklikten sonra bilgileriniz asla silinmeyecektir.

Cihazınız 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilir. Güvence kartınız sayesinde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki 6 aylık güvence süresi süresince karşılaşılan tüm teknik ve donanım sorunları ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 ekranı bozulursa, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca sadece 30 dakika içinde teknik servisimize gelemiyorsanız, ekranın 3 (üç) iş günü içinde değiştirilmesi için tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullanabilirsiniz. iPhone 8 Ekran Değişimi konusunu detaylı olarak açıklamadan önce, dikkat etmeniz gereken şeyleri sizinle paylaşalım.

 • Ekran değişiklik yapma profesyonel APPLE teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
 • Onarım edilen teknik servis odası gerekli tüm koşulları karşılamalıdır.
 • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır.
 • Ekranın değiştirilmesinden sonrasında, telefonunuz ekran garanti kartı ile teslim edilmelidir.
  Yukarıdaki öğelere dikkatiniz, ekran değişikliklerini sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmede önemli bir rol oynamaktadır.

Peki niçin iPhone 8 ekran kırılır?

 • Maksimum gözlemlenen şey telefonu yere bırakmaktır.
 • Baskıların ekrana istemsiz uygulanması,
 • Telefon ekranı sert bir yüzeye çarparsa,
 • Ekranda pil şişmesi nedeniyle basınç,

Telefonun aşırı ısınmasına ve en minik bir darbe çatlamasına karşın sürekli kullanım, ekran molalarının sebepleri arasındadır.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü, dokunmatik bozuksa tümüyle ekran değişmesi gerekir

iPhone 8 Ön Cam Değişimi Fiyatı299 TL
iPhone 8 Komple Yan Sanayi Ekran Değişimi Fiyatı400 TL
iPhone 8 Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı750 TL
Telefon Cam Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 8 Ekran Değişimi, aletinize özgü ekran değişimleri ve diğer parçalardaki değişiklikler kullanılarak gerçekleştirilmekte olup, teknisyenlerimiz tarafınca üretilen ve Türkiye rekorunu elinde tutan ekipmanların elinde bulundurmaktadır. Teknik servis odamız gerekli tüm koşulların yerine getirilmiş olduğu bir ortamdır. Periyodik olarak sterilize edilmiş, tamamen statik elektrikten arındırılmış. Teknisyenlerimiz ek bir önlem olarak statik olmayan bileklikler giyerler. 24/7 güvenlik kamerasıyla nezaret altında tutulduğu için sigortalıdır. Bu, Cep Hastanesi girer girmez aletinizin sigortalı olacağı anlamına gelir.

 • Ekran değişiklik yapma süresi hizmetimizde ortalama 1 saattir. Adres bilgilerimiz aşağıda detaylandırılmıştır.
 • İşinizin yoğunluğu sebebiyle yada İstanbul’da ikamet etmediğiniz için hizmetimize gelemiyorsanız, ekranı değiştirebilmek için tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 • Ekranı değiştirirken telefonunuz asla sıfırlanmaz (format atılır). Bu şekilde, cihazda bulunan bilgiler silinmez, bu nedenle her şey olduğu şeklinde kalır.
 • Dahili ekran + ön cam + touchpad + dış panelden oluşan Orijinal Ürün iPhone 8 ekran değiştirmede kullanılır.
 • Değişiklikten sonrasında, ekran performansında, yani dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü herhangi bir değişim yoktur.
 • Ekranınızın kalitesi orijinal durumuna geri döner.
 • Test ve değişiklik öncesi ve sonrası istediğin kadar ekranı kontrol edebilirsiniz.
 • Eğer herhangi bir tereddüt veya sevmediğim varsa, bir geri ödeme hakkına haizdir.
 • Teknisyen kontrol onaylama formunu geçene kadar telefonunuz size teslim edilmeyecektir.

iPhone 8 Ekran Değişimi adımları tamamlandıktan sonrasında, ilk adım, 6 ay süresince imzalanmış ve damgalanmış Cep Hastanesi ile garanti kartınızı hazırlamaktır. Güvence kartınız güvencenizdir. Ekran ile ilgili kullanıcı hatası haricinde güvence sürecinde karşılaşılan tüm teknik ve donanım problemleri APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözülür.

Hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile iPhone 8 ekran sökülmesi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 8 Ürün Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone 8 akıllı telefonların yanı sıra öteki parçaların görüntülenmesiyle ilgili problemler olması durumunda, APPLE teknisyenlerimiz bunları değiştirir. Aşağıdaki tabloda, değiştirilen parçalar ve fiyatları paylaşılmaktadır.

iPhone 5 Ekran Cam Değişimi
iPhone 8 Batarya Değişimi Fiyatı250 TL
iPhone 8 Kasa Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Power Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Home Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Mikrofon Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Ses Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Sensör Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Wifi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone 8 Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı150 TL

iPhone 8 Ekran Tamiri Cephastanesi’nde Yapılır

Aletinizin onarım fiyatını öğrenmek için, Cep Hastanesi ana sayfasındaki formdan mevcut onarım tutarlarını öğrenebilirsiniz.

Cep Hastanesi bir tek orijinal parçaları onarır ve tüm onarımlarımızı garanti ederiz.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak üretildiğinden, sadece tek bir cam veya ekran değişimi yapmış olduysanız, bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, bir tek ekran değil, bununla birlikte pil değişiklik yapma, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj problemleri ve ses sorunları da benzer şekilde onarım edilir.

Pendik iPhone Teknik Servisi Sorununa Kesin Çözüm

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve garanti konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda yaşadığınız problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda yaşamış olduğunuz problemi ayrıntılı olarak anlatabilir ve onarım süreci ve ücreti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet almak için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın