iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 8 Batarya Değişimi fiyatı 250 TL. Pil değişiklik yapma 30 dakika içinde deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz nakliye hizmeti yarar. Bir pil değişiminden sonra, telefonunuzun şarj süresi orijinal durumuna geri döner. Pil değişiminden sonra bilgileriniz asla silinmeyecektir.

Orijinal Ürün iPhone 8 Batarya Değişimi için kullanılır. Bu şekilde, telefonunuz 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışındaki garanti süresi süresince karşılaşılan tüm teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 8 Batarya Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

iPhone pilleri kullanımla bozulur. Bundan dolayı, zaman içinde, tamamen şarj etme kabiliyetlerini kaybederler. iPhone kullanıcılarının %80’i averaj 18-24 ay içinde 500 şarj döngüsünü tamamladı.

  • iPhone piliniz kimyasal olarak arızalı olduğunda, iPhone’unuzun daha yavaş çalışmasına neden olabilir. Pilinizi değişiklik yapmak ve iPhone’unuzu eski performansına geri yüklemek için, hizmetimizde iPhone 8 pilini değiştirebilirsiniz.
  • Bazı iPhone 8 pillerin tamamen sökülmesi ve yapışkan şeritlere daha iyi erişim için alt hoparlör ve Taptic motorunun çıkarılması gerektiğinden, hizmetimizde iPhone 8 pil değiştirme işleminin yapılmasını öneririz. Bu süreç uzmanlık gerektirir.
  • Ekranın çevresindeki su geçirmez contalara ve değiştirildikten sonra alt hoparlöre zarar verir. Yapışkan bantlar yeniden kullanılamaz ve ayrı olarak değiştirilmelidir. Contalar değiştirilmezse, iPhone’unuz normal şekilde çalışır, sadece su direnci azalır.
  • iPhone 8 pil değiştirme tamamladıktan sonra, yeni iPhone 6s artı pil optimum performans için kalibre edilmelidir. İPhone 8 pil kalibrasyonu aşağıdaki şeklinde yapılır:
iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone şarj 100% (en az iki saat). Daha sonra iPhone şarjını %10’dan daha azalınca boşaltın ve kesintisiz olarak %100’e kadar şarj edin. Bu, yeni iPhone 8 pilini kalibre etme işlemini tamamlayacaktır. iPhone’unuzu düzgüsel olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone 8 Batarya Değişim ve Pil Sağlığı

iPhone 6 ve sonraki modelleri, pil sağlığı ile beraber iOS 11’i içerir ve iPhone 8 pilinin ne zaman değiştirileceğine dair bir genel bakış sağlar. Bu bölüme Ayarlar > pil > pil durumu sekmelerinden erişebilirsiniz.

Bu bölüm pil kapasitesi ve maksimum kapasite hakkında informasyon sağlar. Bu bölüm, yeni bir iPhone piline kıyasla iPhone 8 pilinizin mevcut durumunu gösterir. iPhone pilinin kapasitesi azaldıkça kimyasal olarak azalır, bu da pilin şarj döngüleri arasında daha kısa süreler için kullanılmasına neden olabilir. Yeni satın alınan bir iPhone için; iPhone üretim hattından ayrılmış olduğunda ve son kullanıcı tarafınca etkinleştirildiğinde arasındaki sürenin uzunluğuna bağlı olarak, pilinizin kapasitesi yüzde 100’den birazcık daha azca görünebilir. Bu, iPhone 8 pili değiştirildikten sonrasında da olabilir. Yeni yüklenen iPhone pili; pili üretmek ve iPhone’a takmak için gereken süreden biraz daha düşük olabilir.

iPhone 8 pil durumu bilgileri
yine, bu bölümden iPhone pil durumu bilgilerine erişebilirsiniz. En yüksek performans seviyesi destekleniyorsa ve performans yönetimi gerekmiyorsa, aşağıdakileri görürsünüz: piliniz şu anda en yüksek performansı destekler. iPhone pil durumunu kendiniz kontrol edebilir ve pilin değiştirilmesi gerekip gerekmediğine karar verebilirsiniz. Gördüğünüz uyarı, pilinizin şu anda en yüksek performansı desteklemesi ise, iPhone 8 pilinizi değiştirmeniz gerekmez.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

Pili Kendim Değiştirirsem Garantiden Çıkar Mı?

Yanıt, elbet, Evet. Pili değiştirebilmek için aygıtı açmanız ve garantiyi otomatikman kapatmanız gerekir. Bu bununla beraber iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için de geçerlidir. Sadece, pil değişiminin kesinlikle ücretsiz olmayacağına dair bir garantiniz olsa bile.

iPhone X Batarya Değişimi

Ücretin yanı sıra ücretsiz bir değişiklik olmaksızın ödemeniz istenebilir. Pil değişiklik yapma ücretleri yeni yıl ile değişti. Pil değişimi kampanyası bitti ve bu yüzden fiyatlar daha önce olduğu benzer biçimde güncellendi.

iPhone 8 Batarya Değişimi Cephastanesi’nde Yapılmalıdır

Aracınızın onarım fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını denetim edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir tüm olarak yapıldığından, tek bir cam veya ekran değişimi yaptıysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj problemlerı ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek kalmamıştır.

Onarım formumuzda karşılaştığınız sorunu ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaştığınız sorunu belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir veya daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın