iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Telefonunuz şarj almıyor veya şarj girişi bölgesinde temassızlık var ise alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından ortalama 1 saat içerisinde değişimi yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.

iPhone 7 şarj soketi değişimi sonrasında telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam eder. Cihazınız ise 6 ay Cep Hastanesi onaylı şarj soketi garanti kartı ile birlik sizlere teslim edilir. Onarım işlemlerinde orjinal ürün kullanılmaktadır.

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi ile ilgili sorunlar tamamen statik, tertipli olarak steril teknik servisi meydana getirilen, 7/24 güvenlik kameraları tarafınca denetleniyor ve aygıt güvenlik için sigortalıdır.

  • Orijinal Ürün şarj soketi değişiklik yapma için kullanılır.
  • Soketin zaman içindeki değişim, servisimizde yaklaşık 1 saat ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.
  • Bilgileriniz silinmez. Telefon asla sıfırlanmaz.
  • Değişimden sonrasında, telefonu istediğiniz kadar kontrol etme ve herhangi bir şüpheniz varsa geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.
  • Cihaz şarj etmeye devam edecek ve Pil şarj edecektir.
  • Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı şarj soketi garanti kartı ile birlikte gelir.

Güvence süresi süresince, teknik problemler APPLE teknisyenleri tarafınca ücretsiz olarak çözülür.
Şimdi, telefonunuzun niçin şarj edilmediği hakkında sizinle bilgi paylaşalım.

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi fiyatı 200 TL’dir. Akıllı telefonunuzu taktığınızda aşağıdaki problemleri yaşıyorsanız;

  • Telefon şarj eğer olmazsa ve Pil şarj olmazsa,
  • Şarj almıyor, şarj almıyor,iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi
  • Temassız ve şarj veya şarj Yukarı-Aşağı, Sağ-Sol,
  • Şarj oluyor gibi görünüyor, ancak pil yüzdesi artmıyor,
iPhone 4S Ekran Değişimi

iPhone 7 şarj soketi kendi alanlarında uzman olan bizim APPLE teknisyenleri tarafınca değiştirilir.

iPhone 7 Şarj Olmuyor Sorunu Sebepleri

iPhone 7 akıllı telefonunuzun sizin tarafınızdan çözülmesinin yolları vardır. Bu yüzden, yapmak istediğimiz ilk şey, şarj soketinin ve kablonun çalıştığını kontrol etmektir. Daha sonrasında, şarj girişinde giysiler, toz ve benzeri parçacıklar var ise, onlara zarar vermeden çıkarın.

Donanım müdahalesine ihtiyaç duyanlar, sıvı – rutubet temasından sonrasında şarj soketinin oksidasyonu, darbelerden sonra çatlama – kırılması ve aşırı presleme sebebiyle iç bağlantılardaki bağlantıların kırılması olarak verilebilir.

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi ve sorunlara yönelik çözümler hakkında detaylı bilgi almak için alan kişi Hizmetleri hattımızı arayabilir yada yorumlar alanına yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi Cep Hastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın