iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 200 TL’dir. Telefonunuz şarj değilse, orada bazı vakit şarj takılı ve benzer problemleri deneyimli, bizim Apple teknisyenleri şarj soket değişiklik yapma çözecektir. Şarj giriş değişim süresi ortalama 45 dakika bizim hizmet ve 3 (üç) iş günü süre 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır.

Bilgileriniz iPhone 7 Plus şarj soketi değişiminden sonrasında asla silinmeyecektir. Telefonun pili sorunsuz şarj etmeye devam ediyor. Aletiniz Cep Hastanesi onaylı (imzalı – damgalı) şarj soketi güvence kartı ile 6 ay boyunca size teslim edilir. Bu süre zarfında, kullanıcı hatası haricinde yaşanmış olan problemler ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Plus şarj soketi değiştirme fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 200 TL’dir. Şarj soketi değişimi, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, telefonun zarar görmesini önlemek için gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı alanda özel üretim teknisyeni ekipmanı ve Orijinal Ürün kullanılarak gerçekleştirilir.

iPhone 7 Plus şarj portu kırılmışsa, şarj cihazına taktığınızda pil şarj olmaz veya elinizde zorladığınızda şarj olur veya temas varsa, şarj soketini servisimizde değiştirebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

iPhone 7 Plus şarj soketi değişimi tamamen statik ücretsiz teknik servis salonumuz 7/24 güvenlik kameraları ile denetim, periyodik olarak belirli süre aralıklarıyla sterilize ve aygıt güvenliği için sigortalı yapılır. Ek bir önlem olarak, teknisyenlerimiz statik olmayan bileklikler ve sterilize edilmiş özel uygulaman eldivenleri giyerler.

  • Orijinal Ürün şarj soketi değiştirme için kullanılır.
  • Onarım işlemleri sırasında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz asla silinmeyecek.
  • Telefonunuz sorunsuz şarj etmeye devam edecektir.
iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

Şarj portunu değiştirdikten sonrasında, cihazınız Cep Hastanesi onaylı teknik servis garanti kartı ile 6 ay süresince size teslim edilecektir.
Güvence süresi boyunca, şarj soketi ile ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 7 Plus Şarj Olmuyorsa

Piliniz şarj edilmiyorsa, yavaşça şarj edilmiyorsa yada bir uyarı mesajı görürseniz, şarj soketini değiştirmeniz gerekebilir. Şarj soketinizde bir arıza var ise, 60 dakika içinde orijinal yedek parçalarla değiştirebilirsiniz.

Servisimizde şarj soketi değişimi deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Şarj soketi tam bir modül olduğundan, değişiklik yapma gereklidir ve sadece deneyimli teknisyenler tarafınca yapılmalıdır. Bunu yapmamak Apple ‘da kalıcı hasara niçin olabilir.

Şarj soketini değiştirdikten sonrasında, aletinizin gerekli ölçümleri alınmalı ve lüzumlu değerlerde olup olmadıklarını görmek için şarj sırasında çekilen akım denetim edilmelidir. Bu testler yapılmış olduktan sonrasında testlerimiz telefonunuza teslim edilecek ve 6 ay Cep Hastanesi servis garantisine sahip olacaksınız.

Not: bazı şarj arızaları anakart üzerinde entegre şarj niçin olabilir, böylece bizim hizmet entegre bir yedek hizmet alabilirsiniz. Lütfen entegre değişiklik isteyin.

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi Cephastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın