iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi yapma fiyatı 250 TL. Ekran değişiklik yapma, telefonunuza özgü ekipmanı kullanarak tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Ekranı bozuk olan cihazların ekranları, ön cam kırılır, dokunmanın bir kısmı veya tamamı çalışmaz yada ekran görüntülenmez, tam tek parça, iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılarak değiştirilir.

Ekranı değiştirdikten sonrasında, bilgileriniz asla silinmeyecek ve telefonunuzun performansında herhangi bir değişim olmayacak, yani dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı.

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi süresi, teknik servisimizde onarım yapılması durumunda 1 saat ve ikili Cep Hastanesi tarafından sağlanan kargo hizmetinin kullanılması durumunda 3 (üç) iş günüdür. Ekran değiştikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Son olarak, 6 ay boyunca imzalanmış ve damgalanmış Cep Hastanesi ile teknik servis garanti kartınız hazırlanmış olur. Güvence kartınız sayesinde, ekranınızda olabilecek en küçük mesele bile kullanıcı hatası haricinde hemen çözülür.

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 250 TL’dir. Ekran değiştirme, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca telefonunuza özgü ekipmanı kullanarak gerçekleştirilir. Ekran değişiklik yapma için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Teknik servisimize gelirseniz değişim süresi 30 dakikadır ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlandığınızda 3 (üç) iş günü.

  • Ekran değiştikten sonrasında, cihazın içindeki bilgiler asla silinmez. Her şeyi olduğu şeklinde kalır.
  • Cihaz ekran performansı, şu demek oluyor ki dokunmatik hız / duyarlılık, ekran parlaklığı / çözünürlük aslabir değişim yoktur.
  • iPhone 7 Plus ekran değiştirme 6 ay sonra Cep Hastanesi imza ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanır ve size teslim edilir.

Güvence kartınız sayesinde, güvence süresi boyunca, kullanıcı hatası (sıvı temas, ön cam çatlaması, ekran kırılması) dışındaki ekranla ilgili herhangi bir teknik mesele ücretsiz olarak çözülür.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple değişmesi gerekir

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi Fiyatı249 TL
iPhone 7 Plus Tümü Yan Sanayi Ekran Değişimi Fiyatı350 TL
iPhone 7 Plus TümüServis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı650 TL
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi, gerekli tüm koşulların yerine getirildiği teknik servis odamızda yapılır. Teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları tarafından gözetim altında tutulmuştur. Ek bir önlem olarak, teknisyenlerimiz anti-statik bileklikler giyerler. Ekran kırılması problemi ile teknik servisimize gelen aletiniz, alan kişi temsilcilerimiz tarafından teknik servis odamıza alınır.

  • İlk işlem ücretsiz arıza tespitidir. Ekran sonları dışında herhangi bir sorun denetim edilir ve sizinle paylaşılır.
  • İkinci işlem, kırık ekranı özel ekipman kullanarak cihazdan dikkatlice çıkarmaktır.
  • Performansı arttırmak için cihazın içinde biriken kir, toz ve benzeri parçacıklar temizlenir.
  • Demonte ekran orijinal iPhone 7 Plus ekran ile değiştirilir.
  • Telefonunuz teknisyenlerimiz tarafınca kontrol edilir ve incelemeniz için kontrol tasdik formunu başarıyla geçti.
  • iPhone 7 Plus ekran değiştirme işleminden sonra, cihazınızı arzu ettiğiniz kadar inceleme hakkına sahipsiniz, herhangi bir beğenmediyseniz veya tereddüt ediyorsanız, geri ödeme hakkına sahip olacaksınız.

Onaylamanızı verdiğinizde, güvence kartınız hazırlanır ve cam koruyucu hediyeniz eklenir ve size teslim edilir. iPhone 7 Plus ekran değiştirmesinin teknik servisimizde iyi mi yapıldığını görmek için, APPLE teknisyenlerimiz tarafından çekilen videoyu izleyebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Ekranım Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi bozan kullananların aklına gelen ilk soru, ekran kırılmasının garanti kapsamında olup olmadığıdır. Ekran üreticileri, ön camın hasar görmesi, darbe ve sıvı teması nedeniyle aletin hasar görmesi, kullanıcı hatası olarak kabul edildikleri için telefon üreticileri tarafından güvence kapsamı dışındadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 ekran değişimi

Yukarıdaki bilgilere dayanarak, telefonunuzu almış olduğunuzda telefon sigortanız varsa, sigorta sözleşmenizi gözden geçirmenizi ve sigorta şirketinize başvurmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Sigorta sözleşmesi kapsamında ücretsiz bir değişim düzenleyebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Ekran Tamiri Cep hastanesi’nde Yapılır

Cihazınızın onarım ücretini öğrenmek için Cep Hastanesi ana sayfasındaki formdan güncel onarım ücretlerini öğrenebilir ek olarak kupon kodu kısmından da var ise indirim kodunuz indirimden yararlanabilirsiniz.

iPhone Ekran Çatlaması

Cep Hastanesi sadece orijinal parçalarla tamir işlemini gerçekleştirmektedir ve tamirlerimizin hepsina garanti sağlıyoruz.

Bir tek ön cam veya yalnız dokunmatik ekran değişimi benzer biçimde işlemler Cep Hastanesi’nde yapılmaz çünkü akıllı telefonların ekranları orijinal parçalarda bir tüm olarak üretiliyor eğer bir tek cam yada ekran değişimi yaptıysanız kullanılan bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi’nde yalnız ekran değil bununla beraber batarya değişimi, wi-fi arızası, şebeke arızası, anakart arızası, şarj problemi ve ses problemleri benzer biçimde diğer arızalar da tamir edilmektedir.

Tamir süreçlerinde kullandığımız tüm parçalar Apple Store yetkili servislerinde kullanılan parçaların aynısıdır ve orijinallikleri adına herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yok.

Ana sayfadaki onarım formumuzda yaşadığınız sorunu bulamıyorsanız eğer tamir talep formumuzda yaşamış olduğunız sorunu detaylı bir halde anlatıp size ulaşmamızı onarım süreci ve ücretiyle ilgili informasyon almayı sağlayabilirsiniz.

Daha hızlı hizmet almak için 0 850 840 05 32 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir veya 0 532 245 0532 numaralı WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone 7 Plus akıllı telefonlarının ekranının yanı sıra diğer parçalarında da sorun yaşandığında değişimi APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıda tabloda değişim yapılan parçalar ve fiyatları paylaşılmıştır.

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Fiyatı220 TL
iPhone 7 Plus Kasa Değişimi Fiyatı550 TL
iPhone 7 Plus Power Tuşu Değişimi Fiyatı170 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı170 TL
iPhone 7 Plus Home Tuşu Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 7 Plus Mikrofon Değişimi Fiyatı170 TL
iPhone 7 Plus Ses Tuşu Değişimi Fiyatı170 TL
iPhone 7 Plus Sensör Değişimi Fiyatı120 TL
iPhone 7 Plus Wifi Değişimi Fiyatı450 TL
iPhone 7 Plus Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı90 TL

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın