iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır ,iPhone 7 pil ömrü zamanla sona başlayabilir. Telefon ilk günden daha hızlı şarj edilebilir. Bununla birlikte, pil şişmesi sorunu olabilir.Yukarıda paylaştığımız sorunlarla karşılaşıldığında, çözüm pilleri değiştirmektir. Bu yazıda, Cep Hastanesi iPhone 7 pil değişimi nasıl yapılır tüm ayrıntılarla açıklanmaktadır.

iPhone 7 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 7 pil değişimi fiyatı 150 ₺ . Pil, deneyimli ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içinde değiştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz ulaşır

  1. Orijinal 1960 mAh pil iPhone 7 pili değiştirirken kullanılır.
  2. Telefon onarım süreçlerinde sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  3. Pil dayanıklılık süresi ilk günün performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi pil garanti kartı ile size teslim edilir.

O iPhone 7 pil değişimi periy servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen ücretsiz olarak tasarlanmıştır. 7/24 güvenlik kameraları kontrol altındadır ve cihaz güvenliği için özel olarak sigortalıdır.

iPhone Pil Değişimi Kaç Saat Sürer

iPhone şarjınız çok hızlı bir şekilde sona ermeye başlarsa veya pil şişmesi sorununuz varsa, bu sorunu teknik servisimizde çözebilirsiniz. Genel olarak, kullanıcılar tarafından sorulan soru, pilin kaç gün değiştirildiğidir.Teknik servis adresimize gelirseniz, telefonunuz aynı gün size teslim edilecektir. Türkiye’nin üç (3) iş günü içerisinde hangi ilde olursa olsun, bataryanın yerine kargo göndererek sağlayabiliriz.

iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır
iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone batarya değişimi ne kadar

iPhone batarya (pil) değişimi ücretleri kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre farklılık gösterebilmektedir. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablo aracılığı ile batarya değişimi ücretlerine ulaşabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın