iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 230 TL’dir. Ekran değiştirme telefonunuz için özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından yapılır. Ekran değişiklik yapma süresi 1 saatir bizim teknik servis ve 3 (üç) iş günü bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullandığınızda. İç ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum + dış panelden oluşan tek parça ürün kullanılır. Ekran değiştikten sonrasında, telefondaki bilgiler asla silinmez.

Ekran performansında değişiklik yok, kısaca dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı çözünürlüğü. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir. Garanti kartınız yardımıyla, ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışındaki güvence süresi boyunca karşılaşılan tüm teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

6 aylık teknik servis garantisi ile Cep Hastanesi tarafından sağlanan iPhone 7 Ekran Cam Değişimi fiyatı 230 TL’dir. Ekran onarımı, akıllı telefon ekranını elinde tutan Türkiye’nin rekorunda değişiklikler ve bu rekorun videolar olması gerekir, her ikisi de Apple teknisyenimiz tarafından özel aletiniz için tasarlanmış kayıtlı uzman ve deneyimli ekipmanlarla fotoğraflar kullanılarak yapılır.

 • Ekran değiştirme, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan eksiksiz bir ürün olarak kullanılır.
 • iPhone 7 ekran değiştirme süresi 30 dakikadır. Teknik servisimize gelirseniz ve 3 (üç) iş günü 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullandığınızda.
 • iPhone 7 bilgileriniz (Notlar, uygulamalar, galeri, video, fotoğraf vb.)) iPhone 7 Ekran Cam Değişimi sonra asla silinmeyecek. Her şeyi olduğu benzer biçimde kalır. Ekran, anahtarın kilidini açmadan bile değişir.
 • Cihazınızın ekran performansında herhangi bir değişiklik yoktur, kısaca dokunmatik hız / hassasiyet, ekran parlaklığı / çözünürlüğü. İlk gün performansından döner.
 • iPhone 7 ekran değiştirme derhal sonrasında 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanmış olur ve size teslim edilir.

Garanti kartınız yardımıyla APPLE teknisyenleri, ekranla ilgili kullanıcı hatası (ekran kırılması, sıvı temas, ön cam çatlaması vb.) hariç, garanti süresi boyunca oluşabilecek teknik problemleri çözebilir.).

DİKKAT: Telefonunuzda görüntü ve dokunmatik bozuksa komple LCD değişmesi lazımdır.

iPhone 7 Cam Değişimi Fiyatı230 TL
iPhone 7 Muadil Ekran Değişimi Fiyatı350 TL
iPhone 7 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı600 TL
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi yapma, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve lüzumlu koşulların sağlandığı koşullarda 7/24 güvenlik önlemleri ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda aletinize özgü ekipman kullanılarak gerçekleştirilir. Ekran kırık, bazı veya tüm dokunmatik yazdırmaz, ekran kırık nedeniyle iç ekran, hiçbir görüntü yada kırık cam, telefon teslim edilir bizim hizmet satın alan Hizmetleri temsilcileri tarafından alınır bizim teknik servis odası.

 • Teknik servisimizdeki ilk işlem ücretsiz arıza tespitidir.
 • Kırık ekran dikkatle uzman ekipleri tarafınca telefondan kaldırılır.
 • Cihazın içi açıldığında, özellikle performans artışı için kir, toz ve benzeri parçacıklar temizlenir.
 • Telefondan sökülen kırık ekran yerine, tek parça iPhone 7 ekranı takılmıştır.
 • Aygıt kontrol onay formunu geçer. Kulaklık, mikrofon, ön / arka kamera, düğmeler tüm parçaları test etmek için takdir sunulmaktadır.
 • İstediğiniz ve iade olarak herhangi bir anlaşmazlık veya tereddütlerin varsa birçok kez olarak aletinizin denetleme hakkı var.

Apple teknisyenlerimiz tarafınca çekilen ve YouTube’a eklenen iPhone 7 Ekran Cam Değişimi videomuzu izleyebilir, böylece değişim işleminin teknik servisimizde iyi mi yapıldığını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bu videoda bu notu eklemek istiyoruz. Otomobil ekran değiştirme cihazının üzerinden geçti.

Youtube kanalı Cep Hastanesi ziyaret ederek, aşağıdaki videoda Türkiye ile nasıl detaylı bir şekilde yapıldığını ve öteki cihazlardaki kayıt video ekranındaki ekran değişikliklerini izleyebilirsiniz.

iPhone 7 Ekranım Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi ekranını bozan kullanıcılar tarafınca sıkça sorulan sorulardan biri, iPhone 7 ekran kırılmasının güvence kapsamında olup olmadığıdır. Ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı temas, telefonun tesiri sonucu dokunmatik alanın bir kısmının yada tamamının arızalanması, telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için güvence kapsamı dışındadır. Ancak, cihazınızı almış olduğunuzda sigortayı da yaptıysanız, sigorta sözleşmenizi gözden geçirmenizi ve sigorta şirketinize başvurmanızı öneririz. Kasko şirketiniz tarafınca ücretsiz bir ekran değişikliği yapabilirsiniz.

iPhone 7 Ekran Tamiri Cephastanesi’nde Yapılır

Cihazınızın onarım ücretini öğrenmek için Cep Hastanesi ana sayfasındaki formdan güncel onarım ücretlerini öğrenebilir ek olarak kupon kodu kısmından da var ise indirim kodunuz indirimden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

Cep Hastanesi sadece orijinal parçalarla tamir işlemini gerçekleştirmektedir ve tamirlerimizin hepsina garanti sağlıyoruz.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

Bir tek ön cam veya yalnız dokunmatik ekran değişimi benzer biçimde işlemler Cep Hastanesi’nde yapılmaz çünkü akıllı telefonların ekranları orijinal parçalarda bir tüm olarak üretiliyor eğer bir tek cam yada ekran değişimi yaptıysanız kullanılan bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi’nde yalnız ekran değil bununla beraber batarya değişimi, wi-fi arızası, şebeke arızası, anakart arızası, şarj problemi ve ses problemleri benzer biçimde diğer arızalar da tamir edilmektedir.

Tamir süreçlerinde kullandığımız tüm parçalar Apple Store yetkili servislerinde kullanılan parçaların aynısıdır ve orijinallikleri adına herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yok.

Ana sayfadaki onarım formumuzda yaşadığınız sorunu bulamıyorsanız eğer tamir talep formumuzda yaşamış olduğunız sorunu detaylı bir halde anlatıp size ulaşmamızı onarım süreci ve ücretiyle ilgili informasyon almayı sağlayabilirsiniz.

Daha hızlı hizmet almak için 0 850 840 05 32 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir veya 0 532 245 0532 numaralı WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

iPhone 7 Parça Değişimi Fiyat Listesi

iPhone 7 akıllı telefonlarının ekranının yanı sıra diğer parçalarında da sorun yaşandığında değişimi APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıda tabloda değişim yapılan parçalar ve fiyatları paylaşılmıştır.

iPhone 7 Batarya Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone 7 Kasa Değişimi Fiyatı450 TL
iPhone 7 Power Tuşu Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone 7 Home Tuşu Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone 7 Mikrofon Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 7 Ses Tuşu Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 7 Sensör Değişimi Fiyatı120 TL
iPhone 7 Wifi Değişimi Fiyatı350 TL
iPhone 7 Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı90 TL

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın