iPhone 7 Batarya Değişimi

iPhone 7 Batarya Değişimi

iPhone 7 Batarya Değişimi ülkemizdeki telefon kullanıcıların tercihlerinden biri olarak kullanılan iPhone 7 telefonu fiyat ve hız kıyaslaması yapıldığında pek çok kullanıcıyı memnun edebiliyor. Bir telefondan beklenen şeyler kişiden kişiye değişebildiği için iPhone 7 telefonun memnun kullanıcıları genellikle bu cihazda aradıklarını bulabilmekteler.

iPhone 7 telefon modelleri genellikle görüntü kalitesi açısından tercih ediliyor. Bazı kullanıcılar için farklı görüntü seçenekleri için, farklı telefonlar tercih sebebi olsa da iPhone 7 görüntü açısından azımsanmayacak bir başarıya sahip diyebiliriz. Eğer bu telefonu kullanıyor ve tamir işlemleri konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız size kısaca onarım ve tamir hizmetlerinden, özellikle de iPhone 7 batarya degisimi işleminden bahsetmek istedik.

iPhone 7 telefonlarında meydana gelen arızaların büyük bir bölümü ekran ve ekran camı kaynaklı kırılmalar, ekran sararmaları gibi sorunlardır. Bu sorunlar Cep Hastanesi güvencesiyle kısa sürede çözülür ve kullanıcılara en uygun fiyatlı çözümler üretilir. Ekran sorunlarınız ısınma kaynaklı veya telefonunuzun aldığı darbeler sonucu oluşabilir.

İPhone 7 Telefonunuzun Bataryası Zarar Görürse Ne Yapacağınızı Biliyor musunuz

Dokunmatik bölüm, ekran ve ekran camı değişimi; ön bölümün tamamen değişimi firmamız tarafından “orijinal iPhone 7” ekran donanım parçalarıyla yapılır. Telefonunuz ilk günkü görünümüne kavuşur ve tüm değişim işlemleri için firmamız tarafından garanti süresi başlatılır.

Telefonunuzda oluşan şarj sorunları, batarya arızaları tamiri ve kasa değişimleri yine firmamızın tecrübeli teknisyenleri tarafından özel ortamda yapılır. iPhone 7 telefonun nadir de olsa meydana gelen sorunlardan biri de batarya sorunlarıdır. Batarya degisimi gerektiren durumlar olduğunda firmamızın ayrıcalıklı hizmetinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. iPhone 7 telefon modellerinin tamirini ilk yapan firmalardan biri olan Cep Hastanesi, 12 yıldır İstanbul – Pendik merkez ofisinden tüm Türkiye’ye hizmet sınmaktadır. iPhone 7 batarya degisimi orijinal batarya kullanılarak, uygun fiyata değiştirilir. Bunun için bizzat bizi ziyaret edebilir veya kargo imkanından yararlanarak telefonunuzu bize ulaştırabilirsiniz.

iPhone 5S Batarya Değişimi

İPhone 7 batarya Degisimi kırılmış, çizilmiş, rengini kaybetmiş ezilmiş tüm telefon batarya için yaptırılabilir. 6 aylık garanti süresi içerisinde meydana gelebilecek sorunlar için ücret ödemezsiniz. Telefonunuz elimize ulaştığında teknisyenlerimiz tarafından farklı sorunlar için baştan aşağı  kontrol edilir ve bunun için ücret talep edilmez. Firmamızın kaliteli hizmet anlayışı gereği size bilgi verilmeden hiçbir işlem yapılmaz tüm telefon sorunlarınız için iPhone 7 telefon modelleri konusunda tecrübeli teknik servisimizin size sunduğu fırsatlardan yararlanın, telefonunuzun sağlığını riske atmayın.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın