iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi fiyatı 150 TL’dir. Telefonun şarj girişi bozulursa, bir temas problemi varsa, aygıt şarj olmaz ve Pil şarj olmaz, alanlarında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz şarj soketini ortalama 1 saat içinde değiştirebilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Telefon onarım işlemleri sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.

iPhone 6s şarj soketi değiştirildikten sonrasında, cihazınız 6 ay süresince Cep Hastanesi onaylı şarj soketi güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu süreçte, şarj soketi ile ilgili sorunlar kullanıcı hatası haricinde ücretsiz olarak çözülür. Telefonunuz sorunsuz şarj etmeye devam edecektir.

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi fiyatı 150 TL’dir. Değiştirme, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerekli servis koşullarının sağlandığı alanda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerçekleştirilir.

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi süresi hizmetimizde ortalama 1 saattir. 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlandığınızda 3 (üç) iş günüdür.

  • Telefonunuz asla sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  • Orijinal Ürün kullanılır.
  • Telefonunuz sorunsuz şarj etmeye devam edecektir.
  • Aletinizi değişimden sonrasında dilediğiniz kadar test etme ve herhangi bir şüpheyi iade etme hakkına sahipsiniz.
  • Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı şarj soketi güvence kartı ile beraber gelir.
  • Güvence süresi süresince, şarj soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.
  • Tüm onarımlar Apple teknisyenlerimiz tarafından 16 yıllık deneyime haizdir.

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi teknik servis odamızda periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen ücretsiz. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.

iPhone 6S Şarj Olmuyorsa

Piliniz şarj edilmiyorsa, yavaşça şarj edilmiyorsa veya bir uyarı ileti görürseniz, şarj soketini değiştirmeniz gerekebilir. Şarj soketinizde bir arıza var ise, 1 saat içinde orijinal yedek parçalarla değiştirebilirsiniz.

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı

Servisimizde şarj soketi değişimi deneyimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Şarj soketi tam bir modül olduğundan, değiştirme gereklidir ve bir tek deneyimli teknisyenler tarafınca yapılmalıdır. Bunu yapmamak aletinizde kalıcı hasara neden olabilir.

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

Şarj soketini değiştirdikten sonrasında, cihazınızın gerekli ölçümleri alınmalı ve gerekli değerlerde olup olmadıklarını görmek için şarj sırasında çekilen akım kontrol edilmelidir. Bu testler yapılmış olduktan sonra testlerimiz telefonunuza teslim edilecek ve 6 ay Cep hastanesi servis garantisine sahip olacaksınız.

Not: bazı şarj arızaları anakart üzerinde entegre şarj neden olabilir, böylece bizim hizmet entegre bir yedek hizmet alabilirsiniz. Lütfen entegre değişim isteyin.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi Cephastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın