iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 199 TL’dir. Ekran değiştirme 1 saat içinde özel ekipman kullanarak deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti.

Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Değişiklikten sonra bilgileriniz silinmeyecek ve telefon ekran performansında, kısaca dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü herhangi bir değişiklik olmayacak. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir. Bu şekilde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi ücreti, Cep Hastanesi tarafınca verilen 6 aylık teknik servis garantisi ile 199 TL’dir. Ekran onarımı, cihazınıza özgü ekipmanı kullanarak kendi alanında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

  • iPhone 6s Plus ekran değiştirildikten sonrasında, cihazdaki bilgiler silinmez.
  • Telefonunuzun ekran performansı, dokunmatik hız / duyarlılık, ekran parlaklığı / çözünürlüğü kesinlikle asla bir değişiklik yoktur.
  • iPhone 6S Plus ekran değiştirme 6 ay sonrasında Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanmış olur ve size teslim edilir.

Bir güvence kartınız olması sebebiyle, APPLE teknisyenleri, ekranla ilgili kullanıcı hatası (darbe, sıvı temas vb.Sebebiyle ekran kırılması / çatlaması) dışındaki güvence süresi süresince herhangi bir teknik problemi çözebilir. ücretsiz olarak).iPhone 6s Plus Ekran Değişimi süresi, tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullandığınızda teknik Servisimizi ve sadece 3 (üç) iş gününü ziyaret ederseniz 1 saattir.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü veya dokunmatik çalışmıyorsa komple ekran değişmesi gerekir

iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi Değişimi Fiyatı199 TL
iPhone 6s Plus Yan Sanayi Ekran Değişimi Fiyatı370 TL
iPhone 6s Plus Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı600 TL
İç Ekran Kırılması Nedir?

iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetim edilmiştir. Teknik servis odamız sigortalıdır, böylece teknik servis odamıza girer girmez cihazınız sigortalanacaktır. Bununla beraber, ek bir önlem olarak, teknisyenlerimiz statik elektrikten arındırılmış bir bilek kayışı takarlar. Teknik servisimize getirdiğiniz veya gönderdiğiniz aygıt, alan kişi temsilcilerimiz tarafınca teknik servis odamızda gösterilebilir.

  • İlk işlem ücretsiz arıza tespitidir.
  • Arıza tespitinden sonrasında, telefonunuzun kırık ekranı APPLE teknisyenlerimiz tarafınca dikkatlice kaldırılır.
  • Performansı çoğaltmak için telefondaki her türlü kir, toz ve benzeri parçacıklar temizlenir.
  • Sökülmüş kırık ekran, orijinal iPhone 6s Plus ekranı ile değiştirilir.
  • Ekran değiştirildikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test tasdik formunu geçecektir. Test tasdik formunu başarıyla geçtikten sonra, telefonunuz araştırma için beğeninize sunulacaktır.

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi işleminden sonrasında, cihazınızı arzu ettiğiniz kadar denetim etme ve herhangi bir geri ödeme veya anlaşmazlık alma hakkına sahipsiniz. Teknik servisimizde iPhone 6s Plus Ekran Değişimi işleminin iyi mi yapıldığını görmek istiyorsanız, APPLE teknisyenlerimiz tarafından çekilen iPhone 6s Plus ekran değiştirme videomuzu seyredebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 6s Plus Ekranı  Camı Kırıldığında Garanti Kapsamına Girer mi

iPhone 6s Plus ekran cam kırılması veya çatlama garanti kapsamında olup olmadığı sorusu telefon kullanıcıları tarafından en sık sorulan sorulardan biridir. Ekranın etkisi sebebiyle kırılma, telefonun sert bir yüzeye çarpması sebebiyle ön camın çatlaması, sıvı temas ve öteki ekran hasarları, APPLE tam bir kullanıcı hatası olarak kabul ettiği için garantiden çıkarılır.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak, önce sigorta sözleşmenizi kontrol etmenizi ve telefonunuzu satın aldığınızda araç sigortanızı yapmış olduysanız sigorta şirketinize başvurmanızı öneririz. Hasarı ücretsiz olarak onarabilirsiniz.

iPhone 6s Plus Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone 6s Plus akıllı telefonların yanı sıra öteki parçaların görüntülenmesiyle ilgili problemler olması durumunda, APPLE teknisyenlerimiz bunları değiştirir. Aşağıdaki tabloda, değiştirilen parçalar ve fiyatları paylaşılmaktadır.

iPhone Garantiden Değiştirme Yolları
iPhone 6S Plus Batarya Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone 6S Plus Kasa Değişimi Fiyatı450 TL
iPhone 6S Plus Power Tuşu Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6S Plus Home Tuşu Değişimi Fiyatı90 TL
iPhone 6S Plus Mikrofon Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6S Plus Ses Tuşu Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6S Plus Sensör Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 6S Plus Wifi Değişimi Fiyatı250 TL
iPhone 6S Plus Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı75 TL

Aletinizin onarım fiyatını öğrenmek için, Cep Hastanesi ana sayfasındaki formdan mevcut onarım tutarlarını öğrenebilirsiniz.

Cep Hastanesi sadece orijinal parçaları onarır ve tüm onarımlarımızı garanti ederiz.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak üretildiğinden, ancak tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız, bu parçalar orijinal değildir.

Mobil hastanede, bir tek ekran değil, aynı zamanda pil değiştirme, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları da benzer şekilde tamir edilir.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve özgünlükleri konusunda endişelenmenize gerek kalmamıştır.

Pendik iPhone Teknik Servisi Sorununa Kesin Çözüm

Onarım formumuzda yaşadığınız problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda yaşamış olduğunuz problemi ayrıntılı olarak anlatabilir ve onarım süreci ve ücreti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet almak için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın