iPhone 6s Ekran Cam Değişimi

iPhone 6s Ekran Cam Değişimi

iPhone 6s ekran değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte 180 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar ve komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 1 saat, tek taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. iPhone 6s ekran tamiri sonrasında cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

Cihazınız 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın sayesinde, garanti süreci içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone 6s Ekran Değişimi

iPhone 6s Ekran Cam Değişimi yapma fiyatı 6 ay Cep Hastanesi ile teknik servis garantisi 180 TL’dir. Ekran değişikliği, Türkiye iPhone ekranındaki değişimler aletinizde uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından APPLE kayıt tutucusunu tutan özel ekipman kullanılarak yapılır.

  • iPhone 6s ekranı değiştikten sonrasında, bilgileriniz (uygulama, kişiler, Galeri, Notlar vb.) silinmez. Tüm dosyalar bozulmadan kalır.
  • Telefon ekran performansı, kısaca dokunmatik hız / duyarlılık, ekran parlaklığı / çözünürlük hiçbir değişiklik yoktur.
  • iPhone 6s ekran değişiklik yapma işleminden hemen sonra, 6 ay boyunca imzalanmış ve damgalanmış Cep Hastanesi ile teknik servis güvence kartınızı hazırlayarak telefonunuz size teslim edilecektir. Güvence kartınız yardımıyla, ekranla ilgili kullanıcı hatası (ön cam çatlaması, sıvı teması, ekran kırılması vb.) hariç, güvence süresi süresince karşılaşılan tüm teknik problemler.) ücretsiz olarak çözülür.
iPhone X Ekran Değişimi

Ekran değiştirme için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. iPhone 6s ekran değişiklik yapma süresi, tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullandığınızda teknik servisimize ve 3 (üç) iş gününe gelirseniz 1 saatir.

DİKKAT:Cihazınızda görüntü ile dokunmatiği bozuk ise tümüyle ekran değişmesi gerekir

iPhone 6s Ön Cam Değişimi Fiyatı180 TL
iPhone 6s Muadil Ekran Değişimi Fiyatı300 TL
iPhone 6s Tüm Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı600 TL

iPhone 6s Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6s Ekran Cam Değişimi, aletinize özgü ekipman kullanılarak, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve lüzumlu koşulların sağlandığı koşullarda 7/24 güvenlik önlemleri ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda gerçekleştirilir. Cihazınız, ekranın kırılması, dokunmaması ve iç ekranın veya ön camın kırılması ve teknik servis odamızdaki satın alan temsilcilerimiz tarafından alınacak şekilde servisimize teslim edilir.

iPhone 6s Ekran Cam Değişimi

  • APPLE teknisyenlerimiz önce telefonunuzu ücretsiz olarak teşhis edecektir.
  • Kırık, kırık ekran cihazdan dikkatlice çıkarılır.
  • Performansı arttırmak için toz, kir ve benzeri parçacıklar temizlenir.
  • Demonte ekran orijinal iPhone 6s ekran ile değiştirilir.
  • Kontrol onaylama formunu geçtikten sonra telefonunuz APPLE teknisyenlerine gönderilecektir.
  • Telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar denetim etme ve herhangi bir anlaşmazlığınız yada tereddütünüz var ise geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.

Apple teknisyenlerimiz tarafınca çekilen iPhone 6s ekran değişimi videomuzu izleyebilir, böylece işleminin teknik servisimizde nasıl yapıldığını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 ekran değişimi

iPhone 6s Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

iPhone 6s ekranını bozan kullanıcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri, iPhone 6s ekran molalarının garanti kapsamında olup olmadığıdır. Ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı temas, telefonun etkisi sonucu dokunmatik alanın bir kısmının veya tamamının arızalanması, telefon üreticileri tarafınca tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmiş olduğu için garanti kapsamı dışındadır. Ancak, aletinizi aldığınızda sigortayı da yapmış olduysanız, sigorta sözleşmenizi gözden geçirmenizi ve sigorta şirketinize başvurmanızı öneririz. Ekranınızı ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

iPhone XS Max Ekran Değişimi

iPhone 6s Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone 6 Plus akıllı telefonlarının ekranının yanı sıra diğer parçalarında da sorun yaşandığında değişimi APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıda tabloda değişim yapılan parçalar ve fiyatları paylaşılmıştır.

iPhone 6S Batarya Değişimi Fiyatı170 TL
iPhone 6S Kasa Değişimi Fiyatı350 TL
iPhone 6S Power Tuşu Değişimi Fiyatı120 TL
iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6S Home Tuşu Değişimi Fiyatı90 TL
iPhone 6S Mikrofon Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6S Ses Tuşu Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6S Sensör Değişimi Fiyatı75 TL
iPhone 6S Wifi Değişimi Fiyatı250 TL
iPhone 6S Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı75 TL

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın