iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 150 TL’dir. Telefonda şarj olmayan bir problem var ise, şarj girişi bozulur, temassız ise, değiştirme orijinal ürünü kullanarak ustalaşmış APPLE teknisyenlerimiz tarafınca yapılır. Şarj soketi değişim süresi hizmetimizde 1 saat ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Sonrasında iPhone 6 artı şarj soketi değiştirme unuz, telefonunuz ile birlikte geliyor bir 6 ay Cep Hastanesi onaylı şarj soketi garanti kartı. Telefon asla sıfırlanmaz ve değişiklik yaparken bilgileriniz silinmez. Telefonunuz sorunsuz şarj etmeye devam ediyor.

iPhone 6 Plus Şarj Sorunu Nasıl Çözülür

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi, tamamen statik olmayan, periyodik olarak sterilize edilmiş, 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetim edilen ve hem de cihaz güvenliği için sigortalı olan teknik servis odamızda çözülür.

  • Arızalı şarj soketini orijinal fişle değiştirin.
  • Bu işlemlerde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  • Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi şarj soketi garanti kartı ile size teslim edilir.
  • Pil sorunsuz şarj etmeye devam ediyor.

Kimi zaman sorun şarj soketi değil, pil. Bu modelin pil değişimi hakkında daha fazla informasyon almak istiyorsanız, lütfen iPhone 6 Plus pil değişiklik yapma ürün sayfamızı ziyaret edin.

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi, cihazınızda gösterilen en ince ayrıntılarla uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından emin bir halde hazırlanmış olur. Şarj soketinin değiştirilmesi için teknik servis, odamızda aynı anda elektrikten tamamen korunarak en iyi şekilde güvenli bir ortamda gerçekleştirilir.

Şarj soketi değiştirildikten sonrasında cihazınızda saklanan tüm veriler asla silinmeyecektir. Soketi değiştirdikten sonra, telefonunuz sorunsuz ve hatasız çalışacaktır. Bundan sonrasında, son kontroller soket işleminden sonrasında yapılır ve müşterilerimize geri verilir. Onarımdan sonrasında değişiklik yapma için bir güvence verilir, ancak bu garanti kullanıcı hatalarını kapsamaz.

iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi

Oksidasyon, iPhone 6 Plus‘ın ve diğer cihazların şarj yuvalarının arızalanmasının ana sebebidir, bu da nem ve sıvı temastan sonrasında soketteki işlemi etkileyen katmanlar anlamına gelir.

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

Buna ek olarak, şarj soketi, cihazınızı takarken kuvvet yada şok, orijinal olmayan sahte pillerin kullanımı ve aygıt şarj edildiğinde elektrik kesintisi nedeniyle aşırı akım uygulaması nedeniyle hasar görebilir. Bu nedenle, soketin kullanımına dikkat etmek çok önemlidir, eğer kırılırsa, asla zorlanmamalı ve derhal bir teknik servise götürülmelidir.

iPhone 6 Plus Şarj Olmuyorsa

Piliniz şarj edilmiyorsa, yavaşça şarj edilmiyorsa yada bir uyarı bildiri görürseniz, şarj soketini değiştirmeniz gerekebilir. Şarj soketinizde bir arıza var ise, 1 saat içinde orijinal yedek parçalarla değiştirebilirsiniz.

Servisimizde Apple şarj soketi değişimi deneyimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Şarj soketi tam bir modül olduğundan, değiştirme gereklidir ve yalnız deneyimli teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Bunu yapmamak aletinizde kalıcı hasara niçin olabilir.

Şarj soketini değiştirdikten sonrasında, aletinizin lüzumlu ölçümleri alınmalı ve gerekli değerlerde olup olmadıklarını görmek için şarj esnasında çekilen akım denetim edilmelidir. Bu testler yapıldıktan sonra testlerimiz telefonunuza teslim edilecek ve 6 ay Cep Hastanesi servis garantisine sahip olacaksınız.

Not: bazı şarj arızaları anakart üzerinde entegre şarj niçin olabilir, böylece bizim hizmet entegre bir yedek hizmet alabilirsiniz. Lütfen entegre değişiklik isteyin.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi Cep Hastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

iPhone XR Şarj Soketi Değişimi

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın