iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 150 TL’dir. Ekran değişiklik yapma bir tek 1 saat içinde deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafınca yapılır. Bu dönem 3 (üç) iş günü süre 2 (iki) taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır. Ekran, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan eksiksiz bir üründen kaynaklanır. Değişiklikten sonrasında, telefondaki bilgiler silinmeyecek ve cihaz performansında herhangi bir değişiklik olmayacak, kısaca dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.

Telefonunuzun ekranı ile ilgili kullanıcı hatası haricinde garanti süresi sırasında karşılaşılan teknik problemleri ücretsiz çözülecek 6 ay Cep Hastanesi imzaladı ve teknik servis kaşeli güvence Belgesi ile size teslim edilecektir.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 6 Plus ekran değişimi yapma fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 150 TL’dir. Teknik servisimizde ekran değiştirme, aletiniz için özel olarak üretilen ekipmanı kullanarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekran, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan eksiksiz bir üründen oluşur.
  • iPhone 6 Plus ekranı değiştikten sonrasında, bilgileriniz (uygulama, kişiler, Galeri, Notlar, vb.)) silinmeyecek. Tüm dosyalar bozulmadan kalır.
  • Telefon ekran performansı, şu demek oluyor ki dokunmatik hız / duyarlılık, ekran parlaklığı / çözünürlük hiçbir değişiklik yoktur.
  • iPhone 6 Plus ekran değiştirme 6 ay sonra Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanır ve size teslim edilir.

Garanti kartınız yardımıyla, güvence süresi boyunca, kullanıcı hatası (sıvı temas, ön cam çatlaması, ekran kırılması) dışındaki ekranla ilgili herhangi bir teknik mesele ücretsiz olarak çözülür. iPhone 6 Plus ekran değişimi süresi, tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullandığınızda teknik Servisimizi ve bir tek 3 (üç) iş gününü ziyaret ederseniz 1 saattir.

DİKKAT:Cihazınızda görüntü veya dokunmatik bozuksa tümüyle LCD değişmesi gerekir

iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6 Plus Uygun Ekran Değişimi Fiyatı280 TL
iPhone 6 Plus Tümüyle Servis Orijinali Ekran Değişimi Fiyatı400 TL
İç Ekran Kırılması Nedir?

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 6 Plus ekran değişimi , gerekli tüm koşulların yerine getirilmiş olduğu, şu demek oluyor ki tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aletiniz için özel ekipmanlar kullanılarak 7/24 güvenlik önlemleri ile kontrol altında tutulan teknik servis odasında gerçekleştirilir. Teknisyenlerimiz ek bir önlem olarak anti-statik bilek kayışı giyiyorlar. Kırık ekran, dokunmadan / dokunmadan, iç ekran kırık / kırık, bizim cihaz teknik servis ulaşır bizim müşteri hizmetleri temsilcileri tarafınca alınır bizim teknik servis odası.

  • Her şeyden önce, bizim APPLE teknisyenleri ücretsiz arıza teşhis yapmak.
  • Kırık ekran dikkatle telefondan kaldırılır.
  • Telefonda biriken kir, toz ve diğer parçacıklar performansı artırmak için dikkatlice temizlenir.
  • Demonte ekran iPhone 6 Plus ekranın tek bir parça ile değiştirilir.
  • Cihazınız teknisyenlerimizin test tasdik formunu geçer ve araştırma için sunulmuştur.
  • Aletinizi bir ekran değişikliğinden sonra dilediğiniz kadar denetim etme ve herhangi bir hoşnutsuzluğunuz veya tereddütünüz varsa geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.

Kırık ekran, dokunmadan / dokunmadan, iç ekran kırık / kırık, bizim cihaz teknik servis ulaşır bizim müşteri hizmetleri temsilcileri tarafınca alınır bizim teknik servis odası. iPhone 6 Plus ekran değiştirmenin teknik servisimizde nasıl yapıldığını detaylı olarak incelemek için APPLE teknisyenlerimiz tarafından çekilen iPhone 6 Plus ekran değişimi videomuzu seyredebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ekran Kırıldığında Garanti Kapsamına Girer Mi?

iPhone 6 Plus ekran kırılması yada ön cam çatlamasının güvence kapsamında olup olmadığı sorusu teknik servisimiz tarafından çokça sorulmaktadır. Ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı teması ve cihazdaki etkinin neden olduğu hasar, telefon üreticileri (APPLE) tarafından tamamen kullanıcı tarafınca kusurlu olduğu düşünüldüğünde garanti kapsamı dışındadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

Ekran sigorta sözleşmenizi denetim etmenizi ve Ekran sigorta şirketinize başvurmanızı öneririz. Ekranı değiştirebilir yada sorunu ücretsiz olarak çözebilirsiniz.

iPhone 5 Ekran Cam Değişimi

iPhone 6 Plus Telefonunuzu Bize Nasıl Ulaştırabilirsiniz

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.

2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

3. Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefonunuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

Adres: Çamçeşme Mah.Selamet Cad.No:24/A Pendik/Istanbul

iPhone 6 Plus Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone 6 Plus akıllı telefonlarının ekranının yanı sıra diğer parçalarında da sorun yaşandığında değişimi APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıda tabloda değişim yapılan parçalar ve fiyatları paylaşılmıştır.

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6 Plus Kasa Değişimi Fiyatı350 TL
iPhone 6 Plus Power Tuşu Değişimi Fiyatı120 TL
iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi Fiyatı90 TL
iPhone 6 Plus Mikrofon Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6 Plus Ses Tuşu Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6 Plus Sensör Değişimi Fiyatı75 TL
iPhone 6 Plus Wifi Değişimi Fiyatı250 TL
iPhone 6 Plus Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı75 TL

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın