iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 Ekran Değişimi konusunda yıllardır hizmet veren bir teknik servis olarak pek çok kullanıcının tercihi olmaya devam ediyor.

iPhone 6 ekran kırılması, onarım talepleri açısından rağbet gören bir işlemdir, iPhone 6 ekran tamiri işlemlerini gaslınüzün önünde yapıyoruz.

iPhone 6 serisi iPhone 5S cihazlardan sonrasında çıkan ve büyük tasarımsal değişikliklerle gelen, kullananların çok beğenmiş olduğu bir seridir.

iPhone 6 ekran kırılmaları ve diğer arızalar, iPhone 6 Plus ekran kırılmaları ve öteki arızalar, iPhone 6s ekran kırılmaları ve diğer arızalar ile iPhone 6S Plus ekran kırılmaları ve öteki arızalar Cep Hastanesi güvencesiyle garantili olarak ve tamamen orijinal parçalarla tamir ediliyor!

iPhone 6 Ekran Değişimi talebinde bulunan kullanıcılarımıza bu işlemin cihazınızın sağlığı için iyi olmadığını ve ilerde daha büyük sorunlara yol açacağını belirtmek istiyoruz. Aynı şekilde iPhone 6 Plus cam değişimi, iPhone 6S cam değişimi ve iPhone 6S Plus cam değişimi de ne olursa olsun önermediğimiz ve uzak durulması ihtiyaç duyulan işlemlerdir.

iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatları Tablosu

26.07.2019 itibariyle güncel ekran değişim fiyatlarımız aşağıda listelenmiştir, güncel fiyatları görmek için yazıda belirtilen sayfalardan data alabilirsiniz.

iPhone 6 Ön Cam Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 6 Komple A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı250 TL
iPhone 6 Komple Servis Orijinali Ekran Değişimi Fiyatı350 TL

iPhone cam değişimi yapmanızdansa Cep Hastanesi onaylı ve A kalite ekran değişimi yapmanız hem telefonunuz bununla beraber ekonominiz için daha faydalı olacaktır.

iPhone 6 ekran değişimleri 6 Ay Cep Hastanesi garantisindedir ve Orijinal ekranlara bakılırsa daha ucuzdur. A kalite ekran fiyatlarına iPhone ekran fiyatları sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı sayısının fazla olması sebebiyle Apple marka cihazlar içinde en çok tamir edilen model olarak da iPhone 6 bilinir.

iPhone Yetkili Servis Ekran Değişimi

Özellikle batarya ve ekran sorunları ile gündemden düşmeyen iPhone 6 cihazının arıza tipleri ve onarım süreçleriyle ilgili bilgiler yazımızda.

Cep Hastanesi akıllı telefonlara ultra hızlı servis hizmeti elde eden ve yalnız orijinal parçalarla çalışan yapılan tüm tamirleri garantili olarak meydana getiren ve 7000 tamir işleminde tek bir şikayet dahi almayan yenilikçi bir firmadır.

Siz değerli kullanıcılarımızın vakitlerinin kıymetini biliyoruz bu nedenle mümkün olan lokasyonlarda olduğunuz yere gelmiş olarak gözlerinizin önünde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Siz yerinizden dahi kalkmadan evde, işte yada dışarıda herhangi bir yerde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

iPhone 6 Ekran Değişimi  yapmak isterseniz eğer Cep Hastanesi’ne ulaşarak aynı gün içinde tamir hizmetini alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 6 Ekran Tamiri Cephastanesi’nde Yapılır

Cihazınızın onarım ücretini öğrenmek için Cep Hastanesi ana sayfasındaki formdan güncel onarım ücretlerini öğrenebilir ek olarak kupon kodu kısmından da var ise indirim kodunuz indirimden yararlanabilirsiniz.

Cep Hastanesi sadece orijinal parçalarla tamir işlemini gerçekleştirmektedir ve tamirlerimizin hepsina garanti sağlıyoruz.

Bir tek ön cam veya yalnız dokunmatik ekran değişimi benzer biçimde işlemler Cep Hastanesi’nde yapılmaz çünkü akıllı telefonların ekranları orijinal parçalarda bir tüm olarak üretiliyor eğer bir tek cam yada ekran değişimi yaptıysanız kullanılan bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi’nde yalnız ekran değil bununla beraber batarya değişimi, wi-fi arızası, şebeke arızası, anakart arızası, şarj problemi ve ses problemleri benzer biçimde diğer arızalar da tamir edilmektedir.

Tamir süreçlerinde kullandığımız tüm parçalar Apple Store yetkili servislerinde kullanılan parçaların aynısıdır ve orijinallikleri adına herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yok.

Ana sayfadaki onarım formumuzda yaşadığınız sorunu bulamıyorsanız eğer tamir talep formumuzda yaşamış olduğunız sorunu detaylı bir halde anlatıp size ulaşmamızı onarım süreci ve ücretiyle ilgili informasyon almayı sağlayabilirsiniz.

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi

Daha hızlı hizmet almak için 0 850 840 05 32 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya 0 532 245 0532 numaralı WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

iPhone 6 Kullanıcılarının Tercih Ettiği Tamir ve Değişim Hizmeti

Telefon ekranı kullanıcıların en çok dert ettiği sorunlardan biri. Iphone seven kullanıcılar telefonlarının bu görünen yüzünün eskisi gibi olmasına karşı hassasiyet gösteriyorlar. Çünkü orijinal olmayan ekran ve ekran camları hem sorunlara neden olabilir, hem de telefonunuzun görünümünü etkiler. Bizler Cep Hastanesi servisi olarak ekranınızın tüm değişilecek parçalarını orijinal iphone ürünleri ile değiştirmekteyiz. Seri numaralı, orijinal parçalar ile telefonunuzu ilk elinize aldığınız anın keyfini yeniden yakalayabilirsiniz.

Pendik’de iPhone 6 Ekran Değişimi sorunları için bize gelen müşterilerimiz bir an önce telefonlarına kavuşmak, tamir ve değişim işlemleri için günlerce beklememek istiyorlar. Doğal olarak onların bu taleplerini çok iyi anlıyor ve en kısa sürede uzman teknisyenlerimizle sorunlarını çözüyoruz. Sadece saatler içerisinde ekranınızın değiştirildiğini görmek oldukça keyifli olacaktır, değil mi?

İsterseniz firmamıza doğrudan gelip konuğumuz olabilir, isterseniz telefonunuzu bize ücretsiz kargo hizmeti ile ulaştırabilirsiniz. İlçemize yakışır iPhone 6 Ekran Değişimi servisi ayrıcalığından faydalanmak için bizimle irtibata geçin, telefonunuzu uzman olmayan ellere teslim etmeyin.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın