iPhone 5s Ekran Cam Değişimi

iPhone 5s Ekran Cam Değişimi

iPhone 5s Ekran Cam Değişimi yapma fiyatı 6 ay Cep Hastanesi LTD. Stı. Teknik servis garantisi ile 120 TL. Ekran değiştirme, özel ekipmanlarla tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir. Kullanılan ekran, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan tam tek parça orijinal ve seri numarası ürünleridir. Cihazınıza ciddi hasara niçin olabilir cam, koymayın öneririz. Teknik servisimizde yapılan ekran değişikliklerinden sonra bilgileriniz silinmeyecektir.
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi sonrasında, tüm testler uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Daha sonrasında satın alan temsilcilerimiz tarafından incelenmek üzere size sunulur.

Telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. Herhangi bir ihtilaf, tereddüt veya ücret iade edilecektir. Onaylarsanız, öncelikle, 6 ay Cep Hastanesi LTD. Stı. Teknik servis güvence kartınız hazırlanmıştır. iPhone 5s Ekran Cam Değişimi süresi bir tek 30 dakikadır.

iPhone 5s Ekran Değişimi

iPhone 5s Ekran Cam Değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi ile teknik servis garanti kartı 120 TL’dir. Ekran değiştirme tamamen sterilize edilir, statik elektrikten arındırılır ve uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca 7/24 güvenlik kameraları tarafınca denetlenir. Kullanılan ekranlar, tam ekran, iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orijinal ürünlerdir.

  • Teknik servisimizde ekranı değiştirirken bilgileriniz silinmeyecektir.
  • Telefonunuzun performansında herhangi bir değişiklik yoktur, yani dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı.
  • Cihazınızı arzu ettiğiniz kadar test edebilirsiniz.
  • Herhangi bir şüpheniz yada hoşlanmamanız durumunda geri ödeme hakkına sahipsiniz.

Telefonunuz 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir. Ne olursa olsun, cihazınıza geri dönüşü olmayan hasara neden olan alt endüstrinin ön camını değiştiremezsiniz. Yalnız camın değiştirilmesinden sonrasında, kullanıcıların karşılaştığı sorunları internet üzerinden arayabilirsiniz.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü veya dokunmatiği çalışmıyorsa komple ekran değişmesi gerekir

iPhone 5s Ön Cam Değişimi Fiyatı120 TL
iPhone 5s Uygun Yan Sanayi Ekran Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 5s Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı220 TL
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone 5s Ekran Değişimi’nde Kullanılan Ekranlar

iPhone 5s Ekran Cam Değişimi, 100 % orijinal ve seri numarası ekranları iPhone 5s Ekran Cam Değişimi kullanılır. Kesinlikle, alt endüstri yada cihazınıza zarar verecek cihazlar bizim teknik servis değildir ve cam değişiklik yapma yapılmaz. Bu sayede 6 aylık kesintisiz teknik servis garantisi verilmektedir.

iPhone 5s Ekran Cam Değişimi

iPhone 5s Ekran Cam Değişimi kesinlikle tam tek parça (dokunmatik + ön cam + ekran) ekranlar kullanılır. Bir tek cam değişiklikleri esnasında cihazınıza geri döndürülemez hasar olabilir, fakat bununla birlikte dokunmatik hassasiyeti ile ilgili problemler – hız ve ekranın parlaklığı, takılmış tam oturmuş olması imkansız.

Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone 5S ekranını değiştirirken, herhangi bir bilgiyi asla kaybetmeyeceksiniz, çünkü değişiklik yapma kalifiye bir uygulaman tarafından yapılır ve aletin iç kısımları hasar görmez. Ekran değiştirme için özel ekipman kullanılır. Dokunmatik hızınız yavaşlamaz ve dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığında bir değişim yoktur. Cep Hastanesi tüm bu problemleri güvence eder. Bu nedenle, aletinizin ekranı değiştirdikten sonra size sunulur.

iPhone 5S Cep Telefonlarında Yaşanan Sorunlar

iPhone 5S kullanıcıları teknik servisimizin yanı sıra çevrimiçi ve telefonla, ekran kırıkları ve çatlaklarla bulaşan sorunlardan ilki geliyor. Cep telefonlarını sert bir yüzeye bırakmak, darbeler, ekrandaki basınç kırılabilir yada çatlayabilir. Bazı durumlarda, dokunma çalışmaya devam edebilir, öteki durumlarda ekranda farklı renkler görünebilir veya doğrudan karartılabilir. Bu benzer biçimde durumlarda, ekran değiştirme orijinal ile yapılmalıdır.
öteki problemler, şarj soketi arızasının bir sonucu olarak cep telefonunun şarj edilmemesi, mikrofon girişinin bir sonucu olarak kulaklıklardan ses alamaması, batarya patlaması, çizilme sesleri, pil şişmesi ve dikkatsiz pil kullanımı, şarj karşı tarafa yada karşı taraftaki sese gitmez. Gelmedi.
Cep Hastanesi sadece ekranı değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda iPhone 5s’de yaşadığınız tüm sorunları da çözer. Ayrıca, arıza tespiti uzman teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır.

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi

iPhone 5s Ekran Kırılmaları Garanti Kapsamına Girer Mi?

Diğer cep telefonlarında olduğu gibi, iPhone 5s ‘lerdeki ekran sonları yada çatlaklar güvence kapsamında değildir. Ekran üreticileri, ön cam çatlaması, ekran darbe hasarı ve sıvı teması, telefon üreticileri tarafınca kullanıcı hatası olarak tamamen kabul edilir ve güvence kapsamında değildir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 ekran değişimi

Bununla beraber, telefonunuzu aldığınızda, sigortayı yaptıysanız, kesinlikle önce sigorta sözleşmenizi okumanız ve ardından sigorta şirketinize başvurmanız gerektiği bilinmelidir. Ücretsiz ekran değişiklik yapma veya cep telefonu onarımı için düzenleyebilirsiniz.

iPhone 5s Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone 5s akıllı telefonlarının ekranının yanı sıra diğer parçalarında da sorun yaşandığında değişimi APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıda tabloda değişim yapılan parçalar ve fiyatları paylaşılmıştır.

iPhone 5S Batarya Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5S Kasa Değişimi Fiyatı250 TL
iPhone 5S Power Tuşu Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5S Şarj Soketi Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5S Home Tuşu Değişimi Fiyatı75 TL
iPhone 5S Mikrofon Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5S Ses Tuşu Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5S Sensör Değişimi Fiyatı75 TL
iPhone 5S Wifi Değişimi Fiyatı250 TL
iPhone 5S Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı50 TL

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın