iPhone 5S Batarya Değişimi

iPhone 5S Batarya Değişimi

iPhone 5S Batarya Değişimi yapma fiyatı 100 TL. Orijinal 1570 mAh ürün kullanılır. Teknik servisimize gelirseniz değişiklik süresi 1 saattir, 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimiz kullanılıyorsa 3 (üç) iş günü. Pil değiştikten sonra, şarj süresi ilk günün performansıyla aynı olacaktır.

İPhone 5 ‘leriniz pil değiştirildikten sonrasında silinmeyecek. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilir. Bu şekilde, pil kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik mesele ücretsiz olarak çözülebilir.

iPhone 5S Batarya Değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı Cep Hastanesi tarafından verilen 6 ay teknik servis garantimiz ile birlikte 100 TL‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özel olarak üretilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır.

 • iPhone 5s batarya değişiminde 1570 mAh orjinal ürün kullanılmaktadır.
 • Batarya değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 • Pil (Batarya) değişimi sonrasında şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
 • Kesinlikle telefon içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez.

iPhone 5s batarya değişiminin hemen ardından 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garanti kartınız hazırlanarak telefonunuz sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınızın olmasından dolayı, batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone 5S Batarya Değişimi Nasıl Olur

Artan reaksiyonların bir sonucu olarak, Apple indirimli pil değişimi yapmaya başladı. Ancak, buluşma ve işlem süreleri Çok uzun olduğundan, zaman bulmak ve randevu almak işkence olur.

 • Deneyimli personelimiz tarafından pili birkaç dakika içinde değiştirebiliriz. Randevu almak zorunda kalmadan, servisimize getiren cihazdaki pili değiştiriyoruz.
 • Önce ve sonrasında pil değerlerini kontrol ederek pil değiştirme aletinin genel ve dahili temizliği.
 • Pili değiştirdikten sonrasında şarj soketi, hoparlör ve mikrofon delikleri temizlenir.
 • Orijinal ile aynı kalitede piller kullanıyoruz ve 6 aylık bir garanti sunuyoruz.
iPhone 7 Batarya Değişimi

 • Pil değiştirildikten sonra veri kaybı yok.
 • Pil değiştirme esnasında öteki parçalar çıkarılmaz, sadece pil çıkarılır ve yenisi takılır.
 • Pil kurulumu esnasında orijinal çıkartmalar kullanılır.
 • Akü değişimi ve tüm işlemler profesyonel servis tesisleri altında gerçekleştirilir.

Hizmetimizde yalnız Apple ürünleri desteklenmekte ve altyapımız bu yönde geliştirilmektedir. Suya dayanıklı modellerde, işlemden sonra su direnci sağlayan ekran çerçevesi bantlarını yeniliyoruz.

iPhone 5s Batarya Sorunları

iPhone 5S ‘lerin pil problemlerını maddeler açısından listelersek, bu sorunlar pilin çok hızlı bir halde tükenmesine neden olan iki kısma ayrılır.

Pil ömrünün sonu: her pilde olduğu benzer biçimde, iPhone 5s pil bitiyor. Başlangıçta, şarj birkaç gün sürer ve birkaç saate iner. Örneğin, 500 kullanımdan sonrasında performans düşer.
Pil şişmesi problemi: aşırı ısınma durumunda telefonu kullanmak, yatarken geceleri telefonu şarj etmek ve orijinal olmayan şarj cihazları kullanmak bu soruna niçin olur.
iPhone 5S pil değişiklik yapma sorunları, satın alan Hizmetleri hattımızı arayarak veya yorum alanından yazarak çözümünüzle ilgili tüm soruları sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 5S Batarya Değişimi Cep Hastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını denetim etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını denetim edebilirsiniz.

Cep Hastanesi sadece bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir tüm olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses problemleri tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

iPhone X Batarya Değişimi

Onarım formumuzda karşılaştığınız sorunu ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaştığınız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir veya daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın