iPhone 5 Ekran Cam Değişimi

iPhone 5 Ekran Cam Değişimi

iPhone 5 Ekran Cam Değişimi fiyatı 120 TL. Ekran onarımları, averaj 30 dakika içinde sahada uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Telefon sıfırlanmadı. Bilgileriniz asla silinmeyecek. Ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

iPhone 5 Ekran Cam Değişim sonra telefonunuz 6 ay süresince bir Cep Hastanesi onaylı ekran garanti kartı ile teslim edilir. Garanti süresi boyunca, ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar Apple teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür. Ekranın tekrar kırılmasını önlemek için, ekrana ücretsiz olarak kırılmaz bir cam koruyucu takılır.

iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 5 Ekran Cam Değişimi fiyatı 120 TL. Telefonunuzun ekran kırık ise, ön cam kırık bulunduğunu, dokunmatik ekran dokundu değil yada iç ekran kırık bulunduğunu, bizim deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri orijinal ekran değiştirerek hasarlı ekran değiştirebilirsiniz.

Teknik servis adresimizi ziyaret ederseniz iPhone 5 Ekran Cam Değişimi süresi 45 dakikadır. Bu süre, kargo teslim hizmetinin 2 yönlü Cep Hastanesi ile sağlandığı 3 (üç) iş günüdür.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü veya dokunmatik çalışmıyor ise tümüyle LCD değişmesi gerekir

iPhone 5 Ön Cam Değişimi Fiyatı120 TL
iPhone 5 Muadil Ekran Değişimi Fiyatı150 TL
iPhone 5 Tümüyle Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı220 TL

iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 5 Ekran Cam Değişimi, statik elektrikten tamamen arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilmiş, 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol altında tutulan ve ek olarak cihaz güvenliği için sigortalı olan teknik servis odamızda yapılır.

  • Ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Telefon sıfırlanmadı. Bilgileriniz (fotoğraflar, galeriler, videolar, kişiler, uygulamalar, Notlar vb.) asla silinmez.
  • Telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yoktur, kısaca dokunmatik hız-hassasiyet ve ekran parlaklığı-çözünürlük.
  • Ekran görüntü kalitesi orijinal durumuna geri döner.
  • iPhone 5 ekran onarımından sonra, telefonunuzu tereddüt etmeden dilediğiniz kadar kontrol etme hakkına sahipsiniz.
iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone 5 Ekran Cam Değişimi

Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) ekran güvence kartı ile teslim edilir. Garanti süresi boyunca, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik problemler Apple teknisyenleri tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 5 Parça Değişimi 2019 Fiyat Listesi

iPhone 5 akıllı telefonlarının ekranının yanı sıra diğer parçalarında da sorun yaşandığında değişimi APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıda tabloda değişim yapılan parçalar ve fiyatları paylaşılmıştır.

iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5 Kasa Değişimi Fiyatı250 TL
iPhone 5 Power Tuşu Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5 Home Tuşu Değişimi Fiyatı75 TL
iPhone 5 Mikrofon Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5 Ses Tuşu Değişimi Fiyatı100 TL
iPhone 5 Sensör Değişimi Fiyatı75 TL
iPhone 5 Wifi Değişimi Fiyatı250 TL
iPhone 5 Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı50 TL

Bilgilerim Silinir Mi?

Herhangi bir fotoğraf video müziği gibi telefonunuzdaki herhangi bir özel dosyayı silmeden iPhone 5 ekranınızı değiştirebilirsiniz. Kargonuz, almış olduğumuz gün tamir edilecek ve aynı gün size geri gönderilecektir.

Akıllı Android ve iOS cep telefonu problemleri ve sorunları, benzer biçimde bazı öteki yada tüm donanım ve yazılım hataları en etkili şekilde size destek sağlamak.

Neden Cep Hastanesi

iPhone 5 ekran değiştirme AA + ekran değişikliği. Cep Hastanesi olarak, herhangi bir bilgiyi silmeden gözlerinizin önünde en uygun fiyata deneyimli ekibimizle iPhone serisinin ekranlarını değiştiriyoruz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 ekran değişimi

Cep Hastanesi ailesi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için siz değerli müşterilerimizin şikayet ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyümekteyiz. Destek için bize teşekkür ederim kıymetli müşterilerimiz için minnettarız.

Tamir Süreci

Siz kıymetli müşterilerimizin şikayetlerini en aza indirmek için uzman kadromuz ile onarım süresini en kısa sürede azaltarak son olarak teknoloji makinelerle ve uzman kadromuz ile telefonunuz mevcut arızaları tespit ettikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi vermeden telefonunuza müdahale etmeyin. Onarım süresi süresince, herhangi bir olumsuzluk durumunda sizinle iletişime geçeceğiz ve sizi bilgilendireceğiz.

Telefon Ekranında Beyaz Nokta Var

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın