iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı kendine özgü özellikleri ve tasarımıyla, kısa sürede yeni modeliyle piyasada ilgi toplayan iPhone serisi ülkemizde birçok kullanıcının tercih sıralamasında yükseklerde görünüyor. Bu şekilde olunca da bu telefon modelinde meydana gelen sorunlarda çözüm arayan kullanıcı, karşısında bir çok seçenek buluyor. iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı konusunda farklı seçeneklerle karşılaşan kullanıcı için uygun tercihi yapmak oldukca güç. Üstelik değiştirilen ürünün orijinalliği konusunda şüphelerin olmaması oldukça önemli. Kullanıcıların iPhone telefona olan ilgisi sebebiyle doğmuş ihtiyaçlarınızın sömürülmemesi için fazlaca dikkatli olmalı ve tanınmış bir ekipten yardım almalısınız.

Severek Kullandığınız İphone Telefonunuzun Batarya Değişim Zamanı Geldi mi?

Cep Hastanesi olarak size Aplle İphone konusunda en güncel teknolojiyi ve iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı mevzusunda en uygun teklifi size sunuyoruz. Uzman Apple teknik ekibimiz sizlerin gereksinimlarınızı karşılarken sizi tam anlamıyla bilgilendirir. Tamamı orijinal İphone batarya çözümleri ile kullanıcı keyfinizi bölünmeden sürdürebilirsiniz.

Kullanıcılarımız bize cihazları ile ilgili batarya sorunları ile gelirken önceden informasyon sahibi olurlarsa hem zaman kazanır, bununla beraber telefonlarındaki sorunun ne olduğu mevzusunda daha doğru fikre haiz olurlar. Bundan dolayı sizlere hangi durumlarda bataryanızın sorunlu bulunduğunu ve ne süre değiştirilmesi gerektiği ile ilgili birazcık aydınlatalım istiyoruz.

"<yoastmark

  • yaşamış olduğunız tüm şarj sorunları aletinızın bataryasından kaynaklanıyor olmayabilir. iPhone 5 Batarya Değişimi konusunda size uygun seçenekler sunan firmamız sizin için aletinızı baştan aşağı ve ücretsiz olarak inceleyecektir. Ancak sizler de kullanıcı olarak verdiğimiz bilgilere hakim olursanız, cihazınızın batarya değişimine ihtiyacı olup olmadığına dair data sahibi olabilirsiniz.
  • Batarya kaynaklı iPhone cihazlarınızdaki sorunlarda çoğu zaman telefonun şarj olmaması veya şarjın aniden düşük seviyelere inmesi gözlenir. Eğer telefonunuzun şarj giriş kısmınde ve şarj cihazınızda bir sorun yoksa, batarya değişimi ile ilgil bizlere başvuruda bulunabilirsiniz
iPhone XR Batarya Değişimi

Apple iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

Sorununuz kısa sürede giderilir ve iPhone 5 Batarya Değişimi  ile ilgili olarak bütçenizi sarsmadan işlem yaptırabilirsiniz.

  • Bazı iPhone telefonların bataryalarında şekil değişimi/şişme görülebilir. Bu durumda zahmetli bir onarım yerine batarya değişimi önerilir. Batarya değişimi sayesinde hem zamandan kazanır, bununla birlikte daha azca bir ücret ödersiniz. Orijinal Apple şarjını kullanmamak yada şarj esnasında telefonu kullanmak batarya şişmesine niçin olabilir. Batarya değişimi için uzman firmamıza başvurun ve iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı indiriminden yararlanın.
  • Meydana getirdiğimız işlemlerimiz telefonunuza zarar vermez, içerisinde bulunan bilgileriniz kaybolmaz ve silinmez. Firmamızın kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle beraber bütün değişim ve onarım işlemleri garanti altına alınmaktadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri

TEL : 0216 596 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın