iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi yapma fiyatı 120 TL’dir. Diğer bir oldukça telefonlarda olduğu benzer biçimde, iPhone 4S Şarj Soketi başarısız olabilir. Bunun ana nedeni telefonun şarj etmek için kullanılması olmasına rağmen, başka nedenlerden dolayı da bozulabilir. Böyle bir durumda, telefonu şarj etmek mümkün değildir. Tüm bu problemleri önlemek için firmamız size soket değiştirme hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanarak bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.

iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Herhangi bir nedenle, iPhone 4s şarj edilmiyorsa, aletinizi Pendik, İstanbul’daki servisimize getirebilirsiniz. Aletinizi elle iade ettiğinizde, onarımdan itibaren 45 iş günü içinde ve ücretsiz gönderimden itibaren 3 iş günü içinde geri alacaksınız. Aletiniz hizmetimize geldiğinde, kameralar tarafınca sürekli olarak izlenen servis odamızda tamir edilir. Servis odamız aletinize zarar vermemek için düzenli olarak sterilize edilir. Toz ve kire ek olarak, statik elektrik de çıkarılır. iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi böyle bir ortamda yapılır.

Uygulaman personelimiz, aletinizin arızalı şarj soketini cihazınızdan büyük bir hassasiyetle kaldıracaktır. Ekipman daha sonrasında toz ve kiri gidermek için gerekli ekipman kullanılarak temizlenir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, aletinizin şarj soketi tamamen orijinal yedek parçalar kullanılarak değiştirilir. iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi tamamlandı ve cihazınız teknisyenlerimiz tarafından rutin olarak kontrol edildi.

Testleri başarıyla geçen aletinizi kontrol etmek için aygıtı size teslim ediyoruz. Aletinizin kontrollerini yapmış olduktan sonra tasdikinizi verirseniz, Cep Hastanesi damgası ve yetkili imzalı servis güvence kartı hazırlanır ve size teslim edilir. Servis aynı gün yapıldıktan sonra kargo ile gönderdiğiniz aletiniz kargo ile size geri gönderilecektir.

iPhone 5S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi

Telefonunuzu şarj ederken, özellikle soketteki arızalar durumunda, şarj soketini değiştirerek problemi çözmek mümkündür. Zamanla kullanım sebebiyle ortaya çıkabilecek sorunlar içinde olduğu için, özellikle kullanıcılar soketin arızalanması sebebiyle telefonları şarj edemeyebilir. Hepimiz kısa sürede problemi çözmek için kafi kapasite ile hizmet vermektedir.

iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi

Ekibimiz tarafınca yapılan kontrollerden sonrasında, belirlenen arıza koşullarına karşı işlemleri değiştirerek sorun kısa sürede çözülebilir. Değiştirme işlemleri orijinal parçalara uygun olarak gerçekleştirilir. Bu şekilde, herhangi bir sorun olmadan uzun süre kaliteli kullanım olanak sağlar.

iPhone 4s Şarj Olmuyorsa

Piliniz şarj edilmiyorsa, yavaşça şarj edilmiyorsa veya bir uyarı bildiri görürseniz, şarj soketini değiştirmeniz gerekebilir. Şarj soketinizde bir arıza var ise, 1 saat içinde orijinal yedek parçalarla değiştirebilirsiniz.

Servisimizde Apple şarj soketi değişimi deneyimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Şarj soketi tam bir modül olduğundan, değişiklik yapma gereklidir ve bir tek deneyimli teknisyenler tarafınca yapılmalıdır. Bunu yapmamak cihazınızda kalıcı hasara neden olabilir.

Şarj soketini değiştirdikten sonra, cihazınızın lüzumlu ölçümleri alınmalı ve gerekli değerlerde olup olmadıklarını görmek için şarj esnasında çekilen akım denetim edilmelidir. Bu testler yapıldıktan sonra testlerimiz telefonunuza teslim edilecek ve 6 ay Cep Hastanesi servis garantisine haiz olacaksınız.

Not: bazı şarj arızaları anakart üzerinde entegre şarj neden olabilir, böylece bizim hizmet entegre bir yedek hizmet alabilirsiniz. Lütfen entegre değişiklik isteyin.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi Cephastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın