iPhone 4S Ekran Değişimi

iPhone 4S Ekran Değişimi

iPhone 4S Ekran Değişimi fiyatı 120 TL olup 1 saat içinde deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamir edilmektedir. Bu ehemmiyet 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Zorla ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış ekrandan oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Bu şekilde, telefonunuz Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekranı güvence kartı ile 6 ay boyunca size teslim edilecektir. Güvence süresi süresince kullanıcı hatası haricinde garanti süresi boyunca karşılaşılan teknik sorunlar Apple teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülür.
iPhone 4S Ekran Değişimi sonrası, ekran kalitesi orijinal durumuna geri basar ve ekran performansında herhangi bir değişim yoktur, doğrusu dokunmatik hız hassasiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğü. Telefon sıfırlanmayacak ve bilgileriniz asla silinmeyecek. Ekran kırılması, ön cam çatlaması yada dahili ekran kırılması problemleriyle karşılaşmanızı önlemek için, garanti kartı verilir.

iPhone 4S Ekran Değişimi

iPhone 4S Ekran Değişimi fiyatı 120 TL. Ekran onarım alanında uzman, deneyimli ve aynı zamanda Cep Hastanesi Apple teknisyenleri tarafından ekran değişiklikleri Türkiye’nin kaydını elinde tutan, gerekli teknik servis koşullarını sağlayan bir ortamda, özel teknisyenler ekipman ve Orijinal Ürün kullanılarak gerçekleştirilir.

iPhone 4S Ekran Değişimi süresi yaklaşık 1 saat teknik servis adresimize gelirseniz tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti 3 (üç) iş günü kullanılır.

  • Ön cam + dokunmatik ekran + iç ekran + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Telefon sıfırlanmadı. Bilgileriniz asla silinmeyecek.
  • Ekran kalitesi orijinal görünümüne ve zarafetiyle aynı kalır.
  • Ekran performansında değişim yok, kısaca dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.
  • Kırılmaz cam koruyucusu, ekran kırılması ve ön cam çatlaması benzer biçimde sorunlarla karşılaşmanızı önlemek için ekrana ücretsiz olarak bağlanır.
  • iPhone 4S ekran onarımından sonra, telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar geri ödeme hakkına sahipsiniz ve kontrol aşamasında herhangi bir tereddüt yaşarsanız geri ödeme yapma hakkına sahipsiniz.
iPhone XS Max Ekran Değişimi

Sonra iPhone 4S Ekran Değişimi, telefonunuz için size teslim edilecektir 6 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis güvence kartı hazırlanır. Bir garanti kartınız olması sebebiyle, APPLE teknisyenlerimiz kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve Donanım sorunlarını çözecektir.

iPhone 4S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 4S ekran onarımı, periyodik olarak özel olarak sterilize edilmiş, statik elektrikten tamamen arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları tarafınca kontrol edilen ve bununla birlikte sigortalı olan bir teknik servis odasında gerçekleştirilir. Teknisyenler anlık akım için ek bir statik içermeyen bileklik giyerler.

Aşağıda paylaştığımız video üzerinden iPhone 4S ekran değişiklik yapma izleyebilirsiniz. Ek olarak öteki tüm parçaları değişiklik videoları görüntülemek için Cep Hastanesi bizim resmi Youtube kanalı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

Servisimizde iPhone 4S Aşağıdaki Hizmetleri de Vermekteyiz

iPhone 4S Dokunmatik Ekran Değişimi120 TL
iPhone 4S Batarya Değişimi70 TL
iPhone 4S Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor50 TL
iPhone 4S Home Tuşu Değişimi50 TL
iPhone 4S Hoparlör Değişimi50 TL
iPhone 4S Kamera Değişimi75 TL
iPhone 4S Kendiliğinden Açılıp KapanıyorSorunuz.
iPhone 4S Kulaklık Değişimi50 TL
iPhone 4S Mikrofon Değişimi75 TL
iPhone 4S Ses Açma – Kapama Tuşu Değişimi50 TL
iPhone 4S Şarj Giriş Yeri Tamiri75 TL
iPhone 4S Yazılım Yükseltme50 TL

Sizinde iPhone 4S telefonunuz varsa ve yukarıdaki sorunlardan biri yada daha fazlası ile karşılaştıysanız cihazınızı tereddüt etmeden bizlere gönderebilirsiniz. Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon’unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

iPhone 4S Ekran Değişimi Telefonunuzu Nasıl Ulaştırabilirsiniz

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde 4S Ekran Değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.

iPhone Ekran Renk Kayması

2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıkdan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

3. Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon’unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

Adres: Çamçeşme Mah.Selamet Cad.No:24/A Pendik/Istanbul

iPhone 4S Ekran Değişimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Apple teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, iPhone 4s ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonra düşünülmesi gereken birkaç şeyi bir araya getirdik. iPhone 4s ön cam değiştirme ile konfor yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • iPhone 4S ön camını değiştirdikten sonra, 24 aylık bir teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • iPhone 4S ön camını tamir ederken, nitelikli Apple teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • iPhone 4s cam modifikasyonu için bir Apple ön cam modifikasyon makinesine ve UV ışınlarını yürümek için özel bir makineye sahip olmanız gerekir.
  • iPhone 4s ‘nin ön camını değiştirdikten sonrasında, araştırma için sunulmalı ve beğenmediyseniz para iade edilecektir.

Telefonunuzun dokunma hızını, dokunma hassasiyetini ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin. Telefonunuzdaki bilgiler, iPhone 4s ön camını değiştirdikten sonra asla silinmemelidir.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın