iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi fiyatı 120 TL’dir. Telefonunuzu şarja taktığınızda telefon şarj çekmeyebilir. Bunun ana nedeni şarj soketinin arızalanmasıdır. Böyle bir durumda, telefonu şarj etmek mümkün değildir. Tüm bu problemleri önlemek için firmamız size soket değiştirme hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanarak bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.

iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Herhangi bir nedenle, iPhone 4 şarj edilmiyorsa, cihazınızı Pendik, İstanbul’daki servisimize getirebilirsiniz. Cihazınızı Firmamıza getirdiğinizde, 45 dakika içinde, eğer kargo ile gönderirseniz 3 iş günü içinde elinize ulaşır. Cihazınız hizmetimize geldiğinde, kameralar tarafınca sürekli olarak izlenen servis odamızda tamir edilir. Servis odamız aletinize zarar vermemek için düzenli olarak sterilize edilir. Toz ve kire ek olarak, statik elektrik de çıkarılır. iPhone 4 şarj soketi değişimi böyle bir ortamda yapılır.

Uygulaman personelimiz, cihazınızın arızalı şarj soketini cihazınızdan büyük bir hassasiyetle kaldıracaktır. Ekipman daha sonrasında toz ve kiri gidermek için gerekli ekipman kullanılarak temizlenir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, aletinizin şarj soketi tamamen orijinal yedek parçalar kullanılarak değiştirilir. iPhone 4 şarj soketinin değişimi tamamlandı ve cihazınız teknisyenlerimiz tarafından rutin olarak kontrol edildi.

Testleri başarıyla geçen cihazınızı kontrol etmek için aygıtı size teslim ediyoruz. Cihazınızı kontrollerini yapmış olduktan sonra tasdikinizi verirseniz, Cep Hastanesi damgası ve yetkili imzalı servis güvence kartı hazırlanır ve size teslim edilir. Servis aynı gün yapıldıktan sonra kargo ile gönderdiğiniz aletiniz kargo ile size geri gönderilecektir.

iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi

Telefonunuzu şarj ederken, özellikle soketteki arızalar durumunda, şarj soketini değiştirerek problemi çözmek mümkündür. Zamanla kullanım sebebiyle ortaya çıkabilecek sorunlar içinde olduğu için, özellikle kullanıcılar soketin arızalanması sebebiyle telefonları şarj edemeyebilir. Hepimiz kısa sürede problemi çözmek için kafi kapasite ile hizmet vermektedir.

iPhone 5S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi

Ekibimiz tarafınca yapılan kontrollerden sonrasında, belirlenen arıza koşullarına karşı işlemleri değiştirerek sorun kısa sürede çözülebilir. Değiştirme işlemleri orijinal parçalara uygun olarak gerçekleştirilir. Bu şekilde, herhangi bir sorun olmadan uzun süre kaliteli kullanım olanak sağlar.

iPhone 4 Şarj Olmuyorsa

Piliniz şarj edilmiyorsa, yavaşça şarj edilmiyorsa veya bir uyarı bildiri görürseniz, şarj soketini değiştirmeniz gerekebilir. Şarj soketinizde bir arıza var ise, 1 saat içinde orijinal yedek parçalarla değiştirebilirsiniz.

Servisimizde Apple şarj soketi değişimi deneyimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Şarj soketi tam bir modül olduğundan, değişiklik yapma gereklidir ve bir tek deneyimli teknisyenler tarafınca yapılmalıdır. Bunu yapmamak cihazınızda kalıcı hasara neden olabilir.

Şarj soketini değiştirdikten sonra, cihazınızın lüzumlu ölçümleri alınmalı ve gerekli değerlerde olup olmadıklarını görmek için şarj esnasında çekilen akım denetim edilmelidir. Bu testler yapıldıktan sonra testlerimiz telefonunuza teslim edilecek ve 6 ay Cep Hastanesi servis garantisine haiz olacaksınız.

Not: bazı şarj arızaları anakart üzerinde entegre şarj neden olabilir, böylece bizim hizmet entegre bir yedek hizmet alabilirsiniz. Lütfen entegre değişiklik isteyin.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi Cephastanesi’nde Yapılır

Aracınızın tamir fiyatını kontrol etmek için, Cep Hastanesi ana sayfasında formda mevcut onarım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Cep Hastanesi tek bir orijinal parçayı onarır ve tüm onarımları garanti eder.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir bütün olarak yapıldığından, tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız bu parçalar orijinal değildir.

Cep Hastanesi, pil değiştirmeleri, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses sorunları tek bir ekran yapmak için benzer bir durumda onarılır.

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve güvence mevzusunda endişelenmenize gerek yoktur.

iPhone 5 5s Şarj Sorunu Çözümü

Onarım formumuzda karşılaşmış olduğunuz problemi ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda karşılaşmış olduğunız problemi belirleyebilir ve onarım süreci ve maliyeti hakkında veri alabilirsiniz.

0 850 840 05 32 adresinden bizimle iletişime geçebilir yada daha hızlı hizmet için 0 532 245 0532 üzerindeki WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın