iPhone 4 Ekran Cam Değişimi

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi, fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 120 TL’dir. Ekran onarımı, telefonunuz için özel olarak geliştirilen ekipman vesilesiyle uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekran değişiklik yapma için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Parça kullanılır.

Telefondaki bilgileriniz asla silinmez. Cihazınızın ekran performansında herhangi bir değişim yoktur, şu demek oluyor ki dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü. Telefonunuz, 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartınızla size teslim edilir, böylece ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 4 Cam Ekran Değişimi

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi fiyatı 120 TL. Değişiklik yapma işlemi, uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafınca, aletinize özgü ekipman kullanılarak gerekli koşulların sağlandığı teknik servis odamızda gerçekleştirilir. Ekran değişiklik yapma süresi 1 saat bizim teknik servis ve 3 (üç) iş günü bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullandığınızda.

  • iPhone 4 ekranını değiştirirken, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Değişiklikten sonrasında, telefondaki bilgiler silinmez, her şey olduğu gibi kalır.
  • Ekran değiştirmenin yapıldığı teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ayrıca 24/7 güvenlik kameraları tarafınca kontrol edilir.

iPhone 4 ekran cam değişiklik yapma işlemi tamamlandıktan sonrasında, telefonunuz 6 ay boyunca Cep Hastanesi ile imzalanmış ve damgalanmış teknik servis garanti kartınızla size teslim edilecektir. Garanti kartınızın mevcut olması sebebiyle, kullanıcı hatası dışındaki telefon ekranıyla ilgili tüm teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

Telefon Ekranında Beyaz Nokta Var

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi, lüzumlu teknik servis koşullarının sağlandığı koşullarda telefonunuza özgü ekipman kullanılarak gerçekleştirilir. Teknik servisimizde, değişim sürecini ayrıntılı olarak incelemek için bir video çekebilirsiniz. Örneğin, aşağıdaki video aracılığıyla tüm detayları ile iPhone 4 ekran cam değişiklik yapma izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus ekran değişimi

Servisimizde iPhone 4 Aşağıdaki Hizmetleri de Vermekteyiz

iPhone 4 Dokunmatik Ekran Değişimi120 TL
iPhone 4 Batarya Değişimi70 TL
iPhone 4 Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor50 TL
iPhone 4 Home Tuşu Değişimi50 TL
iPhone 4 Hoparlör Değişimi50 TL
iPhone 4 Kamera Değişimi75 TL
iPhone 4 Kendiliğinden Açılıp KapanıyorSorunuz.
iPhone 4 Kulaklık Değişimi50 TL
iPhone 4 Mikrofon Değişimi75 TL
iPhone 4 Ses Açma – Kapama Tuşu Değişimi50 TL
iPhone 4 Şarj Giriş Yeri Tamiri75 TL
iPhone 4 Yazılım Yükseltme50 TL

Sizinde iPhone 4 telefonunuz varsa ve yukarıdaki sorunlardan biri yada daha fazlası ile karşılaştıysanız cihazınızı tereddüt etmeden bizlere gönderebilirsiniz. Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefonunuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Cep Hastanesi’nde Yapılır

Aletinizin onarım fiyatını öğrenmek için, Cep Hastanesi ana sayfasındaki formdan mevcut onarım fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Cep Hastanesi yalnız orijinal parçaları onarır ve tüm onarımlarımızı garanti ederiz.

Akıllı telefon ekranları orijinal parçalarda bir tüm olarak üretildiğinden, ancak tek bir cam yada ekran değişimi yapmış olduysanız, bu parçalar orijinaldir.

Cep Hastanesi, bir tek ekran değil, bununla beraber pil değişiklik yapma, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunları ve ses problemleri da benzer şekilde tamir edilir.

Pendik iPhone Teknik Servisi Sorununa Kesin Çözüm

Onarım işleminde kullanılan tüm parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve özgünlükleri konusunda endişelenmenize gerek kalmamıştır.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Onarım formumuzda yaşadığınız sorunu ana sayfada bulamazsanız, onarım talep formumuzda yaşadığınız sorunu detaylı olarak anlatabilir ve onarım süreci ve ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın